Green Rich Hotel Yamaguchi Yuda Onsen

Szálláshely besorolása: 3
Hotel Yamaguchi területén, ahol étterem áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Élvezd Yamaguchi hangulatát Green Rich Hotel Yamaguchi Yuda Onsen vendégeként. Ingyenes szolgáltatások például a következők: wifi és vezetékes internet.

Értékelések

8,2 ennyiből: 10
Nagyon jó

Népszerű szolgáltatások

  • Parkolási lehetőség biztosított
  • Ingyenes wifi
  • Étterem
  • Légkondicionálás
  • Mosoda
  • Állandó recepció

Főbb szolgáltatások (11)

  • Takarítás naponta
  • Étterem
  • Reggeli elérhető
  • Egyéni parkolás (felár ellenében)
  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Recepción igénybe vehető páncélkazetta
  • Étel- és italautomata
  • Mikrohullámú sütő a közös használatú helyiségben
  • Mosodai szolgáltatás
  • Önkiszolgáló ruhatisztító létesítmények
  • Poggyászok tárolása lehetséges

Az otthon érzése (6)

  • Hűtőszekrény
  • Televízió
  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Mosoda
  • Sötétítőfüggöny
  • Lift
A jelenlegi ár 22 138 Ft
szept. 13. – szept. 14.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
12 szoba megjelenítése 12 közül

Szoba

  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Szoba

  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Szoba

  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Standard szoba kétszemélyes ággyal, 1 kétszemélyes ágy, dohányzó

10-ből 7,8
(8 értékelés)
  • 16 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Standard szoba kétszemélyes ággyal, 1 kétszemélyes ágy, nemdohányzó

10-ből 8,4
Nagyon jó
(7 értékelés)
  • 16 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Prémium szoba kétszemélyes ággyal, 1 queen (nagyméretű) franciaágy, dohányzó

  • 19 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Prémium szoba kétszemélyes ággyal, 1 queen (nagyméretű) franciaágy, nemdohányzó

10-ből 9,2
Csodálatos
(5 értékelés)
  • 19 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Szoba két külön ággyal, nemdohányzó (For 2 guests)

  • 27 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 2 nagyméretű egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Szoba két külön ággyal, dohányzó (For 2 guests)

  • 27 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 2 nagyméretű egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Executive szoba, dohányzó

  • 27 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 2 nagyméretű egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Családi szoba, 1 queen (nagyméretű) franciaágy, nemdohányzó

  • 16 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Szoba kétszemélyes ággyal, nemdohányzó (with 1 loft bed)

  • 16 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 emeletes ágy (kétszemélyes ágyméret) és 1 egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
4-7-11 YUDAONSEN, Yamaguchi, Yamaguchi-ken, 753-0056

A közelben

  • Inoue Park - 4 perc gyalog - 0.4 km
  • Ishin Száz Év Emlékpark - 17 perc gyalog - 1.5 km
  • Yamaguchi Művészeti Központ - 20 perc gyalog - 1.7 km
  • Jamagucsi Egyetem - 3 perc autóval - 2.2 km
  • Yamaguchi Furusato Örökség Központ - 4 perc autóval - 2.9 km

Közlekedés

  • Ube (UBJ-Yamaguchi - Ube) – 45 perc autóval
  • Judaonszen állomás – 3 perc gyalog
  • Jamagucsi Sinjamagucsi vasútállomás – 22 perc autóval
  • Asza vasútállomás – 34 perc autóval

Éttermek

  • ‪湯田製麺 – ‬4 perc gyalog
  • Le Matsu
  • ‪長州屋 湯田店 – ‬6 perc gyalog
  • ‪歌志軒 山口湯田温泉店 – ‬3 perc gyalog
  • ‪cafesss with è pronto – ‬5 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Green Rich Hotel Yamaguchi Yuda Onsen

  • Élvezd Yamaguchi hangulatát Green Rich Hotel Yamaguchi Yuda Onsen vendégeként. Ingyenes szolgáltatások például a következők: wifi és vezetékes internet.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 113 szoba
    • 9 emelet
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: 5:00
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 11:00
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • Ezen a szálláshelyen nincs lehetőség a nyitvatartási idő utáni bejelentkezésre
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártya vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
DONE

Gyermekek

    • Gyerekágy (kiságy) nem áll rendelkezésre
DONE

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető
    • Segítőállatok hozhatók
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifi- és vezetékes internetkapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat és vezetékes internet-hozzáférés a szobákban
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • Egyéni parkolás a helyszínen (400 JPYéjszakánként)
    • A helyszíni parkolás magassági korlátokkal lehetséges
DONE

Egyéb információ

    • Dohányzás a kijelölt helyeken

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Kontinentális reggeli (felár ellenében) naponta 7:00 és 9:30 között
  • Étterem
  • Közös használatú mikorhullámú sütő

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Vegytisztítási/mosodai szolgáltatás
  • Poggyásztárolási lehetőség

Létesítmények

  • Épült: 2011
  • Széf a recepción

Akadálymentesítés

  • Lift
  • Liftajtó szélessége (cm) 89

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • Síkképernyős televízió
  • Műholdas csatornák
  • Fizetős filmek

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás és fűtés klímaszabályzóval
  • Elektromos vízforraló
  • Papucs

A pihentető alváshoz

  • Pehelypaplan
  • Sötétítőfüggöny
  • Prémium ágynemű

A pihenés szolgálatában

  • Szobai masszázs igényelhető

A felfrissülés kellékei

  • Mély merülőkád
  • Kád zuhanyzóval
  • Bidé
  • Ingyenes piperecikkek
  • Hajszárító
  • Törölközők

