Hotel Tirol

Szálláshely besorolása: 4.5
Luxusszínvonalú hotel és teljes körű szolgáltatást nyújtó wellnessfürdő a(z) Serfaus-Fiss-Ladis közelében

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Hotel Tirol fantasztikus helyen, Serfaus-Fiss-Ladis közvetlen közelében található. A wellnessrészlegen lávaköves masszázs csábítja a vendégeket, aki pedig harapna valamit, annak kitűnő választás a helyben működő étterem. A luxusszínvonalú hotel egyéb előnyei: 2 szabadtéri medence, bár/társalgó, fitneszlétesítmény.

Értékelések

9,8 ennyiből: 10
Kivételes

Népszerű szolgáltatások

  • Medence
  • Ingyenes reggeli
  • Wellnessfürdő
  • Állatbarát
  • Parkolási lehetőség biztosított
  • Ingyenes wifi

Főbb szolgáltatások (12)

  • Takarítás naponta
  • Étterem és bár/társalgó
  • Teljes körű szolgáltatást nyújtó wellnessfürdő
  • 2 szabadtéri medence
  • Sítároló
  • Síbérlet
  • Fitneszlétesítmény
  • Szauna
  • Gőzfürdő
  • Egyéni parkolás (felár ellenében)
  • Szobaszerviz
  • Terasz

Az otthon érzése (6)

  • Saját fürdőszoba
  • Külön nappalirész
  • Kábeltévé/műholdas tévé
  • Kert
  • Terasz
  • Napi takarítási szolgáltatás
A jelenlegi ár 112 744 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 30. – aug. 31.

Miért szeretjük ezt a szálláshelyet

Ízletes ételválaszték
Az ingyenes svédasztalos reggeli vegán és vegetáriánus választékot is tartalmaz. A szálloda étterme és bárja helyi eredetű ételeket szolgál fel, amelyek 80%-a a közeli gazdaságokból származik.
Medence tökéletesség
A káprázatos szabadtéri medence nyugágyakkal és árnyékot adó napernyőkkel várja a vendégeket. Ez a szálloda tökéletes helyszínt kínál ahhoz, hogy stílusosan élvezze a napsütést.
Gyönyörködtető wellness-utazás
A szálloda teljes körű szolgáltatást nyújtó wellnessrészlegében naponta forró köves és sportmasszázsokat kínálnak. A szauna, a gőzfürdő és a hegyvidéki környezet tökéletes wellness-helyszínt biztosít.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
3 szoba megjelenítése 3 közül

Standard szoba kétszemélyes ággyal, 1 hálószobával, hegy felőli

10-ből 10,0
Kivételes
(1 értékelés)
  • Kilátás a hegyekre
  • 28 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Superior szoba kétszemélyes ággyal, 1 hálószobával, hegy felőli

10-ből 10,0
Kivételes
(2 értékelés)
  • Kilátás a hegyekre
  • 30 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Lakosztály, 1 hálószobával, hegy felőli

  • Kilátás a hegyekre
  • 45 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy és 1 kinyitható kanapé ("queen" méret)
  • Ingyenes wifi

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Angerweg 1, Fiss, Tirol, 6533

A közelben

  • Serfaus-Fiss-Ladis - 1 perc gyalog - 0.0 km
  • Serfauser Sauser - 1 perc gyalog - 0.0 km
  • Sonnen Ladis-Fiss felvonó - 5 perc gyalog - 0.4 km
  • Schönjoch I-sífelvonó - 5 perc gyalog - 0.4 km
  • Bikepark Serfaus-Fiss-Ladis - 10 perc gyalog - 0.8 km

Közlekedés

  • Innsbruck (INN-Kranebitten) – 59 perc autóval
  • Landeck-Zams vasútállomás – 29 perc autóval
  • Imst-Pitztal vasútállomás – 29 perc autóval
  • Imsterberg állomás – 31 perc autóval

Éttermek

  • ‪Leithe Wirt – ‬26 perc autóval
  • ‪Familienrestaurant Sonnenburg – ‬12 perc gyalog
  • ‪Seealm Hög – ‬32 perc autóval
  • ‪Alpen-Herz Hotel – ‬5 perc autóval
  • ‪George Apresski Bar – ‬6 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

Hotel Tirol

  • Hotel Tirol fantasztikus helyen, Serfaus-Fiss-Ladis közvetlen közelében található. A wellnessrészlegen lávaköves masszázs csábítja a vendégeket, aki pedig harapna valamit, annak kitűnő választás a helyben működő étterem. A luxusszínvonalú hotel egyéb előnyei: 2 szabadtéri medence, bár/társalgó, fitneszlétesítmény.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 48 szoba
    • 4 emelet
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: 18:00
    • Érintés nélküli bejelentkezés
    • Kései bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 10:30
    • Érintés nélküli kijelentkezés
    • Kései kijelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepció mindennap 8:00 és 20:00 óra között tart nyitva.
    • A vendégek az érkezésük előtt 72 órával e-mailben kapják meg a bejelentkezési tudnivalókat. A recepción csak korlátozott ideig van személyzet.
    • Az érkezés előtt online regisztrálnod kell egy biztonságos linken keresztül
    • Kérjük, előzetesen vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, ha érkezését ennél későbbre tervezi: 18:00.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
DONE

