Pelangi Bali Hotel & Spa

Szálláshely besorolása: 4
Vízparti hotel a(z) Seminyak tengerpart közelében, ahol wellnessfürdő áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Pelangi Bali Hotel & Spa nagyszerű választás a vízparti pihenéshez Seminyak látogatóinak. A közelben olyan aktív kikapcsolódási lehetőségek állnak rendelkezésre, mint például búvárkodás és vízisíelés. A szórakoztató kikapcsolódásról szabadtéri medence gondoskodik, a wellnessrészlegen pedig masszázs, arckezelés és aromaterápia várja az ellazulásra vágyó vendégeket. A tengerparti Rama Restaurant reggelire, ebédre és vacsorára várja a vendégeket. A szálláshely medence melletti bár, fitneszlétesítmény és szauna jóvoltából még nívósabb. Más utazók kiemelkedően jónak tartják a hely következó jellemzőit: segítőkész személyzet.

Értékelések

8,4 ennyiből: 10
Nagyon jó

Népszerű szolgáltatások

  • Medence
  • Wellnessfürdő
  • Repülőtéri transzfer
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Étterem

Főbb szolgáltatások (12)

  • Takarítás naponta
  • Nyilvános parton
  • Étterem és bár/társalgó
  • Teljes körű szolgáltatást nyújtó wellnessfürdő
  • Szabadtéri medence
  • Reggeli elérhető
  • Ingyenes környékbeli transzferjárat
  • Ingyenes transzferjárat a bevásárlóközponthoz
  • Fitneszlétesítmény
  • Szauna
  • Gyermekmedence
  • Medence melletti bár

Családoknak (6)

  • Ingyenes gyerekágy/csecsemőágy
  • Bébiszitter-szolgáltatás (felár ellenében)
  • Gyermekmedence
  • Hűtőszekrény
  • Saját fürdőszoba
  • Kert
A jelenlegi ár 25 919 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 11. – szept. 12.

Miért szeretjük ezt a szálláshelyet

Óceánra néző nyaralás
Ebben a tengerparti szállodában pihenés vár. Lépjen ki a homokos strandra, vagy kóstolja meg a finom ételeket a tengerparti étteremben.
Munka és tengerparti boldogság
Ez a szálloda a tengerparti kikapcsolódást az üzleti élet alapvető fontosságaival ötvözi. A megbeszélések után a vendégek spa kezelésekkel lazíthatnak, vagy italokat kortyolgathatnak az úszó bárban.
Étkezés kilátással
Az étteremben kontinentális reggelit és ételeket szolgálnak fel, amelyekből látványos kilátás nyílik a tengerpartra, a medencére és az óceánra. A bár esti italfogyasztási lehetőségeket kínál.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
7 szoba megjelenítése 7 közül

Szoba

  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Szoba

10-ből 10,0
Kivételes
(1 értékelés)
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy VAGY 2 egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Superior szoba, 1 kétszemélyes ágy vagy 2 egyszemélyes ágy

10-ből 9,0
Csodálatos
(27 értékelés)
  • Kertre néző kilátás
  • 33 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy VAGY 2 egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Deluxe szoba, 1 kétszemélyes ágy

10-ből 10,0
Kivételes
(2 értékelés)
  • Kertre néző kilátás
  • 54 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Lakosztály, 1 king (extra méretű) franciaágy, kilátással az óceánra

  • Kilátás a vízpartra
  • 150 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Deluxe szoba, 1 king (extra méretű) franciaágy (Super)

10-ből 9,0
Csodálatos
(2 értékelés)
  • Kertre néző kilátás
  • 63 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Szoba

  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy VAGY 2 egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Jl. Camplung Tanduk, Seminyak Beach, Seminyak, Bali, 80361

A közelben

  • Seminyak tengerpart - 4 perc gyalog - 0.4 km
  • Double Six tengerpart - 9 perc gyalog - 0.8 km
  • Jalan Laksmana ("Ételek utcája") - 18 perc gyalog - 1.5 km
  • Legiani tengerpart - 18 perc gyalog - 1.5 km
  • Seminyak tér - 4 perc autóval - 3.2 km