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Ingyenes wifi és vezetékes internet
  • Telefon

Étkezés és italok

  • Hűtőszekrény

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta

Díjak és szabályzatok

Opcionális extrák

  • Kontinentális reggeli felár ellenében kérhető: 1100 JPY/fő (hozzávetőleges ár)

Kisállatok

  • Segítő állatok után nem kell díjat fizetni

Parkolás

  • Egyéni parkolás díja: 400 JPYéjszakánként
  • A parkolás magassági korlátokkal lehetséges

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A Japán Egészségügyi, Munkaügyi és Népjóléti Minisztérium előírja, hogy a különböző szálláshelyeken (pl. panziókban, szállodákban, motelekben stb.) történő regisztráció során az összes külföldi látogatónak meg kell adnia az útlevélszámát és a nemzetiségét. A szálláshely tulajdonosának ezenfelül az összes regisztrált vendég útleveléről másolatot kell készítenie, és azt meg kell őriznie.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék gondoskodik a helyszínen.
A szálláshely szexuális irányultságtól és nemi identitástól függetlenül várja vendégeit (LMBTQ+-barát szálláshely).
A szálláshelyen hitelkártyával lehet fizetni. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Más néven:

Green Rich Hotel Yamaguchi Yuda Onsen
Green Rich Hotel Yuda Onsen
Green Rich Yamaguchi Yuda Onsen
Green Rich Yuda Onsen
Green Rich Hotel Yamaguchi Yuda Onsen Hotel
Green Rich Hotel Yamaguchi Yuda Onsen Yamaguchi
Green Rich Hotel Yamaguchi Yuda Onsen Hotel Yamaguchi

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Green Rich Hotel Yamaguchi Yuda Onsen háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek, de segítő állatok behozhatók.

Kínál Green Rich Hotel Yamaguchi Yuda Onsen helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen. Az egyéni parkolás költsége 400 JPY éjszakánként.

Mikor van Green Rich Hotel Yamaguchi Yuda Onsen bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és 5:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00.

Található étterem Green Rich Hotel Yamaguchi Yuda Onsen területén vagy környékén?

Igen, étterem rendelkezésre áll a helyszínen.

Kínál Green Rich Hotel Yamaguchi Yuda Onsen privát pezsgőfürdős szobákat?

Igen, mindegyik szobához mély merülőkád tartozik.

Milyen környéken van Green Rich Hotel Yamaguchi Yuda Onsen?

Green Rich Hotel Yamaguchi Yuda Onsen elhelyezkedése nagyszerű. Judaonszen állomás egy rövid 3 perces sétával elérhető, és Ishin Száz Év Emlékpark is csupán 18 perc gyalog.

Értékelések

A(z) Green Rich Hotel Yamaguchi Yuda Onsen értékelései

8,2

Nagyon jó

8,4

Tisztaság

7,8

Hely

8,2

Személyzet és kiszolgálás

8,2

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

駐車場も広くとめやすかった
Megumi, 1 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Lovely stay
Sarah, 2 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

非常に良い
shinihi, 1 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

過ごしやすくて良かったです。
KAZUO, 1 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

良いホテルでした。
シゲキ, 1 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/4 Megfelelő

部屋がせまい。隣接の温泉の森が遠い。 朝食会場がせまい。
リョウコ, 1 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

出張でいつも利用してますが快適です。
つよし, 1 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

過ごしやすかったです
Sayo, 2 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

湯田温泉の飲食店街に近く、施設も新しく、快適に過ごせました。
Michiko, 1 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Great budget hotel

Terrific budget hotel getting it all right on price and amenities and all that’s important Breakfast adequate if not amazing but recommend this is a good place to stay Everything works
DAVID, 1 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

コンビニも温泉も近いのでいい
ryo, 2 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

The onsen was nice
Linyu, 1 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

料金も安く、お部屋も綺麗で、朝食も美味しく頂きました。アメニティグッズも充実していて また、機会があれば 利用したいと 思います
Akihiko, 1 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

New spacious hotel
Chu Tak Vincent, 2 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

駐車場の案内が丁寧だった。
KENJI, 2 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

大浴場は隣にあるおんせんの森を利用出来て、近くにコンビニ、レストランもあるので快適でした。
Keiji, 1 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/6 Jó

一人で泊まるには十分。ただ温泉を楽しみたい人は、隣の施設に行かなければならずちょっと不便かも
Satomi, 1 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

スタッフの皆さんがとても丁寧でした。 施設内の食事のコーナーをもう少しきちんと区切ったり、施設内で温泉が楽しめるともっと良いでしょうね
YOSHIMI, 1 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

本来の湯田温泉の通りに あります。 山口方面の風景が懐かしい
MASAHIKO, 1 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

最高。コスパ良く、温泉施設も隣 利用できます。
YOSHIKO, 1 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

The toilet has waste paper that hasn’t been flushed. On the positive side, there’s nothing dirty inside.
AUGUST, 3 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

布団がふかふかでよかった。受付は若い子より年配のスタッフの方がしっかりしていて、感じが良かった。
ひろみ, 1 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

建物も綺麗で快適でした。
??, 1 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

g reat
Candace, 1 éjszakás utazás
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

隣りにスーパー銭湯があり,ちょっと行けば本格的な温泉があって便利.
Hiroshi, 3 éjszakás utazás