Teljes nyaraló
Holiday Home Bestwig Near Ski Lift
Nyaralóház Bestwig területén, ahol konyha áll rendelkezésre
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Holiday Home Bestwig Near Ski Lift képgalériája





Nyaralóház megfontolásra érdemes szálláslehetőség Bestwig felfedezéséhez. A szálláshely színvonalát terasz és kert is emeli.
Teljes nyaraló
3 hálószoba1 fürdőszoba4 férőhely
Népszerű szolgáltatások
- Konyha
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Nemdohányzó
Főbb szolgáltatások (2)
Főbb szolgáltatások (2)
- Terasz
- Kert
Az otthon érzése (6)
Az otthon érzése (6)
- 3 hálószoba
- Konyha
- Kert
- Terasz
- Ingyenes egyéni parkolás
- Etetőszék
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
Hasonló szálláshelyek

Ferienhaus Altstadthaus
Alter Markt Arnsberg
Ferienhaus Altstadthaus
Alter Markt Arnsberg
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Nemdohányzó
8.0 ennyiből: 10, Nagyon jó, 24 értékelés
8,0
Nagyon jó
24 értékelés
Az ár 29 946 Ft
29 946 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 31. – szept. 1.

Ferienhaus in Bestwig mit Privatem Garten
Bestwig
Ferienhaus in Bestwig mit Privatem Garten
Bestwig
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Gyermekbarát programlehetőségek
- Nemdohányzó

Pleasing Holiday Home near Ski Area in Schmallenberg Germany
Schmallenberg
Pleasing Holiday Home near Ski Area in Schmallenberg Germany
Schmallenberg
- Konyha
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Nemdohányzó

Gemutlicher Ruckzugsort in Olsberg-elpe
Olsberg
Gemutlicher Ruckzugsort in Olsberg-elpe
Olsberg
- Konyha
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Nemdohányzó
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről
Bestwig, North Rhine-Westphalia
A közelben
- Rothaar-hegységi Természeti Park - 1 perc gyalog - 0.0 km
- Erzbergbaumuseum und Besucherbergwerk Ramsbeck - 3 perc autóval - 2.3 km
- Kahler Asten - 31 perc autóval - 30.2 km
- Winterberg biciklispark - 31 perc autóval - 27.1 km
- Winterbergi hegyi kalandpark - 32 perc autóval - 30.9 km
Közlekedés
- Paderborn (PAD-Paderborn - Lippstadt) – 53 perc autóval
- Dortmund (DTM) – 59 perc autóval
- Bestwig vasútállomás – 11 perc autóval
- Olsberg Bigge vasútállomás – 15 perc autóval
- Siedlinghausen vasútállomás – 16 perc autóval
Éttermek
- Efes Grill – 10 perc autóval
- Stadtgespräch – 14 perc autóval
- Syrtaki – 14 perc autóval
- Südtiroler Backhaus – 7 perc autóval
- Aqua Olsberg - die Sauerlandtherme – 14 perc autóval
Részletek a szálláshelyről
Holiday Home Bestwig Near Ski Lift
- Nyaralóház megfontolásra érdemes szálláslehetőség Bestwig felfedezéséhez. A szálláshely színvonalát terasz és kert is emeli.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- Privát nyaraló
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 16:00, bejelentkezés vége: 18:00
- A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
- Kijelentkezési idő: 10:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
- A vendégek e-mailt kapnak a bejelentkezési tudnivalókról.
- A vendégeket virtuális recepció szolgálja ki
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
- A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
Kisállatok
- Kisállatok hozhatók (összesen 1)
- Segítőállatok hozhatók
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
Parkolás
- Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
Egyéb információ
- Dohányfüstmentes szállás
A szálláshely szolgáltatásai
Internetkapcsolat
- Ingyenes wifi
Parkolás és közlekedés
- Ingyenes egyéni parkolás helyben
Családbarát
- Etetőszék
Hálószobák
- 3 hálószoba
Fürdőszobák
- 1 fürdőszoba
Külső területek
- Terasz
- Kert
Kényelem
- Fűtés
Állatok
- A díjak a segítőállatokra nem vonatkoznak
- Állatbarát szálláshely
- Összesen 1 kisállat
Akadálymentesítés, kisegítő lehetőségek
- Lift nem áll rendelkezésre
- Dohányfüstmentes szállás
Kényelmi szolgáltatások, felszereltség
- Virtuális recepció
Biztonsági felszereltség
- Nem tudunk szén-monoxid-érzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen; érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni)
- Nem tudunk füstérzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen)
Díjak és szabályzatok
Kisállatok
- Segítő állatok után nem kell díjat fizetni
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A szálláshelyen nincs lift.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen, ezért érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni az utazásra.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen.
A szálláshelyen hitelkártyával lehet fizetni. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák
Készpénzmentes tranzakciók elérhetők.
Ennek a szálláshelynek a takarítását hivatásos személyzet végzi.
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Más néven:
Home In Ramsbeck With Bestwig
Holiday Home in Ramsbeck With Garden Bestwig
Elegant Holiday Home in Bestwig With Terrace
Holiday Home in Ramsbeck With Garden Private vacation home
Gyakran ismételt kérdések
Engedélyezi nyaralóház háziállatok behozatalát?
Igen, kisállatok tartózkodhatnak a szálláshelyen, de legfeljebb 1 hozható.
Kínál nyaralóház helyszíni parkolási lehetőséget?
Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.
Mikor van nyaralóház bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 16:00 és 18:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:00.
Mit csinálhatok Holiday Home Bestwig Near Ski Lift területén és a közelben?
Holiday Home Bestwig Near Ski Lift kert segítségével kínál kikapcsolódási lehetőséget.
Holiday Home Bestwig Near Ski Lift kínál konyhát vagy teakonyhát?
Igen, konyha áll a vendégek rendelkezésére.
Milyen környéken van Holiday Home Bestwig Near Ski Lift?
Holiday Home Bestwig Near Ski Lift Rothaar-hegységi Természeti Park 1 perces sétatávnyi körzetében várja vendégeit.