Teljes apartman

Apartments Stipe

Szálláshely besorolása: 3
Apartmanok Ruskamen területén, ahol teakonyhák és erkélyek is rendelkezésre állnak

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Apartments Stipe nagyszerű választás Ruskamen látogatóinak. Ingyenes szolgáltatások: wifi és egyéni parkolás. A hangulatos apartmanok szolgáltatásai: teakonyha és erkély.

Értékelések

9,4 ennyiből: 10
Kivételes

Népszerű szolgáltatások

  • Teakonyha
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Légkondicionálás
  • Nemdohányzó
  • Hűtőszekrény

Főbb szolgáltatások (3)

  • Terasz
  • Légkondicionálás
  • Grillezési lehetőség

Az otthon érzése (5)

  • Teakonyha
  • Terasz
  • Digitális csatornák
  • Barbecue-sütő(k)
  • Ingyenes egyéni parkolás

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
9 szoba megjelenítése 9 közül

Szoba

  • Kilátás a tengerre
  • 25 négyzetméter
  • 4 férőhely
  • 1 kinyitható kanapé (kétszemélyes ágyméret) és 1 king (extra méretű) franciaágy

Szoba

  • Kilátás a tengerre
  • 20 négyzetméter
  • 3 férőhely
  • 1 kinyitható kanapé (kétszemélyes ágyméret) és 1 king (extra méretű) franciaágy

Szoba

  • Kilátás a tengerre
  • 20 négyzetméter
  • 3 férőhely
  • 1 kinyitható kanapé (kétszemélyes ágyméret) és 1 king (extra méretű) franciaágy

Szoba

  • Kilátás a tengerre
  • 25 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy és 1 kinyitható kanapé (kétszemélyes ágyméret)

Stúdió (A3)

  • Kilátás a vízpartra
  • 25 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 1 kinyitható kanapé (kétszemélyes ágyméret) és 1 king (extra méretű) franciaágy

Stúdió (A2)

  • Kilátás a vízpartra
  • 25 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 1 kinyitható kanapé (kétszemélyes ágyméret), 1 king (extra méretű) franciaágy és 1 egyszemélyes ágy

Stúdió (A1)

  • Kilátás a vízpartra
  • 20 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Stúdió (A4)

  • Kilátás a vízpartra
  • 20 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 kinyitható kanapé (kétszemélyes ágyméret) és 1 king (extra méretű) franciaágy

apartman (A6)

  • Kilátás a vízpartra
  • 60 négyzetméter
  • 2 hálószoba
  • 5 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy, 1 egyszemélyes ágy és 1 kinyitható kanapé (kétszemélyes ágyméret)

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Lokva Rogoznica, Dalmacija

A közelben

  • Artina strand - 3 perc autóval - 3.3 km
  • Fortica-erőd - 9 perc autóval - 8.0 km
  • Mirabella-erőd - 9 perc autóval - 8.4 km
  • Omiszi Városi Múzeum - 9 perc autóval - 8.4 km
  • Omisi Városi Strand - 11 perc autóval - 8.7 km

Közlekedés

  • Brac-sziget (BWK) – 132 perc autóval
  • Split (SPU) – 53 perc autóval
  • Split vasútállomás – 41 perc autóval
  • Split állomás – 43 perc autóval

Éttermek

  • ‪Cutty Sark Irish Pub – ‬8 perc autóval
  • ‪Caffe bar Dal Mare – ‬9 perc autóval
  • ‪Restoran Radmanove Mlinice – ‬18 perc autóval
  • ‪Beach bar Fortica – ‬7 perc autóval
  • ‪Konoba Kunjak – ‬28 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

Apartments Stipe

  • Apartments Stipe nagyszerű választás Ruskamen látogatóinak. Ingyenes szolgáltatások: wifi és egyéni parkolás. A hangulatos apartmanok szolgáltatásai: teakonyha és erkély.

Dióhéjban

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 14:00, bejelentkezés vége: 22:00
    • Kijelentkezési idő: 10:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A vendégeknek előzetesen fel kell venniük a kapcsolatot a szálláshellyel a bejelentkezési tudnivalókért.
    • Kérjük, érkezése előtt legalább 24 órával vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, hogy egyeztessen a bejelentkezéssel kapcsolatban.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető
    • Segítőállatok hozhatók

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Internetkapcsolat

  • Ingyenes wifi

Parkolás és közlekedés

  • Ingyenes egyéni parkolás helyben

Teakonyha

  • Hűtőszekrény
  • Főzőlap
  • Mikrohullámú sütő
  • Főzőedények/tányérok/evőeszközök
  • Elektromos vízforraló
  • Fagyasztó

Fürdőszobák

  • Zuhanyzó

Külső területek

  • Erkély
  • Terasz
  • Grillezési lehetőség

Kényelem

  • Légkondicionálás

Állatok

  • Csak segítő állat engedélyezett (háziállatok nem)

Akadálymentesítés, kisegítő lehetőségek

  • Dohányfüstmentes szállás

Időtöltési lehetőségek

  • Kerékpárkölcsönzés a közelben

Biztonsági felszereltség

  • Nem tudunk szén-monoxid-érzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen; érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni)
  • Nem tudunk füstérzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen)

Díjak és szabályzatok

Kisállatok

  • Segítő állatok után nem kell díjat fizetni

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen, ezért érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni az utazásra.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen.
A szálláshely regisztrációs száma: HR64887759853
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Más néven:

Apartments Stipe Omis
Apartments Stipe Apartment
Apartments Stipe Apartment Omis

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Apartments Stipe háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek, de segítő állatok behozhatók.

Kínál Apartments Stipe helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van Apartments Stipe bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 14:00 és 22:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:00.

Mit csinálhatok Apartments Stipe területén és a közelben?

A melegebb hónapokban többek között kerékpározás kínál kellemes kikapcsolódást a közelben.

Apartments Stipe kínál konyhát vagy teakonyhát?

Igen, a szálláshoz tartozik egy teakonyha a következő felszereltséggel: főzőlap, hűtőszekrény, mikrohullámú sütő.

Apartments Stipe kínál privát kültéri helyeket?

Igen, mindegyik apartman erkély is tartozik.

Értékelések

9,4

Kivételes