Hôtel La Villa Nice Victor Hugo

Szálláshely besorolása: 3
Boutique jellegű hotel a(z) Place Massena közelében, ahol bár/társalgó áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Hôtel La Villa Nice Victor Hugo elhelyezkedése nagyszerű, Place Massena és Promenade des Anglais is csak 10 percre van gyalog. Jólesik a kikapcsolódás egy ital mellett a hangulatos bár/társalgó pultjánál, svédasztalos reggeli pedig naponta elérhető. A butikjellegű hotel Várnegyed és Nizzai marina közelében van, mindkettő csupán 10 perc autóval. Más utazók nagyra értékelik a szálláshely következő jellemzőit: segítőkész személyzet és reggeli. Rövid sétával megközelíthető a tömegközlekedés: Jean Médecin villamosmegálló 6 perc, Masséna villamosmegálló pedig 6 perc séta.

Értékelések

9,2 ennyiből: 10
Csodálatos

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes wifi
  • Légkondicionálás
  • Bár
  • Állandó recepció
  • Nemdohányzó

Főbb szolgáltatások (12)

  • Takarítás naponta
  • A strandtól nem messze
  • Reggeli elérhető
  • Bár/társalgó
  • Business center
  • Terasz
  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Légkondicionálás
  • Számítógép-állomás
  • Recepción igénybe vehető páncélkazetta
  • Több nyelven beszélő személyzet
  • Ingyenes újságok

Az otthon érzése (6)

  • Hűtőszekrény
  • Saját fürdőszoba
  • Televízió
  • Terasz
  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Lift
A jelenlegi ár 77 840 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 2. – szept. 3.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
10 szoba megjelenítése 10 közül

Standard szoba kétszemélyes ággyal

10-ből 8,8
Kiváló
(69 értékelés)
  • Kilátás a városra
  • 15 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Standard egyágyas szoba (Single)

10-ből 9,2
Csodálatos
(30 értékelés)
  • Kilátás a városra
  • 14 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 1 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Comfort szoba kétszemélyes ággyal

10-ből 9,0
Csodálatos
(77 értékelés)
  • Kilátás a városra
  • 18 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Executive szoba kétszemélyes ággyal

10-ből 9,0
Csodálatos
(22 értékelés)
  • Kilátás a városra
  • 24 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Junior lakosztály

10-ből 9,4
Kivételes
(10 értékelés)
  • Kilátás a városra
  • 33 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Családi szoba (Executive)

10-ből 9,2
Csodálatos
(15 értékelés)
  • Kilátás a városra
  • 30 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy és 2 egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Chambre Rotonde

10-ből 8,0
Nagyon jó
(1 értékelés)
  • Kilátás a városra
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy VAGY 2 egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Szoba

  • 4 férőhely
  • Ingyenes wifi

Szoba

  • 4 férőhely
  • Ingyenes wifi

Szoba

  • 4 férőhely
  • Ingyenes wifi

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
19 Bis Boulevard Victor Hugo, Nice, Alpes-Maritimes, 6000

A közelben

  • Avenue Jean Medecin - 5 perc gyalog - 0.4 km
  • Nice Étoile Bevásárlóközpont - 5 perc gyalog - 0.5 km
  • Promenade des Anglais - 6 perc gyalog - 0.6 km
  • Place Massena - 6 perc gyalog - 0.6 km
  • Negresco Szálloda - 10 perc gyalog - 0.9 km

Közlekedés

  • Nizza (NCE-Cote d'Azur) – 6 perc autóval
  • Nizzai főpályaudvar – 9 perc gyalog
  • Parc Imperial pályaudvar – 23 perc gyalog
  • Nice-Pont-Michel vasútállomás – 6 perc autóval
  • Jean Médecin villamosmegálló – 6 perc séta
  • Masséna villamosmegálló – 6 perc séta
  • Alsace - Lorraine villamosmegálló – 8 perc séta

Éttermek

  • ‪La Taverne Masséna – ‬4 perc gyalog
  • ‪Maison Margaux – ‬6 perc gyalog
  • ‪La Pizza Cresci – ‬4 perc gyalog
  • ‪Oscar – ‬5 perc gyalog
  • ‪Le Liber'Tea – ‬6 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Hôtel La Villa Nice Victor Hugo

  • Hôtel La Villa Nice Victor Hugo elhelyezkedése nagyszerű, Place Massena és Promenade des Anglais is csak 10 percre van gyalog. Jólesik a kikapcsolódás egy ital mellett a hangulatos bár/társalgó pultjánál, svédasztalos reggeli pedig naponta elérhető. A butikjellegű hotel Várnegyed és Nizzai marina közelében van, mindkettő csupán 10 perc autóval. Más utazók nagyra értékelik a szálláshely következő jellemzőit: segítőkész személyzet és reggeli. Rövid sétával megközelíthető a tömegközlekedés: Jean Médecin villamosmegálló 6 perc, Masséna villamosmegálló pedig 6 perc séta.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 47 szoba
    • 6 emelet
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: tetszőleges időpont
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 11:00
    • Érintés nélküli kijelentkezés
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • További részletekkel a szálláshely tud szolgálni a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
DONE

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • A helyszínen nincs parkolási lehetőség
DONE

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Svédasztalos reggeli (felár ellenében) naponta 7:00 és 10:30 között
  • Bár/társalgó

Időtöltési lehetőségek

  • Strand a közelben

Munkához

  • Business center
  • Számítógép-állomás

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Ingyenes újságok a hallban
  • Poggyásztárolási lehetőség
  • Több nyelven beszélő személyzet

Létesítmények

  • 1 épület/torony
  • Épült: 1902
  • Széf a recepción
  • Terasz

Akadálymentesítés

  • Lift
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített mosókonyha
  • Jól megvilágított útvonal a bejáratig
  • Lépcső nélkül megközelíthető bejárat
  • Keményfa padló a szobában

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • Televízió
  • Digitális csatornák

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás
  • Elektromos vízforraló

A pihentető alváshoz

  • Ébresztőóra
  • Ágynemű

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Esőzuhany
  • Zuhanyzó
  • Sampon
  • Hajszárító
  • Törölközők
  • Fogkefe és fogkrém (igényelhető)
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Ingyenes wifi
  • Telefon

Étkezés és italok

  • Hűtőszekrény

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta
  • Széf a szobában

Speciális szolgáltatások

Díjak és partnerségek

Környezetbarát tanúsítvánnyal rendelkező szálláshely
Ez a szálláshely részt vesz a környezetre, a közösségre, a kulturális örökségre és/vagy a helyi gazdaság gyakorolt hatást mérő Green Key (Foundation for Environmental Education) programban.

Díjak és szabályzatok

Kötelezően fizetendő díjak

Be- vagy kijelentkezéskor a következő díjak fizetését fogják kérni a szálláshelyen. A díjak tartalmazhatják a fizetendő adókat:
  • A város helyi adót vetett ki, amelynek összege 2.28 EUR személyenként, éjszakánként. 18 év alatti gyermekek után nem kell adót fizetni.

Opcionális extrák

  • Svédasztalos reggeli felár ellenében kérhető: 16 EUR felnőtteknek és 8 EUR gyerekeknek (hozzávetőleges árak)

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék gondoskodik a helyszínen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ezen a szálláshelyen a készpénzes tranzakciók felső határa a nemzeti törvények miatt 1000 EUR. További részletekért vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazolásban lévő kapcsolatfelvételi adatok segítségével.
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Szálláshely besorolása

A szálláshely hivatalos csillagbesorolását a Francia Turisztikai Fejlesztési Hivatal, az ATOUT France végezte.

Más néven:

Hôtel La Villa Nice Victor Hugo
Hôtel Villa Victor Hugo
La Villa Nice Victor Hugo
Villa Hugo
Villa Nice Victor Hugo
Villa Victor
Villa Victor Hugo
Villa Victor Hugo Nice
Hôtel Villa Nice Victor Hugo
La Villa Nice Victor Hugo Nice
Hôtel La Villa Nice Victor Hugo Nice
Hôtel La Villa Nice Victor Hugo Hotel
Hôtel La Villa Nice Victor Hugo Hotel Nice

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Hôtel La Villa Nice Victor Hugo háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál Hôtel La Villa Nice Victor Hugo helyszíni parkolási lehetőséget?

Sajnos Hôtel La Villa Nice Victor Hugo nem rendelkezik saját parkolóval.

Mikor van Hôtel La Villa Nice Victor Hugo bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és tetszőleges időpont között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00. Érintés nélküli kijelentkezés igénybe vehető.

Rendelkezik Hôtel La Villa Nice Victor Hugo helyszíni kaszinóval?

Nem, ez a kényelmes hotel nem rendelkezik kaszinóval, de a közelben több lehetőség is kínálkozik: Ruhl Kaszinó (6 perc sétára) és Beaulieu-sur-Mer-i Kaszinó (11 perc autóval).

Mit csinálhatok Hôtel La Villa Nice Victor Hugo területén és a közelben?

Helyszínek, melyeket érdemes felkeresni: Place Massena (7 perc sétára), Várnegyed (0,9 mérföldre), Allianz Riviera (6,8 mérföldre) és Circuit de Monaco (13,6 mérföldre).

Milyen környéken van Hôtel La Villa Nice Victor Hugo?

Hôtel La Villa Nice Victor Hugo Nizza belvárosa területén található. Jean Médecin villamosmegálló mindössze 6 perc gyalog, Promenade des Anglais pedig 8 perc sétára van tőle. A környék gyalog bejárható, és népszerű a strandjai miatt.

Értékelések

A(z) Hôtel La Villa Nice Victor Hugo értékelései

9,2

Csodálatos

9,6

Tisztaság

8,6

Szolgáltatások

9,2

Személyzet és kiszolgálás

9,0

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Fina rena rum och trevlig hjälpsam personal
Mats, 1 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Alt var godt på dette skønne hotel 😊
Tina, 2 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Fint hotel og meget centralt ift metro fra lufthavnen og ift centrum. Kan varmt anbefales!
Henrik, 2 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Şehir merkezinde meydana, eski şehire ve alışveriş caddesine yürüyerek bile öok yakın, çok konforlu ve temiz, çocuklarımızla kaldığımız aile odasının ferahlığı da ayrı bir artı
Nevriye Burcu, 1 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

4ème fois dans cet hôtel, on en est très contents. On recommande fortement ☺️
Christophe, 4 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Great hotel and location
Anthony, 7 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Wonderful hotel. Location was perfect easy walk to the train or beach.
Thuey, 7 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Rent och fint rum, lite hård säng och hårda kuddar,skönt med en liten fransk balkong . Bra AC Bra läge. Bra frukost, mysig uteplats att sitta på och äta frukost . Tyst ,inget som störde uteifrån på natten. Trevlig personal.
Anne-Lie, 2 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Very clean beautiful hotel in a perfect area. Wouldn’t stay anywhere else.
Alexander, 6 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Nice, quiet and safe neighborhood. Rooms clean and comfortable. Lovely lobby and breakfast if desired. Staff friendly and helpful. Easily walkable to train station and old town.
Amy, 3 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Jättetrevligt hotell men mysig uteplats. Hjälpsam och trevlig personal!
LINDA CAMILLA, 2 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Great location and the room was spotlessly clean.
Joyce, 1 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

This hotel is a great value. It’s in a more quiet neighborhood, but super easy to walk to old town, the beach, or the train station. The rooms are small, but well maintained and excellent air conditioning!! The staff was so incredibly helpful- even helped us make dinner reservations. Highly recommend, esp for the price.
Marlene, 2 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Bel établissement, restaurant de l'hôtel très agréable et prix corrects pour petit-déjeuner, déjeuner ou simplement prendre un verre.bon rapport qualité prix. Placement pratique m, gare accessible à pied tout autant que les rues plus ivantes du centre ville. Quartier agréable, sentiment de sécurité
céline, 1 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/6 Jó

Great location and overall great experience!
Ashley, 2 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Hotel correct en centre ville
Laëtitia, 1 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

This was a very nice hotel in a great location in Nice. The tour companies pick up and drop off at this hotel which makes it easy for tourists to participate in tours. We enjoyed our three nights at this hotel.
Mark C, 3 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Great hotel and easy access to downtown
Hani, 2 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Breakfast was ok. Good location.
David, 3 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Clean room, very helpful staff and good breakfast for the money. Central location to old town and shopping.
Harold, 4 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Allt var bra och det kommer bli ännu bättre med den nya restaurangen och uteserveringen.
Tina, 3 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

A charming room and accommodating staff at a hotel that is very conveniently located.
Larry, 4 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Solid stay in Nice, great location for all the sites, spacious rooms for Europe 🇪🇺
cary, 6 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

The staff was great and very helpful with directions and expectations. The property was well groomed and cared for. The breakfast was great and plenty of options. I would highly recommend the location for staying at.
Mark, 5 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Lovely hotel in a convenient location, great breakfast, helpful front desk.
Irina, 7 éjszakás utazás