Travel Plaza Hotel

Szálláshely besorolása: 3
Hotel Kettering területén, ahol étterem és bár/társalgó áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Travel Plaza Hotel vendégeként Kelmarsh-kastély és Kertek és Kettering Szabadidőfalu is közel lesz hozzád, mindkettő legfeljebb 15 perc autóval. Aki megéhezik, azt a kertre néző GURKHA Lounge & Bar étterem várja ebédre és vacsorára. Bár/társalgó, terasz és kert is várja a vendégeket.

Értékelések

7,8 ennyiből: 10

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Étterem
  • Bár
  • Nemdohányzó
  • Elektromosautó-töltőállomás

Főbb szolgáltatások (6)

  • Takarítás naponta
  • Étterem és bár/társalgó
  • Terasz
  • Kert
  • Recepción igénybe vehető páncélkazetta
  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció

Az otthon érzése (6)

  • Televízió
  • Kert
  • Terasz
  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Kávé-/teafőző
  • Sötétítőfüggöny
A jelenlegi ár 32 204 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 20. – szept. 21.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
8 szoba megjelenítése 8 közül

Classic háromágyas szoba (3 Single Beds)

  • Kertre néző kilátás
  • 24 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 3 egyszemélyes ágy

Standard szoba két külön ággyal

  • 24 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy és 1 egyszemélyes ágy

Deluxe szoba kétszemélyes ággyal

10-ből 10,0
Kivételes
(1 értékelés)
  • Kertre néző kilátás
  • 24 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Family Room, 2 Adults, 1 Child Under 12, Non Smoking

  • 3 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy és 1 egyszemélyes ágy

Classic szoba kétszemélyes ággyal

10-ből 9,0
Csodálatos
(4 értékelés)
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Royal szoba, 1 queen (nagyméretű) franciaágy

10-ből 10,0
Kivételes
(1 értékelés)
  • Kertre néző kilátás
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Classic szoba kétszemélyes ággyal egy fő részére, 1 queen (nagyméretű) franciaágy

  • Kertre néző kilátás
  • 1 hálószoba
  • 1 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Családi háromágyas szoba

  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy és 1 egyszemélyes ágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Harborough Road, Desborough, Kettering, England, NN14 2UG

A közelben

  • Desborough Leisure Centre - 2 perc autóval - 1.8 km
  • Kelmarsh-kastély és Kertek - 10 perc autóval - 15.2 km
  • Rockinghami kastély és rendezvényközpont - 13 perc autóval - 16.4 km
  • Wicksteed park - 13 perc autóval - 20.0 km
  • Silverstone versenypálya - 48 perc autóval - 62.5 km

Közlekedés

  • East Midlands repülőtér (EMA) – 64 perc autóval
  • Market Harborough vasútállomás – 9 perc autóval
  • Corby vasútállomás – 19 perc autóval
  • Wellingborough (XWE-Wellingborough vasútállomás) – 21 perc autóval

Éttermek

  • ‪Costa Coffee – ‬2 perc autóval
  • ‪Rowell Charter – ‬5 perc autóval
  • ‪The Tollemache Arms – ‬6 perc autóval
  • ‪Cherry Tree – ‬5 perc autóval
  • ‪McDonald's – ‬7 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

Travel Plaza Hotel

  • Travel Plaza Hotel vendégeként Kelmarsh-kastély és Kertek és Kettering Szabadidőfalu is közel lesz hozzád, mindkettő legfeljebb 15 perc autóval. Aki megéhezik, azt a kertre néző GURKHA Lounge & Bar étterem várja ebédre és vacsorára. Bár/társalgó, terasz és kert is várja a vendégeket.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 30 szoba
    • 2 emelet

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 14:00, bejelentkezés vége: 22:30
    • Rendelkezésre áll expressz kijelentkezési lehetőség
    • Korai bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
    • Kései bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 19 év
    • Kijelentkezési idő: 11:00
    • Kései kijelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepció mindennap 7:00 és 23:00 óra között tart nyitva.
    • A vendégeknek előzetesen fel kell venniük a kapcsolatot a szálláshellyel a bejelentkezési tudnivalókért. A recepción csak korlátozott ideig van személyzet.
    • Kérjük, érkezése előtt legalább 24 órával vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, hogy egyeztessen a bejelentkezéssel kapcsolatban.
    • Kérjük, előzetesen vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, ha érkezését ennél későbbre tervezi: 22:30.
    • További részletekkel a szálláshely tud szolgálni a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
    • Minden vendégnek érvényes fényképes személyi igazolvánnyal kell rendelkeznie.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A vendégek alsó korhatára 18
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 19
    • A tavaszi szünet ideje alatt a szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 19

Gyermekek

    • Maximum 2 (12 éves vagy ennél fiatalabb) gyermek tartózkodhat ingyenesen a szálláshelyen, amennyiben a szülővel vagy gondviselővel egy szobában szállnak meg, és nem kérnek pótágyat.

