Four Points by Sheraton Orlando International Drive

Szálláshely besorolása: 3.5
Családbarát hotel a(z) Universal CityWalk™ szórakoztató komplexum közelében, ahol szabadtéri medence áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Universal CityWalk™ szórakoztató komplexum és Orlandói Nemzetközi Premium-outletek mindössze 5 perces autóút Four Points by Sheraton Orlando International Drive vendégeinek. A vendégek egy szabadtéri medence vizében is megmártózhatnak, ha pedig megéheznek, a helyben működő Sunrise Cafe reggelivel kínálja őket. Medence melletti bár, 24 órában nyitva tartó fitneszterem és fitneszlétesítmény is várja a vendégeket. Más utazók imádják a szálláshely következő jellemzőit: segítőkész személyzet és elhelyezkedés.

Értékelések

8,8 ennyiből: 10
Kiváló

Népszerű szolgáltatások

  • Medence
  • Parkolási lehetőség biztosított
  • Ingyenes wifi
  • Étterem
  • Egybenyíló szobák igényelhetők
  • Légkondicionálás

Főbb szolgáltatások (12)

  • Takarítás (igényelhető)
  • Étterem és bár/társalgó
  • Szabadtéri medence
  • Reggeli elérhető
  • Ingyenes transzferjárat a vidámparkhoz
  • 24 órában nyitva tartó fitneszterem
  • Egyéni parkolás (felár ellenében)
  • Gyermekmedence
  • Medence melletti bár
  • 24 órában nyitva tartó business center
  • Business center
  • 7 tárgyalótermek

Családoknak (6)

  • Ingyenes gyerekágy/csecsemőágy
  • Gyermekmedence
  • Egybe nyíló/szomszédos szobák kérhetők
  • Saját fürdőszoba
  • Nappali
  • Prémium tévécsatornák
A jelenlegi ár 28 565 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 28. – okt. 29.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
8 szoba megjelenítése 8 közül

Szoba, 1 king (extra méretű) franciaágy (High Floor)

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Szoba, 1 king (extra méretű) franciaágy és egy kinyitható kanapé

  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy és 1 kinyitható kanapé (kétszemélyes ágyméret)

Szoba, 1 queen (nagyméretű) franciaágy (Mobility Accessible with Bathtub)

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Szoba, 1 queen (nagyméretű) franciaágy, hallássérültek számára akadálymentesített (Roll-in Shower)

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Szoba, 2 queen (nagyméretű) franciaágy

10-ből 9,0
Csodálatos
(2 értékelés)
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 2 queen (nagyméretű) franciaágy

Szoba, 2 queen (nagyméretű) franciaágy (High Floor)

10-ből 10,0
Kivételes
(1 értékelés)
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 2 queen (nagyméretű) franciaágy

Szoba, 2 queen (nagyméretű) franciaágy

  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 2 queen (nagyméretű) franciaágy

Családi stúdió, konyharész (Attraction View, Top Floor)

  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy és 1 kinyitható kanapé (kétszemélyes ágyméret)

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
5905 International Dr, Orlando, FL, 32819

A közelben

  • Kongó Folyó Kaland Golf - 1 perc gyalog - 0.1 km
  • Universal Orlando Resort™ vidámpark - 9 perc gyalog - 0.8 km
  • Fun Spot America - 12 perc gyalog - 1.1 km
  • Orlando Outlet Marketplace - 13 perc gyalog - 1.2 km
  • Universal CityWalk™ szórakoztató komplexum - 17 perc gyalog - 1.5 km

Közlekedés

  • Orlando International Airport (MCO) – 19 perc autóval
  • Kissimmee, Florida (ISM-Kissimmee Gateway) – 35 perc autóval
  • Orlando, Florida (SFB-Orlando Sanford nemzetközi repülőtér) – 38 perc autóval
  • Orlando vasútállomás – 10 perc autóval
  • Winter Park vasútállomás – 17 perc autóval
  • Brightline Orlando állomás – 25 perc autóval
  • Ingyenes transzferjárat a vidámparkhoz