Gyermekek

    • Gyerekágy (kiságy) nem áll rendelkezésre
DONE

Kisállatok

    • Házi kedvencek hozhatók (csak kutyák)*
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • Egyéni parkolás a helyszínen, fedett parkolóban (18 EURnaponta, korlátlan ki- és beállási lehetőséggel)
    • Korlátozott helyszíni parkolási lehetőség
    • Töltőállomás a helyszínen elektromos járművekhez
    • Ingyenes parkolás a szálláshely körzetében 700 méter távolságig; előzetes foglalás szükséges
DONE

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Ingyenes svédasztalos reggeli naponta 7:30 és 10:30 között
  • Étterem
  • Bár/társalgó
  • Szobaszerviz

Gyerekekkel utazóknak

  • Gyermekjátékok
  • Játékok
  • Bébiőr

Időtöltési lehetőségek

  • Síbérletek
  • Esti szórakoztató programok
  • Csocsóasztal
  • Túrázási/kerékpározási lehetőség a közelben
  • Hegyi kerékpározás a közelben
  • Síoktatás a közelben
  • Segwaykölcsönzés/segwaytúra a közelben
  • Ejtőernyős ugrás a közelben
  • Snowboardozás a közelben

Szolgáltatások

  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció
  • Kirándulás- és belépőjegy-foglalás
  • Mosoda
  • Poggyásztárolási lehetőség
  • Több nyelven beszélő személyzet
  • Kerékpártároló
  • Medenceparti napozóágyak
  • Medenceparti napernyők
  • Sítároló

Létesítmények

  • 2 épület/torony
  • Széf a recepción
  • Kert
  • Terasz
  • Könyvtár
  • Kandalló a hallban
  • Televízió a közös helyiségekben
  • Fitneszterem
  • 2 szabadtéri medence
  • Kerékpárparkoló
  • Teljes körű szolgáltatást nyújtó wellnessfürdő
  • Szauna
  • Masszázs- és kezelőszoba
  • Gőzfürdő
  • Az ételek alapanyaga legalább 80%-ban helyi termesztésű
  • Vegán ételek
  • Vegetáriánus ételek
  • Helyi érdekeltségű és szervezésű kirándulások és programok
  • Helyi művészek bemutatása
  • Ismeretterjesztés a helyi kultúráról és ökoszisztémáról
  • Dupla üvegezésű ablakok
  • Mindenre kiterjedő élelmiszerhulladék-kezelés
  • Nem használnak műanyag italkeverő pálcát
  • Nem használnak műanyag szívószálat
  • Nincsenek egyszer használatos poharak
  • Nincs egyszer használatos evőeszköz

Akadálymentesítés

  • Lift
  • Liftajtó szélessége (cm) 75
  • Akadálymentesített útvonal kerekesszékeseknek
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített étterem
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített társalgó
  • Lépcső nélkül megközelíthető bejárat

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • LCD-televízió
  • Műholdas csatornák

Az otthon kényelme

  • Fűtés
  • Fürdőköpeny

A pihentető alváshoz

  • Hipoallergén ágynemű
  • Sötétítőfüggöny
  • Ágynemű

A pihenés szolgálatában

  • Erkély
  • Külön nappalirész

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Fürdőkád vagy zuhanyzó
  • Esőzuhany
  • Ingyenes piperecikkek
  • Hajszárító
  • Törölközők

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Ingyenes wifi
  • Telefon

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta
  • Széf a szobában
  • Kizárólag víztakarékos zuhanyzók
  • Kizárólag víztakarékos WC-k

Speciális szolgáltatások

Wellnessrészleg

A vendégek ellátogathatnak a szálláshely területén működő wellness-fürdőbe, ahol 1 terápiás kezelőszoba is található.A szolgáltatások között a következők szerepelnek: masszázs - lávaköves és masszázs - sport. A wellnessfürdőben szauna és gőzfürdő biztosított. A fürdő naponta nyitva tart.

Díjak és szabályzatok

Kötelezően fizetendő díjak

Be- vagy kijelentkezéskor a következő díjak fizetését fogják kérni a szálláshelyen. A díjak tartalmazhatják a fizetendő adókat:
  • A város helyi adót vetett ki, amelynek összege 3.70 EUR személyenként, éjszakánként. 16 év alatti gyermekek után nem kell adót fizetni.