Közlekedés

  • Denpasar (DPS-Ngurah Rai nemzetközi repülőtér) – 33 perc autóval
  • Ingyenes környékbeli transzferjárat
  • Repülőtéri transzfer felár ellenében
  • Ingyenes transzferjárat a bevásárlóközponthoz

Éttermek

  • Mixwell
  • ‪Makase Neighbourhood Café – ‬3 perc gyalog
  • ‪SugarSand – ‬5 perc gyalog
  • K Resto
  • ‪Ambermoon Restaurant – ‬5 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Pelangi Bali Hotel & Spa

  • Pelangi Bali Hotel & Spa nagyszerű választás a vízparti pihenéshez Seminyak látogatóinak. A közelben olyan aktív kikapcsolódási lehetőségek állnak rendelkezésre, mint például búvárkodás és vízisíelés. A szórakoztató kikapcsolódásról szabadtéri medence gondoskodik, a wellnessrészlegen pedig masszázs, arckezelés és aromaterápia várja az ellazulásra vágyó vendégeket. A tengerparti Rama Restaurant reggelire, ebédre és vacsorára várja a vendégeket. A szálláshely medence melletti bár, fitneszlétesítmény és szauna jóvoltából még nívósabb. Más utazók kiemelkedően jónak tartják a hely következó jellemzőit: segítőkész személyzet.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 89 szoba
    • 2 emelet
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 14:00, bejelentkezés vége: 0:00
    • Kései bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
    • Kijelentkezési idő: 11:30
    • Kései kijelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • Ez a szálláshely a repülőtértől transzferjáratot biztosít a vendégek számára (a szolgáltatásra vonatkozóan felár lehet érvényben). A vendégeknek az érkezésükről előzetesen tájékoztatniuk kell a szálláshelyet a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen.
    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
DONE

Gyermekek

    • Bébiszitter-szolgáltatás*
DONE

Kisállatok

    • Sem háziállat, sem segítő állat nem vihető
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
    • Ingyenes személyzeti parkoltatás a helyszínen
DONE

Transzfer

    • Reptéri transzferjárat kérhető (éjjel-nappal)*
DONE

A szálláshelyen kívül

    • Ingyenes transzferjárat a környéken (max. 5 km)
    • Ingyenes transzferjárat a bevásárlóközponthoz
DONE

Egyéb információ

    • Dohányzás a kijelölt helyeken

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Kontinentális reggeli (felár ellenében) naponta 7:00 és 10:00 között
  • Étterem
  • Bár/társalgó
  • Medenceparti bár
  • Medencebár
  • Kávé/tea a közös helyiségben
  • 24 órás szobaszerviz

Gyerekekkel utazóknak

  • Gyermekmedence
  • Ingyenes környékbeli transzferjárat
  • Bébiszitter-szolgáltatás (felár ellenében)

Időtöltési lehetőségek

  • Vízparti elhelyezkedés
  • Búvárkodás a közelben

Munkához

  • Business center
  • Tárgyaló

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Kirándulás- és belépőjegy-foglalás
  • Vegytisztítási/mosodai szolgáltatás
  • Ingyenes újságok a hallban
  • Poggyásztárolási lehetőség
  • Esküvői szolgáltatás
  • Több nyelven beszélő személyzet
  • Hordár/londiner

Létesítmények

  • 2 épület/torony
  • Széf a recepción
  • Kert
  • Terasz
  • Fitneszterem
  • Szabadtéri medence
  • Teljes körű szolgáltatást nyújtó wellnessfürdő
  • Szauna
  • Bankett-terem

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • Kábeltévé-csatornák

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás
  • Minibár
  • Kávé-/teafőző
  • Vasaló/vasalódeszka (kérésre)

A pihentető alváshoz

  • Gyerekágy/csecsemőágy (ingyenes)
  • Összecsukható ágy/pótágy (felár ellenében)
  • Ágynemű

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Ingyenes piperecikkek
  • Hajszárító
  • Törölközők
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Ingyenes wifi
  • Telefon

Étkezés és italok

  • Hűtőszekrény
  • Ingyenes palackozott víz

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta
  • Széf a szobában

Speciális szolgáltatások

Wellnessrészleg

Swari Spa területén párok számára kialakított kezelőszoba is rendelkezésre áll. A szolgáltatások között a következők szerepelnek: arckezelés, testradír, testkezelés és manikűr/pedikűr. A wellnessfürdő területén pezsgőfürdő biztosított. A legkülönfélébb kezelési terápiák állnak rendelkezésre, többek között aromaterápia és hidroterápia. A fürdő naponta nyitva tart.

