Residence Sodexo

Szálláshely besorolása: 3
Vendégház Hassi Messaoud területén, ahol étterem áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Residence Sodexo megfontolásra érdemes szálláslehetőség Hassi Messaoud felfedezéséhez. Ingyenes szolgáltatások: wifi, egyéni parkolás, valamint kontinentális reggeli naponta 6:30 és 9:30 között.

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes reggeli
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Étterem
  • Légkondicionálás
  • Mosoda

Főbb szolgáltatások (9)

  • Takarítás naponta
  • Étterem
  • 24 órában rendelkezésre álló szobaszerviz
  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Légkondicionálás
  • Recepción igénybe vehető páncélkazetta
  • Önkiszolgáló ruhatisztító létesítmények
  • Több nyelven beszélő személyzet
  • Poggyászok tárolása lehetséges

Az otthon érzése (6)

  • Hűtőszekrény
  • Saját fürdőszoba
  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Mosoda
  • Sötétítőfüggöny
  • Lift

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
3 szoba megjelenítése 3 közül

Standard szoba

  • 1 férőhely
  • 1 egyszemélyes ágy

Szoba kétszemélyes ággyal

  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy VAGY 1 kétszemélyes ágy

Családi szoba

  • 3 férőhely
  • 2 queen (nagyméretű) franciaágy és 1 kinyitható kanapé (egyszemélyes ágy méret)

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Hassi Messaoud, Ouargla, Hassi Messaoud, HME, 30500

Közlekedés

  • Hassi Messaoud (HME-Oued Irara) – 12 perc autóval

Éttermek

  • ‪Red Sea Housing Restaurant – ‬8 perc autóval
  • ‪Eurest Restaurant – ‬5 perc autóval
  • ‪Espace Gourmande – ‬13 perc autóval
  • ‪Hacienda – ‬4 perc autóval
  • ‪Mevlana – ‬4 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

Residence Sodexo

  • Residence Sodexo megfontolásra érdemes szálláslehetőség Hassi Messaoud felfedezéséhez. Ingyenes szolgáltatások: wifi, egyéni parkolás, valamint kontinentális reggeli naponta 6:30 és 9:30 között.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 12 szoba

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 13:00, bejelentkezés vége: 23:00
    • Kései bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 21 év
    • Kijelentkezési idő: 12:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A vendégeknek előzetesen fel kell venniük a kapcsolatot a szálláshellyel a bejelentkezési tudnivalókért. A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • Kérjük, a bejelentkezéssel kapcsolatban előzetesen vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel, a foglalási visszaigazoláson megadott elérhetőségen.
    • Kérjük, előzetesen vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, ha érkezését ennél későbbre tervezi: 23:00.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 21
    • Elképzelhető, hogy a helyi törvények nem engedik, hogy a nem házas vendégek egy szobában aludjanak

Gyermekek

    • Gyerekágy (kiságy) nem áll rendelkezésre

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Ingyenes kontinentális reggeli naponta 6:30 és 9:30 között
  • Étterem
  • 24 órás szobaszerviz

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Mosoda
  • Poggyásztárolási lehetőség
  • Több nyelven beszélő személyzet

Létesítmények

  • Széf a recepción

Akadálymentesítés

  • Lift

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • Síkképernyős televízió
  • Kábeltévé-csatornák

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás

A pihentető alváshoz

  • Sötétítőfüggöny
  • Az ágyak előkészítése éjszakára
  • Ágynemű

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Zuhanyzó
  • Ingyenes piperecikkek
  • Törölközők

Kapcsolattartás

  • Ingyenes wifi

Étkezés és italok

  • Hűtőszekrény

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta

Speciális szolgáltatások

Étkezési lehetőség

Saját étkezőhely - Ez a(z) étterem helyi és nemzetközi készítésére specializálódott. Itt reggelit, ebédet és vacsorát kerül felszolgálásra. Nyitva minden nap

Díjak és szabályzatok

Kötelezően fizetendő díjak

Be- vagy kijelentkezéskor a következő díjak fizetését fogják kérni a szálláshelyen. A díjak tartalmazhatják a fizetendő adókat:
  • A város helyi adót vetett ki, amelynek összege 100.00 DZD személyenként, éjszakánként

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
A szobákban kizárólag regisztrált vendégek szállhatnak meg.
A szálláshelyen hitelkártyával lehet fizetni.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák
Kérjük, vedd figyelembe, hogy a kulturális szokások és a vendégekre vonatkozó szabályzatok országonként és szálláshelyenként eltérhetnek. A megjelenített szabályzatokat a szálláshelyek adják meg.
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Más néven:

Residence Sodexo Property OUARGLA
Residence Sodexo Property
Residence Sodexo Property Hassi Messaoud
Residence Sodexo Property
Residence Sodexo Hassi Messaoud
Property Residence Sodexo Hassi Messaoud
Hassi Messaoud Residence Sodexo Property
Property Residence Sodexo
Sodexo Hassi Messaoud
Residence Sodexo Guesthouse
Residence Sodexo Hassi Messaoud
Residence Sodexo Guesthouse Hassi Messaoud

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Residence Sodexo háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál Residence Sodexo helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van Residence Sodexo bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 13:00 és 23:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 12:00.

Található étterem Residence Sodexo területén vagy környékén?

Igen, a szálláshelyen étterem is található, mely a következőt is kínálja: helyi és nemzetközi.