Opcionális extrák

  • Kései kijelentkezés felár ellenében kérhető (rendelkezésre állástól függően)

Kisállatok

  • Házi kedvencek házi kedvencenként és naponta 30 EUR külön díj ellenében hozhatók

Parkolás

  • Egyéni parkolás díja fedett parkolóban: 18 EURnaponta (tetszőleges számú be- és kiállással)

Medence, wellnessfürdő és edzőterem (ha van)

  • A medence a következő időszakban használható: 7:00 – 19:00
  • 16 éves kor alatti vendégek nem használhatják a következő létesítményeket: úszómedence, fitneszlétesítmény
  • A következő szolgáltatás csak előzetes foglalással vehető igénybe: masszázs. A foglaláshoz még érkezés előtt vedd fel a kapcsolatot a szálláshely munkatársaival a foglalási visszaigazolásban található telefonszámon.

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék, füstérzékelő és elsősegély-felszerelés gondoskodik a helyszínen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák
Készpénzmentes tranzakciók elérhetők.
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Szálláshely besorolása

A Hotelstars Union hivatalos csillagbesorolással látja el Ausztria szálláshelyeit. A jelen szálláshely besorolása 4 csillagos Superior, ami ezen az oldalon 4,5 csillagos minősítésként jelenik meg.

Más néven:

Hotel Tirol
Hotel Tirol Fiss
Tirol Fiss
Hotel Tirol Fiss
Hotel Tirol Hotel
Hotel Tirol Hotel Fiss

Gyakran ismételt kérdések

Rendelkezik Hotel Tirol úszómedencével vagy uszodával?

Igen, 2 szabadtéri medence rendelkezésre áll. Az uszoda 7:00 és 19:00 között várja a vendégeket.

Engedélyezi Hotel Tirol háziállatok behozatalát?

Igen, kutyák is szívesen látottak a szálláshelyen. Egy 30 EUR összegű díjat számítanak fel házi kedvencenként, naponta.

Kínál Hotel Tirol helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen. Az egyéni parkolás költsége 18 EUR naponta. A parkolóhelyek száma korlátozott. Elektromosautó-töltőállomás rendelkezésre áll.

Mikor van Hotel Tirol bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és 18:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:30. A kései kijelentkezés feláras (a szolgáltatás biztosítása a rendelkezésre állástól függ). Érintés nélküli bejelentkezés és kijelentkezés is igénybe vehető.

Mit csinálhatok Hotel Tirol területén és a közelben?

Télen többféle sportos kikapcsolódási lehetőséget találsz a közelben, mint például korcsolyázás és sífutás, az év melegebb hónapjaiban pedig túrázás és hegyi kerékpározás nyújt kellemes időtöltést. További kikapcsolódási lehetőség a közelben: segwaykölcsönzés. Kapcsolódj ki egy wellnesskezeléssel, és ússz egy jót a vendégek kényelmét szolgáló 2 szabadtéri medence egyikében. Hotel Tirol a következő kikapcsolódási lehetőségeket is kínálja vendégeinek: szauna és gőzfürdő, valamint kert.

Található étterem Hotel Tirol területén vagy környékén?

Igen, étterem rendelkezésre áll a helyszínen.

Hotel Tirol kínál privát kültéri helyeket?

Igen, minden szobához erkély tartozik.

Milyen környéken van Hotel Tirol?

Hotel Tirol elhelyezkedése nagyszerű. Serfaus-Fiss-Ladis csupán 1 percnyi sétával elérhető, és Sonnen Ladis-Fiss felvonó is csak 5 perc gyalog.

Értékelések

A(z) Hotel Tirol értékelései

9,8

Kivételes

10

Tisztaság

9,6

Hely

10

Személyzet és kiszolgálás

10

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Sehr schöner Aufenthalt, Leute sind sehr nett, hat Spass gemacht.
4 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

exzellentes Hotel mit Top Service und wunderschönen Zimmern. Lage auch perfekt und traumhafte Aussicht
Alex, 1 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Herbstferien in Fiss

Sehr schönes Hotel, Empfang war sehr persönlich. Das Personal sehr hilfsbereit und sehr freundlich. Das Frühstück lässt keine Wünsche offen und das 5 gängige Abendessen gleicht einer kulinarischen Reise.
Ziltener, 4 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Very, very good and freindly hotel

Very freindly family hotel, food is outstanding, service is outstanding too, comfort tip-top.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

geräumiges Zimmer; reichhaltiges Frühstücksbufett

Es war ein sehr angenehmer Aufenthalt. Bemerkenswert ist das reichhaltige, immer ergänzte Frühstücksbufett. Die Nutzung der Sauna und des Dampfbades sind im Preis enthalten, eine sehr entspannende Anlage. Auch die Freundlichkeit und Hilfsbereitschaft der Mitarbeieter passt zum recht positiven Eindruck. Die Lage des Hotels bzw. des Ortes in einem Zentrum für den Sommertourismus ist absolut überragend!
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Franziska, 4 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Witali, 1 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Tolle Ferien............................

Ruch, 7 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes