Harbourview Hotel & Resort

Szálláshely besorolása: 4
Csuhaj városában található, családbarát hotel 2 étteremmel, a bevásárlóközpont mellett

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Harbourview Hotel & Resort nagyszerű választás Csuhaj látogatóinak. A sportoláshoz fitneszterem áll rendelkezésedre. Ha megéhezel, 2 étterem is működik a helyszínen, a hangulatos bár/társalgó pedig vár egy italra.

Értékelések

6,6 ennyiből: 10

Népszerű szolgáltatások

  • Parkolási lehetőség biztosított
  • Ingyenes wifi
  • Étterem
  • Légkondicionálás
  • Edzőterem
  • Bár

Főbb szolgáltatások (12)

  • Takarítás naponta
  • A strandtól nem messze
  • 2 étterem és bár/társalgó
  • Reggeli elérhető
  • Wifi a hallban
  • Fitneszlétesítmény
  • Felár ellenében igénybe vehető személyzeti parkoltatás
  • Egyéni parkolás (felár ellenében)
  • 24 órában rendelkezésre álló szobaszerviz
  • Bébiszitter-szolgáltatás
  • Gyermekklub
  • Business center

Családoknak (6)

  • Bébiszitter-szolgáltatás (felár ellenében)
  • Játszóház (felár ellenében)
  • Összecsukható ágy/pótágy rendelkezésre áll
  • Nagyméretű hűtő/fagyasztó
  • Televízió
  • Napi takarítási szolgáltatás

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
12 szoba megjelenítése 12 közül

Superior szoba kétszemélyes ággyal, kilátással a városra

  • Kilátás a városra
  • 30 négyzetméter
  • 3 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Superior szoba két külön ággyal, kilátással a városra

  • Kilátás a városra
  • 30 négyzetméter
  • 3 férőhely
  • 2 nagyméretű egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Superior szoba kétszemélyes ággyal, kilátással a tengerre

  • Kilátás a tengerre
  • 30 négyzetméter
  • 3 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Superior szoba két külön ággyal, kilátással a tengerre

  • Kilátás a tengerre
  • 30 négyzetméter
  • 3 férőhely
  • 2 nagyméretű egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Deluxe szoba, kilátással a városra

  • Kilátás a városra
  • 30 négyzetméter
  • 3 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Deluxe szoba, kilátással a tengerre

  • Kilátás a tengerre
  • 30 négyzetméter
  • 3 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Executive szoba, kilátással a városra

  • Kilátás a városra
  • 30 négyzetméter
  • 3 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Executive szoba, kilátással a tengerre

  • Kilátás a tengerre
  • 30 négyzetméter
  • 3 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Lakosztály, kilátással a városra

  • Kilátás a városra
  • 65 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Lakosztály, kilátással a tengerre

  • Kilátás a tengerre
  • 60 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Executive lakosztály, kilátással a városra

  • Kilátás a városra
  • 65 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Executive lakosztály, kilátással a tengerre

  • Kilátás a tengerre
  • 65 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
47 Qinglv Middle Road, Jida District, Zhuhai, Guangdong, 519015

A közelben

  • Haibin Park - 4 perc gyalog - 0.4 km
  • Zhuhai Strand - 12 perc gyalog - 1.1 km
  • Xianglu-öböl - 12 perc gyalog - 1.1 km
  • Zhuhai Múzeum - 17 perc gyalog - 1.4 km
  • Tengerparti park - 17 perc gyalog - 1.5 km

Közlekedés

  • Makaó (MFM-Macau nemzetközi repülőtér) – 28 perc autóval
  • Csuhaj (ZUH-Szancao nemzetközi repülőtér) – 51 perc autóval
  • Hong Kongi nemzetközi repülőtér (HKG) – 58 perc autóval
  • Sencsen (SZX-Shenzhen nemzetközi repülőtér) – 84 perc autóval
  • Zhuhai pályaudvar – 26 perc autóval

Éttermek

  • Indian Kitchen -Zhuhai
  • ‪City Bistro in Zhuhai Marriott Hotel – ‬2 perc autóval
  • ‪骆驼咖啡 Camel Coffee – ‬4 perc autóval
  • ‪珠海湾壹号 – ‬4 perc autóval
  • 渔惑

Részletek a szálláshelyről

Harbourview Hotel & Resort

  • Harbourview Hotel & Resort nagyszerű választás Csuhaj látogatóinak. A sportoláshoz fitneszterem áll rendelkezésedre. Ha megéhezel, 2 étterem is működik a helyszínen, a hangulatos bár/társalgó pedig vár egy italra.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 381 szoba
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 14:00, bejelentkezés vége: 0:00
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 12:00
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
DONE

Gyermekek

    • Gyerekágy (kiságy) nem áll rendelkezésre
    • Bébiszitter-szolgáltatás*
    • Gyermekklub*
DONE