Éttermek

  • ‪Dockside’s Pier 8 Market – ‬10 perc gyalog
  • ‪Starbucks – ‬9 perc gyalog
  • ‪The Wave Maker’s Pool Bar – ‬9 perc gyalog
  • ‪Sunset Lounge – ‬8 perc gyalog
  • ‪Sushi Yama – ‬8 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Four Points by Sheraton Orlando International Drive

  • Universal CityWalk™ szórakoztató komplexum és Orlandói Nemzetközi Premium-outletek mindössze 5 perces autóút Four Points by Sheraton Orlando International Drive vendégeinek. A vendégek egy szabadtéri medence vizében is megmártózhatnak, ha pedig megéheznek, a helyben működő Sunrise Cafe reggelivel kínálja őket. Medence melletti bár, 24 órában nyitva tartó fitneszterem és fitneszlétesítmény is várja a vendégeket. Más utazók imádják a szálláshely következő jellemzőit: segítőkész személyzet és elhelyezkedés.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 301 szoba
    • 21 emelet

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 16:00, bejelentkezés vége: 0:00
    • Expressz be- és kijelentkezési lehetőség
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 11:00
    • Kései kijelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • Ezen a szálláshelyen nincs lehetőség a nyitvatartási idő utáni bejelentkezésre
    • A vendégeknek a bejelentkezés előtt javasolt letölteni a szálláshely Marriott Bonvoy nevű mobilapplikációját
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártya szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
    • A tavaszi szünet ideje alatt a szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 21

Gyermekek

    • Maximum 2 (17 éves vagy ennél fiatalabb) gyermek tartózkodhat ingyenesen a szálláshelyen, amennyiben a szülővel vagy gondviselővel egy szobában szállnak meg, és nem kérnek pótágyat.

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető
    • Segítőállatok hozhatók

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 25+ Mb/s)

Parkolás

    • Egyéni parkolás a helyszínen, nyitott parkolóban (20.00 USDéjszakánként)
    • Lakókocsi-, busz- és kamionparkoló a helyszínen (felár ellenében vehető igénybe)
    • Akadálymentes helyszíni parkolás kerekesszékes vendégeknek
    • Töltőállomás a helyszínen elektromos járművekhez

A szálláshelyen kívül

    • Ingyenes transzferjárat a vidámparkhoz

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Svédasztalos reggeli (felár ellenében) hétköznap 6:30 és 10:00 között, hétvégén 6:30 és 10:00 között
  • Étterem
  • Bár/társalgó
  • Medenceparti bár

Gyerekekkel utazóknak

  • A gyermekek tartózkodása ingyenes
  • Gyermekmedence
  • Ingyenes transzferjárat a vidámparkhoz
  • Gyermekmenü
  • Védőkorlát a medencéhez

Időtöltési lehetőségek

  • Golfozási lehetőség a közelben

Munkához

  • 24 órában nyitva tartó business center
  • 7 tárgyaló
  • Számítógép-állomás
  • Konferenciatér (218 négyzetméter)

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Kirándulás- és belépőjegy-foglalás
  • Autókölcsönzés a helyszínen
  • Vegytisztítási/mosodai szolgáltatás
  • Ingyenes újságok a hallban
  • Esküvői szolgáltatás
  • Több nyelven beszélő személyzet
  • Medenceparti napernyők
  • Romantikus extrák igényelhetők

Létesítmények

  • 1 épület/torony
  • Épült: 1974
  • Televízió a közös helyiségekben
  • Nonstop fitneszterem
  • Szabadtéri medence
  • Vegán ételek
  • Vegetáriánus ételek
  • Dupla üvegezésű ablakok
  • A világítótestek legalább 80%-a LED-es
  • Nem használnak műanyag italkeverő pálcát
  • Nem használnak műanyag szívószálat
  • Bankett-terem
  • Tűzrakóhely
  • Kerti bútorok
  • Hagyományos stílusú

