Green Land Bubble Glamping

2.0 csillagos szálláshely

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Green Land Bubble Glamping vendégeként Cabarete Beach csak 10 perc lesz autóval. Az aktív pihenésre vágyók a következő lehetőséget találják a közelben: túrázási/kerékpározási lehetőség. Ingyenes szolgáltatások: wifi, egyéni parkolás, valamint ingyenes kontinentális reggeli (naponta, 7:00 és 10:00 között). A vendégeket terasz és kert is várja, a kellemes szálláshelyek kényelmét pedig ebédlőasztal és fürdőköpenyek is fokozza.

Értékelések

9,4 ennyiből: 10
Kivételes

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes reggeli
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Légkondicionálás
  • Társalgó
  • Gyermekbarát programlehetőségek

Főbb szolgáltatások (8)

  • 4 dohányfüstmentes szállás
  • Takarítás naponta
  • Terasz
  • Légkondicionálás
  • Kert
  • Grillezési lehetőség
  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció
  • Kirándulás/belépőjegyek foglalása

Az otthon érzése (6)

  • Saját fürdőszoba
  • Külön nappalirész
  • Kert
  • Terasz
  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Fürdőköpenyek
A jelenlegi ár 37 400 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 21. – júl. 22.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
6 szoba megjelenítése 6 közül

Szoba

  • 2 férőhely
  • Ingyenes wifi

Deluxe sátor

  • Kertre néző kilátás
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Prémium sátor, fürdőkád

  • Kertre néző kilátás
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Családi sátor, fürdőkád, tó felőli

  • Kertre néző kilátás
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy és 1 kinyitható kanapé (egyszemélyes ágy méret)
  • Ingyenes wifi

Szoba

  • 2 férőhely
  • Ingyenes wifi

Exclusive sátor, fürdőkád, tó felőli

  • Kertre néző kilátás
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Calle El Tropezón # 1, Islabon, Sosúa, Puerto Plata

A közelben

  • Cabarete Beach - 12 perc autóval - 6.3 km
  • Kite Beach kite-szörfös partszakasz - 26 perc autóval - 14.2 km
  • El Choco Nemzeti Park - 27 perc autóval - 12.9 km
  • Encuentro tengerpart - 35 perc autóval - 17.5 km
  • Sosúa strand - 46 perc autóval - 26.8 km

Közlekedés

  • Puerto Plata (POP-Gregorio Luperon nemzetközi repülőtér) – 44 perc autóval
  • Santiago (STI-Cibao nemzetközi repülőtér) – 100 perc autóval

Éttermek

  • ‪Martini's – ‬6 perc autóval
  • ‪Ultra Infinity Restaurant And Bar – ‬8 perc autóval
  • ‪Calla Pizza – ‬8 perc autóval
  • ‪Mojito Bar – ‬8 perc autóval
  • ‪VoyVoy ! – ‬8 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

Green Land Bubble Glamping

  • Green Land Bubble Glamping vendégeként Cabarete Beach csak 10 perc lesz autóval. Az aktív pihenésre vágyók a következő lehetőséget találják a közelben: túrázási/kerékpározási lehetőség. Ingyenes szolgáltatások: wifi, egyéni parkolás, valamint ingyenes kontinentális reggeli (naponta, 7:00 és 10:00 között). A vendégeket terasz és kert is várja, a kellemes szálláshelyek kényelmét pedig ebédlőasztal és fürdőköpenyek is fokozza.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 4 egység
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: 20:00
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 12:00
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepció mindennap 7:00 és 20:00 óra között tart nyitva.
    • A recepción csak korlátozott ideig van személyzet.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
DONE

Gyermekek

    • Gyerekágy (kiságy) nem áll rendelkezésre
PETS

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen, őrzött parkolóban
VPN_KEY

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Internetkapcsolat

  • Ingyenes wifi

Parkolás és közlekedés

  • Ingyenes egyéni parkolás helyben, őrzött parkolóban

Étkezés

  • Ingyenes kontinentális reggeli naponta 7:00 és 10:00 óra között
  • Étkezőasztal

Hálószobák

  • Ágynemű

Fürdőszobák

  • Hajszárító
  • Fürdőköpeny
  • Toalettpapír
  • Ingyenes piperecikkek
  • Törölköző
  • Szappan

Nappali lakrész

  • Külön nappalirész

Szórakozás

  • játékok
  • okoshangszórók

Külső területek

  • Terasz
  • Terasz
  • Udvar
  • Grillezési lehetőség
  • Kert
  • Kerti bútorok
  • Stég

