10/6 Jó
2025. február 5.
Tegenvallend op meerdere fronten
Ik heb 6 kamers geboekt voor een board meeting. Normaal verblijven we in een ander 5 sterren hotel maar we wilden dit hotel uitproberen. Helaas viel het tegen tov mijn verwachtingen. Allereerst waren alle kamers ijskoud. Verwarming kon aangezet worden maar dan duurt het paar uur voordat het warm is.
Er zijn werkzaamheden in de straten. Daar kan het hotel niets aan doen maar als 'geste' naar de gasten hadden ze geregeld dat er voor 6.30 uur geen werkzaamheden zijn. 6.30 uur is voor een normale gast gewoon erg vroeg en bovendien begon men al om 6.20 uur. Leuk die oordopjes maar ik wil niet met oordoppen moeten slapen.
Tenslotte viel ook het ontbijt tegen. Kwalitatief is het prima maar geen ei (moest je bestellen begreep ik later), geen vorken (niemand die zich daarom bekommert) en beperkte keuze. Geen 5 ster waardig helaas.
Tenslotte 3 keer aangegeven dat ik voor alle kamers de city tax wil betalen maar desondanks bleek het uiteindelijk toch op ieders persoonlijke creditcard te zijn belast.
Pluspunt: heerlijk bed
Rutger
Rutger, 1 éjszakás üzleti út
Hiteles Hotels.com-vendégértékelés