Corbie Lommel

Szálláshely besorolása: 3
Hotel Lommel területén

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Corbie Lommel nagyszerű választás Lommel látogatóinak. Az aktív pihenésre vágyók a következő lehetőséget találják a közelben: túrázási/kerékpározási lehetőség. Ingyenes szolgáltatások: wifi, egyéni parkolás, valamint ingyenes svédasztalos reggeli (naponta, 7:00 és 9:00 között).

Értékelések

8,6 ennyiből: 10
Kiváló

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes reggeli
  • Repülőtéri transzfer
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Mosoda
  • Nemdohányzó

Főbb szolgáltatások (12)

  • Takarítás naponta
  • A szálláshelytől a reptérig közlekedő transzferjárat
  • Mosodai szolgáltatás
  • Önkiszolgáló ruhatisztító létesítmények
  • Tárgyalóterem
  • Több nyelven beszélő személyzet
  • Concierge szolgálat
  • Ingyenes újságok
  • Poggyászok tárolása lehetséges
  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció
  • Kirándulás/belépőjegyek foglalása
  • Bankett-terem

Az otthon érzése (6)

  • Hűtőszekrény
  • Saját fürdőszoba
  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Mosoda
  • Kávé-/teafőző
  • Lift
A jelenlegi ár 63 494 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 14. – okt. 15.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
2 szoba megjelenítése 2 közül

Szoba kétszemélyes ággyal

10-ből 8,4
Nagyon jó
(5 értékelés)
  • Kilátás a városra
  • 28 négyzetméter
  • 2 férőhely
  • 2 egyszemélyes ágy

Egyágyas szoba (Small)

10-ből 8,0
Nagyon jó
(2 értékelés)
  • Kilátás a városra
  • 15 négyzetméter
  • 1 férőhely
  • 1 egyszemélyes ágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Hertog Janplein 68, Lommel, 3920

A közelben

  • Tanácsháza - 1 perc gyalog - 0.2 km
  • Üveg épület - 4 perc gyalog - 0.4 km
  • Adelberg Amusement Center kaszinó - 4 perc gyalog - 0.4 km
  • Burgemeester park - 7 perc gyalog - 0.6 km
  • Lommel Szahara - 4 perc autóval - 2.3 km

Közlekedés

  • Eindhoven (EIN) – 43 perc autóval
  • Maastricht (MST-Maastricht - Aachen) – 58 perc autóval
  • Brüsszeli Repülőtér (BRU) – 90 perc autóval
  • Lommel megállóhely – 11 perc autóval
  • Overpelt megállóhely – 18 perc autóval
  • Neerpelt vasútállomás – 20 perc autóval
  • Transzfer a repérre

Éttermek

  • ‪'t Onderwerp – ‬6 perc gyalog
  • ‪Melchior – ‬5 perc gyalog
  • ‪Panos – ‬6 perc gyalog
  • ‪De Kroon – ‬2 perc gyalog
  • ‪Torenhuis – ‬11 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Corbie Lommel

  • Corbie Lommel nagyszerű választás Lommel látogatóinak. Az aktív pihenésre vágyók a következő lehetőséget találják a közelben: túrázási/kerékpározási lehetőség. Ingyenes szolgáltatások: wifi, egyéni parkolás, valamint ingyenes svédasztalos reggeli (naponta, 7:00 és 9:00 között).

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 33 szoba
    • 6 emelet

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 16:30, bejelentkezés vége: 23:00
    • Érintés nélküli bejelentkezés
    • Korai bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
    • Kijelentkezési idő: 11:00
    • Érintés nélküli kijelentkezés
    • Kései kijelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A szálláshely transzfert biztosít a repülőtértől (a szolgáltatás feláras lehet). A transzfer igénybevételéhez a vendégeknek 24 órával érkezés előtt értesíteniük a szálláshelyet a foglalási visszaigazolásban megadott elérhetőségeken.
    • A recepció mindennap 7:00 és 23:00 óra között tart nyitva.
    • A recepción csak korlátozott ideig van személyzet.
    • Kérjük, előzetesen vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, ha érkezését ennél későbbre tervezi: 23:00.
    • További részletekkel a szálláshely tud szolgálni a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
    • A recepció nyitvatartási idején kívül érkező vendégeknek előzetesen fel kell venniük a kapcsolatot a szálláshellyel a bejelentkezés menetének egyeztetése érdekében.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet

Gyermekek

    • Előfordulhat, hogy a gyerekeknek nem jár ingyenes reggeli

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető
    • Segítőállatok hozhatók

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
    • Ingyenes hosszú távú parkolás helyben
    • Akadálymentes helyszíni parkolás kerekesszékes vendégeknek
    • Ingyenes parkolás a közelben

Transzfer

    • Transzfer a reptérre éjjel-nappal*

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Ingyenes svédasztalos reggeli naponta 7:00 és 9:00 között

Időtöltési lehetőségek

  • Kerékpárkölcsönzés a közelben
  • Túrázási/kerékpározási lehetőség a közelben

Munkához

  • Tárgyaló

Szolgáltatások

  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció
  • Concierge-szolgálat
  • Kirándulás- és belépőjegy-foglalás
  • Vegytisztítási/mosodai szolgáltatás
  • Ingyenes újságok a hallban
  • Poggyásztárolási lehetőség
  • Több nyelven beszélő személyzet
  • Kerékpárbérlési lehetőség

Létesítmények

  • 1 épület/torony
  • Bankett-terem

Akadálymentesítés

  • Lift
  • Akadálymentes parkoló kerekesszékes használathoz

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • Síkképernyős televízió
  • Kábeltévé-csatornák

Az otthon kényelme

  • Minibár
  • Kávé-/teafőző
  • Elektromos vízforraló
  • Vasaló/vasalódeszka (kérésre)

A pihentető alváshoz

  • Pehelypaplan
  • Hangszigetelt szobák

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Zuhanyzó
  • Ingyenes piperecikkek
  • Hajszárító
  • Törölközők

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Ingyenes wifi
  • Telefon

Étkezés és italok

  • Hűtőszekrény

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta
  • Széf a szobában

Díjak és szabályzatok

Opcionális extrák

  • Reptéri transzfer 175 EURjárművenként felár ellenében vehető igénybe (a férőhelyek maximális száma 6)
  • Korai bejelentkezésre felár ellenében van lehetőség (a rendelkezésre állástól függően)
  • Kései kijelentkezés felár ellenében kérhető (rendelkezésre állástól függően)

Gyermekek és pótágyak

  • Gyermekárgy/kiságy 10.0 EURéjszakánként díj ellenében vehető igénybe

Kisállatok

  • Segítő állatok után nem kell díjat fizetni

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék gondoskodik a helyszínen.
A szálláshely szexuális irányultságtól és nemi identitástól függetlenül várja vendégeit (LMBTQ+-barát szálláshely).
Csoportos foglalások esetén (vagyis ha ugyanazokra a napokra, ugyanazon szálláshelynél nyolcnál több szobát foglal) speciális visszamondási szabályok és díjak vannak érvényben.
A szálláshelyen hitelkártyával lehet fizetni. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Készpénzmentes tranzakciók elérhetők.
Kérjük, vedd figyelembe, hogy a kulturális szokások és a vendégekre vonatkozó szabályzatok országonként és szálláshelyenként eltérhetnek. A megjelenített szabályzatokat a szálláshelyek adják meg.
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Szálláshely besorolása

A Hotelstars Union Belgium szálláshelyeit hivatalos minősítéssel látja el. Ez a szálláshely a következő minősítést kapta: 3 csillagos.

Más néven:

Corbie Hotel
Corbie Hotel Lommel
Corbie Lommel
Corbie Lommel Hotel
Corbie Lommel Hotel
Corbie Lommel Lommel
Corbie Lommel Hotel Lommel

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Corbie Lommel háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek, de segítő állatok behozhatók.

Kínál Corbie Lommel helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás és hosszú távú parkolás ingyenesen elérhető.

Kínál ez Corbie Lommel reptéri transzfer szolgáltatást?

Igen, a szálláshelytől a reptérig közlekedő transzferjárat rendelkezésre áll. A díj 175 EUR járművenként.

Mikor van Corbie Lommel bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 16:30 és 23:00 között van lehetőség. A korai bejelentkezés feláras (a szolgáltatás biztosítása a rendelkezésre állástól függ). Kijelentkezési idő: 11:00. A kései kijelentkezés feláras (a szolgáltatás biztosítása a rendelkezésre állástól függ). Érintés nélküli bejelentkezés és kijelentkezés is igénybe vehető.

Rendelkezik Corbie Lommel helyszíni kaszinóval?

Nem, ez a kellemes hotel nem rendelkezik kaszinóval, de a közelben ilyen lehetőség is kínálkozik: Adelberg Amusement Center kaszinó (5 perc gyalog).

Mit csinálhatok Corbie Lommel területén és a közelben?

A közelben olyan kikapcsolódási lehetőségek várnak, mint például kerékpározás és túrázás.

Milyen környéken van Corbie Lommel?

Corbie Lommel elhelyezkedése nagyszerű. Üveg épület csupán 5 percnyi sétával elérhető, és Lommel Szahara is csak 19 perc gyalog.

Értékelések

A(z) Corbie Lommel értékelései

8,6

Kiváló

8,6

Tisztaság

8,8

Hely

8,6

Személyzet és kiszolgálás

8,2

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Jättebra frukost! Trevlig personal men rökdoft i rum och på täcken
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Aller top, gerne wieder. Viele gute Restaurants in der Nähe
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Personnel agréable et chambres propres
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Een heerlijk hotel, schone kamer met koffiefaciliteiten, goed ontbijt.
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

All good. Bed was quite small, breakfast was a little basic. Ideal for a overnight work stay though. Nice and close to town centre.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

All good .
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Een overzichtelijk hotel met vriendelijk personeel
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Lekker ontbijt. Ruime parking ook voor bestelwagen.
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

When I found it is was a good hotel to the money. Clean and good beds
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

We stayed here for the rampage festival plus the day befor and after the festvial. Luckily we didn't had to change the room because we had 3 different, Breakfast was good and we could choose what we wanted to eat.
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Etwas sehr abgewohnt , aber sauber . Frühstück ok . Lage gut .
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Petit déjeuner agréable il manque de rien Service chambre il faut réclamer pour qu'il remettre de l'eau
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Great service

Very nice rooms and absolutely great breakfast with fresh orange juice. Super friendly receptionist. Only a fitness room would have been nice
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

het is er erg gehorig, waardoor het gesprek op de gang van de schoonmakers of het toiletgebruik van buren erg goed te horen is
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Wel jammer dat de tv op de kamer niet werkte. Maar verder prima.
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Voor een single room vond ik die echt volwaardig ( als single al in veredelde berghokjes en zolderkamertje moeten logeren die dan nog pokkeduur zijn) Enkel de badkamer is wat klein. Enig minpuntje waar weinig aan te doen is was het storende geluid vd lift. Het ontbijt was ook lekker met voldoende keuze.
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Loved it here. Transportation was an issue due to all Uber and taxi at graspop. But hotel was great. Breakfast was my focus. Lol. Prosciutto. Fresh salmon. Freshly squeezed Orange juice. Hot and cold options! Clean. Central..
Hitelesített értékelés

10/6 Jó

Poca luz en la habitación.

Para una noche está bien. La habitación tenía muy poca luz. Solo una lámpara de mesa!! El inodoro, el lavabo la ducha estaban separados, cada uno en un lado de habitación, justo en el contrario. El desayuno tenia pocas a cosas, no es excepcional por el precio.
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Zakenlijk hotel

Een vriendelijke receptionist en de lift instappen op weg naar naar je kamer. Er is geen restaurant of bar. Alleen een automaat om met cash drinken te kunnen pakken. Inchecken is pas laat mogelijk. Kamers zien er niet echt super uit, veel over geverfd en voorzien van slecht geplakte folie. Maar voorzien van echt alle gemakken. Zelfs magnetron en verwarmingspitten (geen pannen). Bedden zijn prima. Airco, automatisch zonnescherm. Ontbijt veel uitgebreider dan verwacht in een hotel zonder restaurant. Veel keuze, goede kwaliteit. Parkeren voor de deur op Stadhuis 1, gratis vanaf zaterdag 18:00 tot zondag 09:00 uur. Anders is Stadhuis 2 verder en altijd gratis. Op loopafstand bars en restaurants in het centrum. Prima locatie om te slapen, lekker rustig, de sfeer moet je elders zoeken.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Lommel a go

Very cind and serviceminded receptinist, good breakfast
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Parking ahould have been explanined better
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Descent hotel, get into age but still OK.
Hitelesített értékelés

10/4 Megfelelő

......unfreundliches, lustloses Empfangsperosnal
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Een aanrader

Vriendelijk onthaal en zeer nette kamer
Hitelesített értékelés

10/4 Megfelelő

Niemand aan het onthaal bij aankomst . En stinken op de gang en in de kamers .