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 25+ Mb/s)

Parkolás

    • Helyszíni parkolás csak kérésre
    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen, őrzött parkolóban
    • Akadálymentes helyszíni parkolás kerekesszékes vendégeknek
    • Töltőállomás a helyszínen elektromos járművekhez
    • A helyszíni parkolás magassági korlátokkal lehetséges

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Étterem
  • Bár/társalgó

Időtöltési lehetőségek

  • Golfozási lehetőség a közelben

Szolgáltatások

  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció

Létesítmények

  • 1 épület/torony
  • Épült: 1990
  • Széf a recepción
  • Kert
  • Terasz
  • Dupla üvegezésű ablakok
  • A világítótestek legalább 80%-a LED-es

Akadálymentesítés

  • Kerekesszékeseknek akadálymentesített
  • Akadálymentesített útvonal kerekesszékeseknek
  • Akadálymentes parkoló kerekesszékes használathoz

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • 32 hüvelyk képátmérőjű LCD-televízió
  • Digitális csatornák

Az otthon kényelme

  • Fűtés
  • Ventilátor
  • Kávé-/teafőző
  • Elektromos vízforraló
  • Vasaló/vasalódeszka (kérésre)

A pihentető alváshoz

  • Sötétítőfüggöny
  • Hangszigetelt szobák
  • Prémium ágynemű
  • Select Comfort ágy

A pihenés szolgálatában

  • Egyedi dekoráció

A felfrissülés kellékei

  • Mély merülőkád
  • Kád zuhanyzóval
  • Ingyenes piperecikkek
  • Hajszárító
  • Törölközők

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Ingyenes wifi (25+ Mb/s)
  • Telefon

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta
  • Széf a szobában

Speciális szolgáltatások

Étkezési lehetőség

GURKHA Lounge & Bar - Ez a(z) étterem kertre néző. Itt ebédet és vacsorát kerül felszolgálásra. A vendégek italokat rendelhetnek a bárpultnál. Az étteremben gyermekmenü várja a kisebbeket. Nyitva minden nap

Díjak és szabályzatok

Opcionális extrák

  • Korai bejelentkezésre felár ellenében van lehetőség (a rendelkezésre állástól függően)
  • Kései bejelentkezés 22:30 és 0:00 között lehetséges előzetes megbeszélés alapján, 25 GBP kiegészítő díj ellenében.
  • Kései kijelentkezés 25 GBP felár ellenében vehető igénybe (a rendelkezésre állástól függően)

Parkolás

  • A helyszíni parkolás biztosításához a vendégeknek előzetesen kapcsolatba kell lépniük a szálláshellyel
  • A parkolás magassági korlátokkal lehetséges

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
A szobákban kizárólag regisztrált vendégek szállhatnak meg.
A szálláshelyen nincs lift.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék gondoskodik a helyszínen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és betéti kártyák. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Kérjük, vedd figyelembe, hogy a kulturális szokások és a vendégekre vonatkozó szabályzatok országonként és szálláshelyenként eltérhetnek. A megjelenített szabályzatokat a szálláshelyek adják meg.
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Szálláshely besorolása

Ez az intézmény a VisitEnglandtól, Anglia nemzeti turisztikai bizottságától kapta hivatalos csillagbesorolását.

Más néven:

Travel Plaza Hotel
Travel Plaza Hotel Kettering
Travel Plaza Kettering
Travel Plaza Hotel Hotel
Travel Plaza Hotel Kettering
Travel Plaza Hotel Hotel Kettering

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Travel Plaza Hotel háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál Travel Plaza Hotel helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető. Elektromosautó-töltőállomás rendelkezésre áll.

Mikor van Travel Plaza Hotel bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 14:00 és 22:30 között van lehetőség. A korai bejelentkezés feláras (a szolgáltatás biztosítása a rendelkezésre állástól függ). Kijelentkezési idő: 11:00. A kései kijelentkezés feláras (rendelkezésre állástól függ), díja 25 GBP. Gyorsított kijelentkezés igénybe vehető.

Mit csinálhatok Travel Plaza Hotel területén és a közelben?

Travel Plaza Hotel kert segítségével kínál kikapcsolódási lehetőséget.

Található étterem Travel Plaza Hotel területén vagy környékén?

Igen, az itt működő GURKHA Lounge & Bar a következőt is kínálja: kilátás a kertre.

Kínál Travel Plaza Hotel privát pezsgőfürdős szobákat?

Igen, mindegyik szobához mély merülőkád tartozik.