Akadálymentesítés

  • Kerekesszékeseknek akadálymentesített
  • Braille-írásos/domború jelzések
  • Lift
  • Akadálymentesített útvonal kerekesszékeseknek
  • Akadálymentes parkoló kerekesszékes használathoz
  • Siket és nagyothalló vendégeket segítő eszközök
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített útvonal a lifthez
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített recepcióspult
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített medence
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített edzőterem
  • Kerekesszékes vendégek számára igénybe vehető business center
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített étterem
  • Vizuális riasztók/figyelemfelhívók a folyosókon
  • Feliratozott tévéműsorok
  • Alacsonyra szerelt konnektorok a fürdőszobában
  • Alacsonyra szerelt kukucskálólyuk az ajtón
  • Alacsonyan felszerelt ajtózár
  • Megfelő magasságba állítható zuhanyfej
  • Kapaszkodó a WC közelében
  • Akadálymentes zuhanyzó ülőkével
  • Kilincsek az ajtókon
  • Lépcső nélkül megközelíthető bejárat

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • 42 hüvelyk képátmérőjű síkképernyős televízió
  • Prémium kábeltévé
  • Netflix
  • Streamszolgáltatások
  • Fizetős filmek

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás klímaszabályozóval
  • Kávé-/teafőző
  • Vasaló/vasalódeszka

A pihentető alváshoz

  • Hipoallergén ágynemű
  • Sötétítőfüggöny
  • Kényelmi párnázatos matrac
  • Gyerekágy/csecsemőágy (ingyenes)
  • Ágynemű

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Kád zuhanyzóval
  • Ingyenes piperecikkek
  • Hajszárító
  • Törölközők
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Ingyenes wifi (25+ Mb/s)
  • Ingyenes helyi hívások

Étkezés és italok

  • Ingyenes palackozott víz

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás hetente
  • Széf a szobában
  • Egybenyíló/szomszédos szobák kérhetők
  • Hulladék-újrahasznosítás
  • Kizárólag víztakarékos zuhanyzók
  • Útikalauzok/ajánlók

Speciális szolgáltatások

Étkezési lehetőség

Sunrise Cafe - Ez egy étterem, ahol kizárólag reggelit kerül felszolgálásra. Nyitva minden nap
Super Slice Bros - Ez a(z) medence melletti bár a következőket kínálja: ebédet, vacsorát és könnyű harapnivalókat. Az étteremben gyermekmenü várja a kisebbeket. Happy hour kedvezményekkel is fogyasztható. Nyitva minden nap

Díjak és szabályzatok

Opcionális extrák

  • Svédasztalos reggeli felár ellenében kérhető: 24.42 USD felnőtteknek és 17.99 USD gyerekeknek (hozzávetőleges árak)

Kisállatok

  • Segítő állatok után nem kell díjat fizetni

Parkolás

  • Egyéni parkolás díja nyitott parkolóban: 20.00 USDéjszakánként
  • Parkolási lehetőség lakókocsik, buszok és teherautók számára felár ellenében

Medence, wellnessfürdő és edzőterem (ha van)

  • A medence a következő időszakban használható: 9:00 – 22:00

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
A szálláshely egymásba nyíló szobákat is kínál, amelyeket a rendelkezésre állás függvényében lehet igénybe venni. Amennyiben összenyitható szobákat szeretne foglalni, lépjen kapcsolatba a szálláshely munkatársaival a foglalási visszaigazoláson található számon keresztül.
A szobákban kizárólag regisztrált vendégek szállhatnak meg.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék, füstérzékelő és ablakokra szerelt védőrács gondoskodik a helyszínen.
A szálláshely szexuális irányultságtól és nemi identitástól függetlenül várja vendégeit (LMBTQ+-barát szálláshely).
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és betéti kártyák. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Kérjük, vedd figyelembe, hogy a kulturális szokások és a vendégekre vonatkozó szabályzatok országonként és szálláshelyenként eltérhetnek. A megjelenített szabályzatokat a szálláshelyek adják meg.
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Más néven:

Four Points Sheraton Orlando Studio City
Four Points Sheraton Studio
Four Points Sheraton Studio Hotel
Four Points Sheraton Studio Hotel Orlando City
Four Points Studio
Sheraton Studio
4 Points By Sheraton Studio City Hotel
Four Points Orlando
Orlando Four Points
Sheraton Studio City Orlando
Four Points Sheraton Orlando Studio City Hotel
Four Points Sheraton Studio City Hotel
Four Points Sheraton Studio City
Four Points by Sheraton Orlando International Drive Hotel
Four Points by Sheraton Orlando International Drive Orlando

Gyakran ismételt kérdések

Rendelkezik Four Points by Sheraton Orlando International Drive úszómedencével vagy uszodával?

Igen, szabadtéri medence és gyermekmedence várja a vendégeket. Az uszoda 9:00 és 22:00 között várja a vendégeket.

Engedélyezi Four Points by Sheraton Orlando International Drive háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek, de segítő állatok behozhatók.

Kínál Four Points by Sheraton Orlando International Drive helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen. Az egyéni parkolás költsége 20.00 USD éjszakánként. Lakókocsi-, busz- és kamionparkoló, valamint elektromosautó-töltőállomás egyaránt rendelkezésre áll.

Mikor van Four Points by Sheraton Orlando International Drive bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 16:00 és 0:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00. Gyorsított bejelentkezés és kijelentkezés is igénybe vehető.

Mit csinálhatok Four Points by Sheraton Orlando International Drive területén és a közelben?

Four Points by Sheraton Orlando International Drive a következő kikapcsolódási lehetőségeket kínálja: kültéri medence és 24 órában nyitva tartó fitneszterem.

Található étterem Four Points by Sheraton Orlando International Drive területén vagy környékén?

Igen, az itt működő Sunrise Cafe a következőt is kínálja: medenceparti étkezés.

Milyen környéken van Four Points by Sheraton Orlando International Drive?

Four Points by Sheraton Orlando International Drive elhelyezkedése nagyszerű. Universal Orlando Resort™ vidámpark csupán 9 percnyi sétával elérhető, és Universal CityWalk™ szórakoztató komplexum is csak 17 perc gyalog. Az utazók nagyra értékelik, hogy ez egy kiváló elhelezkedésű hotel.

Értékelések

A(z) Four Points by Sheraton Orlando International Drive értékelései

8,8

Kiváló

9,0

Tisztaság

8,6

Szolgáltatások

9,0

Személyzet és kiszolgálás

8,6

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

It was a great and smooth stay
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Clean and convenient hotel for a our short stay.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hotel Incrivel
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Excellent accommodations and great location.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Great location and price is right!
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

La habitación estaban muy limpias, camas cómodas, excelente ubicación y atención rápida del personal.
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Clean rooms .. Great view of city..
Hitelesített értékelés

10/6 Jó

Great stay!
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Great hotel love the amenities and location.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Super hotel à Orlando et très bien placé. La piscine est sympa et les chambre très bien. Le plus, c est le personnel qui est super avec nous français. Je recommande fortement cet hôtel et si je reviens à Orlando, je réserverais nouveaux
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hotel is really clean
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Ótima localização , perto dos parques e do outlet.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Room was very clean, and staff was super friendly and helpful!
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

We’ve stayed here multiple times and have a wonderful experience and great value each time.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Nice hotel closer to all parks
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Nice place to stay… lots of stuff close by
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Loved my stay !
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Wonderful place very clean
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

We absolutely enjoyed our stay! Everything was tremendous! Thank you!
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

La ubicación y el lugar es muy lindo
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

It was a nice hotel. Staff was friendly, bed was comfortable.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Clean rooms, good breakfast selections and nice pool!
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

It was very convenient, close to the parks
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Great place
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Everything was great staff location loved it all