Étkezési lehetőség

Rama Restaurant - tengerparti étterem, ahol reggelit, ebédet és vacsorát szolgálnak fel. A vendégek italokat rendelhetnek a bárpultnál.
Sunset Terrace Restaurant - Ez a(z) étterem óceánra néző, és itt kizárólag vacsorát kerül felszolgálásra. A vendégek italokat rendelhetnek a bárpultnál.

Díjak és szabályzatok

Opcionális extrák

  • Kontinentális reggeli felár ellenében kérhető: 150000 IDR felnőtteknek és 150000 IDR gyerekeknek (hozzávetőleges árak)
  • Reptéri transzfer 300000 IDRszobánkéntegyirányú utanként felár ellenében vehető igénybe
  • Kései kijelentkezés felár ellenében kérhető (a rendelkezésre állástól függően)

Felújítások és bezárások

A helyi szabályoknak megfelelően minden látogatónak a szálláshely területén kell maradnia A csend napján (Nyepi), a hindu újév idején 24 órára (reggel 6:00 órától). A csend napja általában márciusra vagy áprilisra esik (a napok minden évben változnak). Bejelentkezés és kijelentkezés ezen a napon nem lehetséges. A Ngurah Rai nemzetközi repülőtér (Bali nemeztközi repülőtere) szintén zárva tart A csend napján.

Gyermekek és pótágyak

  • Bébiszitter-szolgáltatás felár ellenében igénybe vehető
  • Pótágy éjszakánként 375000.0 IDR díj ellenében kérhető

Medence, wellnessfürdő és edzőterem (ha van)

  • A következő szolgáltatások csak előzetes foglalással vehetők igénybe: masszázs és wellnessfürdő-kezelések. Ehhez még érkezés előtt vedd fel a kapcsolatot a szálláshely munkatársaival a foglalási visszaigazolásban található telefonszámon.

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A szálláshelyen nincs lift.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék és füstérzékelő gondoskodik a helyszínen.
A bejelentkezéskor megadott hitelkártyán lévő névnek és a szobafoglaláskor használt névnek egyeznie kell.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Más néven:

Bali Pelangi
Hotel Pelangi
Hotel Pelangi Bali
Pelangi
Pelangi Bali
Pelangi Bali Hotel
Pelangi Bali Hotel Seminyak
Pelangi Bali Seminyak
Pelangi Hotel
Pelangi Hotel Bali
Pelangi Bali Hotel & Spa Hotel
Pelangi Bali Hotel & Spa Seminyak
Pelangi Bali Hotel & Spa Hotel Seminyak

Gyakran ismételt kérdések

Rendelkezik Pelangi Bali Hotel & Spa úszómedencével vagy uszodával?

Igen, szabadtéri medence és gyermekmedence várja a vendégeket.

Engedélyezi Pelangi Bali Hotel & Spa háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, sem háziállatok, sem segítő állatok nem engedélyezettek.

Kínál Pelangi Bali Hotel & Spa helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás és személyzeti parkoltatás ingyenesen elérhető.

Kínál ez Pelangi Bali Hotel & Spa reptéri transzfer szolgáltatást?

Igen, reptéri transzferjárat rendelkezésre áll. A díj 300000 IDR szobánként egyirányú utanként.

Mikor van Pelangi Bali Hotel & Spa bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 14:00 és 0:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:30. A kései kijelentkezés feláras (a szolgáltatás biztosítása a rendelkezésre állástól függ).

Mit csinálhatok Pelangi Bali Hotel & Spa területén és a közelben?