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető
WIFI

Internet

    • Wifi a nyilvános helyiségekben*
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • Egyéni parkolás a helyszínen (felár ellenében)
    • Személyzeti parkoltatás a helyszínen (felár ellenében)
DONE

Egyéb információ

    • Dohányzás a kijelölt helyeken

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Svédasztalos reggeli (felár ellenében) naponta 6:30 és 9:00 között
  • 2 étterem
  • Bár/társalgó
  • Kávé/tea a közös helyiségben
  • Közös használatú hűtőszekrény
  • 24 órás szobaszerviz

Gyerekekkel utazóknak

  • Felár ellenében igénybe vehető gyermekklub
  • Bébiszitter-szolgáltatás (felár ellenében)

Időtöltési lehetőségek

  • Strand a közelben

Munkához

  • Business center
  • Tárgyalótermek

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Concierge-szolgálat
  • Kirándulás- és belépőjegy-foglalás
  • Vegytisztítási/mosodai szolgáltatás
  • Fodrászszalon
  • Ingyenes újságok a hallban
  • Poggyásztárolási lehetőség
  • Esküvői szolgáltatás
  • Hordár/londiner

Létesítmények

  • ATM/banki szolgáltatás
  • Széf a recepción
  • Fitneszterem
  • Játékterem
  • Bankett-terem

Akadálymentesítés

  • Lift

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • 45 hüvelyk képátmérőjű LCD-televízió
  • Kábeltévé-csatornák

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás
  • Minibár
  • Kávé-/teafőző
  • Elektromos vízforraló
  • Fürdőköpeny és papucsok
  • Vasaló/vasalódeszka (kérésre)

A pihentető alváshoz

  • Sötétítőfüggöny
  • Összecsukható ágy/pótágy (felár ellenében)
  • Ágynemű

A felfrissülés kellékei

  • Ingyenes piperecikkek
  • Hajszárító
  • Törölközők

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Ingyenes wifi

Étkezés és italok

  • Nagyméretű hűtő/fagyasztó
  • Ingyenes palackozott víz

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta
  • Széf a szobában

Speciális szolgáltatások

Étkezési lehetőség

Saját étkezőhely - Ez egy étterem, ahol reggelit, ebédet és vacsorát kerül felszolgálásra.
Saját étkezőhely 2 - Ez a(z) étterem kínai ételek készítésére specializálódott. Itt ebédet és vacsorát kerül felszolgálásra.

Díjak és szabályzatok

Visszatérítendő előlegek

  • Letét: 1000.00 CNYtartózkodásonként

Opcionális extrák

  • A nyilvános terekben felár ellenében wifi használható
  • Svédasztalos reggeli felár ellenében kérhető: 50.00 CNY/fő (hozzávetőleges ár)

Gyermekek és pótágyak

  • Bébiszitter-szolgáltatás felár ellenében igénybe vehető
  • Pótágy felár ellenében rendelkezésre áll
  • Gyermekklub felár ellenében látogatható

Parkolás

  • Egyéni parkolási lehetőség felár ellenében
  • Személyzeti parkoltatás felár ellenében

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék és füstérzékelő gondoskodik a helyszínen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Szálláshely besorolása

A saját értékelési rendszerünk szerinti szálláshely-besorolás a szálláshely típusán, szolgáltatásain és létesítményein alapul.

Más néven:

Harbourview Hotel & Resort
Harbourview Hotel & Resort Zhuhai
Harbourview Zhuhai
Harbourview Hotel Resort Zhuhai
Harbourview Hotel Resort
Harbourview Hotel Resort
Harbourview & Resort Zhuhai
Harbourview Hotel & Resort Hotel
Harbourview Hotel & Resort Zhuhai
Harbourview Hotel & Resort Hotel Zhuhai

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Harbourview Hotel & Resort háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál Harbourview Hotel & Resort helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolási lehetőség és személyzeti parkoltatás helyben elérhető (felár ellenében).

Mikor van Harbourview Hotel & Resort bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 14:00 és 0:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 12:00.

Rendelkezik Harbourview Hotel & Resort helyszíni kaszinóval?

Nem, ez a kényelmes hotel nem rendelkezik kaszinóval, de a közelben több lehetőség is kínálkozik: Rio Kaszinó (11 perc autóval) és Wynn Macau Kaszinó (12 perc autóval).

Mit csinálhatok Harbourview Hotel & Resort területén és a közelben?

Harbourview Hotel & Resort a következő kikapcsolódási lehetőségeket kínálja: fitneszlétesítmény és játékterem.

Található étterem Harbourview Hotel & Resort területén vagy környékén?

Igen, 2 étterem található a helyszínen (kínai ételek).

Milyen környéken van Harbourview Hotel & Resort?

Harbourview Hotel & Resort elhelyezkedése nagyszerű. Zhuhai Múzeum csupán 19 percnyi sétával elérhető, és Zhuhai Strand is csak 11 perc gyalog.