Helyiségek munkavégzéshez

  • Mobil munkaállomás laptophoz

Kényelem

  • Légkondicionálás

Állatok

  • Háziállat nem engedélyezett

Akadálymentesítés, kisegítő lehetőségek

  • Lift nem áll rendelkezésre
  • Dohányfüstmentes szállás

Kényelmi szolgáltatások, felszereltség

  • Kirándulás- és belépőjegy-foglalás
  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció

A helyszínnel kapcsolatos kiemelt információk

  • Vidéki környezetben

Időtöltési lehetőségek

  • Horgászhelyek a közelben
  • Túrázási/kerékpározási lehetőség a közelben
  • Hullámlovaglás a közelben
  • Lovaglás a közelben

Biztonsági felszereltség

  • Nem tudunk szén-monoxid-érzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen; érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni)
  • Nem tudunk füstérzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen)

Általános jellemzők

  • 4 szoba
  • Egyedi dekoráció
  • Egyedi berendezés
  • Külső folyosóról történő megközelítés

Díjak és szabályzatok

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A szálláshelyen nincs lift.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen, ezért érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni az utazásra.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen.
A szálláshelyen hitelkártyával lehet fizetni. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ennek a szálláshelynek a takarítását hivatásos személyzet végzi.
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Más néven:

Greenland Bubble Glamping
Green Land Bubble Glamping By Mint Sosúa
Green Land Bubble Glamping By Mint Campsite
Green Land Bubble Glamping By Mint Campsite Sosúa

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Green Land Bubble Glamping háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál Green Land Bubble Glamping helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van Green Land Bubble Glamping bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és 20:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 12:00.

Mit csinálhatok Green Land Bubble Glamping területén és a közelben?

A közelben olyan kikapcsolódási lehetőségek várnak, mint például horgászat, túrázás és lovaglás. Green Land Bubble Glamping a következő kikapcsolódási lehetőséget is kínálja vendégeinek: kert.

Green Land Bubble Glamping kínál privát kültéri helyeket?

Igen, a szállás terasz és udvar is tartozik.

Értékelések

A(z) Green Land Bubble Glamping értékelései

9,4

Kivételes

9,4

Tisztaság

9,0

Szolgáltatások

9,2

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített

10/8 Nagyon jó

La habitación y el personal es increíble
Alfredo, 1 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

Clean room…welcoming staff. Beautiful landscape. Amazing bubble.
Rosalinda, 1 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

Love this place.
Gloria, 1 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

Encantada con el lugar, sus empleados, la comida y el área
Damaris, 1 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

Bueno
Wanda, 1 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

Es un lugar excelente para los que aprecian la naturaleza y relax sano
Juan Eduvigis, 1 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

So beautiful the area
Ines, 1 éjszakás utazás
Hitelesített

10/8 Nagyon jó

Overall, it was a great experience. The place was very clean and quiet, and the service was excellent. From outside, the stars were absolutely amazing; however, we weren’t able to fully enjoy the view from inside the bubble because the clear plastic area was a bit foggy, likely due to wear and tear, and it didn’t clear despite cleaning. I would recommend this place
Sujeirys, 1 éjszakás utazás
Hitelesített

10/8 Nagyon jó

Very nice experience overall
ariel, 1 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

Customer service the attention of the people who work there was very very special the breakfast was amazing and the view was like from a movie very beautiful.
Jhesiry, 3 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

Me encanta esa forma de antigüedad que tiene, me gusto el lugar lo recomiendo
James, 2 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

This place is amazing, quiet and beautiful, The food is so good and the service exceptional! :) I loved it
Hitelesített

10/10 Kivételes

Great experience
Altagracia, 1 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

Very nice
Ricardo, 2 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

Todo muy bien
Miguel, 1 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

Me encanto todo,sobre todo las atenciones personalizadas que tienen
Nicolasa, 1 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

Muy bonito y tranquilo . Muy recomendado .
Carmen, 2 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

Love this place. Will come back again next month.
Alexander, 1 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

The staff are wonderful and very accommodating. Breakfast is delicious. The grounds are beautiful and well maintained. Tons of wildlife….it was magical
Kia, 1 éjszakás utazás
Hitelesített

10/8 Nagyon jó

The surroundings look a bit neglected. But in overall a good place to stay.
Samuel, 2 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

Excelente
Ambra, 1 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

Excelente services, very clean, staff is very professional and the place is a scape!!!
Giordano, 1 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

Love it … GREAT EXPERIENCE!!
Luz, 2 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

Es perfecto, mejor de lo que esperaba
Ofred, 1 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

It was a unique experience that I had never lived before. It was very difficult to leave this beautiful bubble. The staff was very friendly and the property was well taken care of, to the finest detail.
Nikki, 1 éjszakás utazás