A közelben olyan kikapcsolódási lehetőségek várnak, mint például búvárkodás és vízisíelés. Kapcsolódj ki egy wellnesskezeléssel, és ússz egy jót a vendégek kényelmét szolgáló szabadtéri medencében. Pelangi Bali Hotel & Spa a következő kikapcsolódási lehetőségeket is kínálja vendégeinek: szauna és fitneszlétesítmény, valamint kert.

Található étterem Pelangi Bali Hotel & Spa területén vagy környékén?

Igen, az itt működő Rama Restaurant a következőket kínálja: étkezési lehetőség a parton, kilátás az óceánra.

Milyen környéken van Pelangi Bali Hotel & Spa?

Pelangi Bali Hotel & Spa elhelyezkedése nagyszerű. Seminyak tengerpart csupán 5 percnyi sétával elérhető, és Legiani tengerpart is csak 19 perc gyalog.

Értékelések

A(z) Pelangi Bali Hotel & Spa értékelései

8,4

Nagyon jó

8,6

Tisztaság

8,2

Hely

9,0

Személyzet és kiszolgálás

8,0

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Nice location close to a wonderful Beach. Nice poolarea and poolbar.
Henning, 2 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Always a pleasure to stay here.
Michaela, 1 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Great location and value for money. This is my 3rd visit to Pelangi and I will be back.
Emma, 5 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

All the breakfast were delicious
Francois, 7 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Bra hotell med trevlig vistelse, men det märks att det har några år på nacken. Restaurangen var okej och frukosten likaså, även om utbudet roterade lite väl mycket från dag till dag. Min son blev tyvärr besviken eftersom hans favorit, hashbrowns, bara fanns en gång. Helhetsintrycket var ändå positivt.
Simon, 7 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Great pool and location . Staff are wonderful and friendly ... Only negative is the breakfast buffet was a little simple but still ok... Good value for money xx
jose, 10 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Great place to stay for the price. Short walk to everything i needed. Great staff. Loved the pool. Will stay again
Michael, 11 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Good place, a little dated but friendly staff and decent still.
Brandon, 10 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Great hotel — we really enjoyed staying there.
Armin, 5 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Breakfast buffet is good, theres usually nasi goreng rice, noodles, bacon, egg, sauteed vegetables, danishes, doughnuts, waffles, toast and fruit. The pool and swim up bar are great, and you can see the ocean from there. 24hr room service is fantastic, all the food in the restaurant is good and reasonably priced. The spa has massages, which are pricey by local standards but still affordable and very good, including a relaxing atmosphere.
Yana, 13 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

We had the most excellent time. Super huge comfy bed, great amenities and great size room. Cute little balcony for a cuppa. The pool was fabulous. The staff were amazing.
jason, 7 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Great location, easy acess from pool to beach
Dan, 3 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

The property is just across the beach. Rooms are comfortable. Limited options for veg breakfast. I had been there on my bday & hotel management did send a surprise cake & greetings that was wonderful 👍
Atit, 2 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

yes
Diamond, 3 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Staff at the resort went above and beyond, clean rooms, breakfast had many choices, pool is amazing
Rabije, 9 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/6 Jó

Never seen in the kitchen so don’t know Rooms could be clean better.
Maureen Mary, 7 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

I had a fantastic time the staff were amazing!
Richard, 13 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

客室は清潔でベッドメイク等も丁寧だった
Takamasa, 4 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Amazing resort with the best team. They accommodated everything we needed and gave us the best holiday
Terry, 4 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Room was great. Staff very friendly. Our 2nd time this year at hotel and loved it and would highly recommend it
Karen, 7 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Great location handy to beach and restaurants
Gary, 7 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Very pleasant hotel right on the beach front with very nice bars and restaurants all along the beach
Aymeric, 7 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Location is amazing, staff are amazing the Pelangi makes coming to Bali the easiest and best holiday you will have.
Terry, 5 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Facilities were older but spotless. Staff were just amazing couldn't do enough for you. Breakfast was delicious and great variety with a bonus egg station to cook your eggs anyway you desired
Aileen, 7 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Relaxed quiet hotel next to beach

Relaxed quiet hotel with very friendly staff good pool and location next to beach
Lindsay, 4 éjszakás utazás