Rustic Inn

Szálláshely besorolása: 2
Motel Park Rapids területén

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Rustic Inn megfontolásra érdemes szálláslehetőség Park Rapids felfedezéséhez. Ingyenes szolgáltatásként wifi és egyéni parkolás is rendelkezésedre áll.

Értékelések

7,6 ennyiből: 10
Jó

Népszerű szolgáltatások

  • Állatbarát
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Légkondicionálás

Az otthon érzése (5)

  • Mikrohullámú sütő
  • Légkondicionálás a szobákban klímaszabályzóval
  • Ingyenes egyéni parkolás
  • Minihűtő
  • Ingyenes piperecikkek
A jelenlegi ár 34 745 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 8. – okt. 9.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
6 szoba megjelenítése 6 közül

Prémium lakosztály

10-ből 9,2
Csodálatos
(7 értékelés)
  • 29 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy és 1 futon (matracágy) (egyszemélyes ágy méret)

Deluxe egyágyas szoba

  • 22 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy és 1 futon (matracágy) (egyszemélyes ágy méret)

Deluxe egyágyas szoba

  • 22 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Deluxe szoba kétszemélyes ággyal

10-ből 8,6
Kiváló
(9 értékelés)
  • 30 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 2 queen (nagyméretű) franciaágy

Standard szoba kétszemélyes ággyal

10-ből 8,0
Nagyon jó
(2 értékelés)
  • 30 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 2 kétszemélyes ágy

Családi apartman

  • 98 négyzetméter
  • 2 hálószoba
  • 10 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy, 4 egyszemélyes ágy és 4 futon (matracágy) (egyszemélyes ágy méret)

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
607 1st St E, Park Rapids, MN, 56470

A közelben

  • Red Bridge Park - 5 perc gyalog - 0.5 km
  • Skoe park - 8 perc gyalog - 0.7 km
  • Hubbard Megyei Történeti Múzeum - 16 perc gyalog - 1.4 km
  • Itasca Nemzeti Park - 22 perc autóval - 34.8 km
  • Itasca Állami Park - 38 perc autóval - 55.3 km

Közlekedés

  • Bemidji, Minnesota (BJI-Bemidji regionális repülőtér) – 60 perc autóval

Éttermek

  • ‪A&W Restaurant – ‬2 perc autóval
  • ‪Great Northern Cafe – ‬5 perc gyalog
  • ‪McDonald's – ‬9 perc gyalog
  • ‪Dairy Queen – ‬4 perc gyalog
  • ‪Zorbaz – ‬12 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

Rustic Inn

  • Rustic Inn megfontolásra érdemes szálláslehetőség Park Rapids felfedezéséhez. Ingyenes szolgáltatásként wifi és egyéni parkolás is rendelkezésedre áll.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 12 szoba

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: tetszőleges időpont
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 11:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
    • A vendégek az érkezésük előtt 24 órával e-mailben kapják meg a bejelentkezési tudnivalókat. A vendégek privát bejáraton át juthatnak be a szállásukra..
    • Kérjük, érkezése előtt legalább 24 órával vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, hogy egyeztessen a bejelentkezéssel kapcsolatban.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18

Kisállatok

    • Kisállatok hozhatók (csak kutyák, összesen 2)*
    • Segítőállatok hozhatók

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen, nyitott parkolóban

Szobák felszereltsége

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás és fűtés klímaszabályzóval

A felfrissülés kellékei

  • Ingyenes piperecikkek
  • Törölközők
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Laptophoz jól használható munkafelület
  • Ingyenes wifi

Étkezés és italok

  • Minihűtő
  • Mikrohullámú sütő

Díjak és szabályzatok

Kisállatok

  • Segítő állatok után nem kell díjat fizetni
  • Házi kedvencek házi kedvencenként és éjszakánként 30 USD külön díj ellenében hozhatók

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A szálláshelyen nincs lift.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és betéti kártyák. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
A szálláshely fennartja a jogot arra, hogy a vendég érkezése előtt zároljon bizonyos összeget a vendég hitelkártyáján.
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Más néven:

Rustic Inn Motel
Rustic Inn Park Rapids
Rustic Inn Motel Park Rapids

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Rustic Inn háziállatok behozatalát?

Igen, kutyák tartózkodhatnak a szálláshelyen, de legfeljebb 2 hozható. Egy 30 USD összegű díjat számítanak fel házi kedvencenként, éjszakánként. A segítő állatokra nem vonatkoznak díjak..

Kínál Rustic Inn helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van Rustic Inn bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és tetszőleges időpont között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00.

Milyen környéken van Rustic Inn?

Rustic Inn elhelyezkedése nagyszerű. Red Bridge Park csupán 8 percnyi sétával elérhető, és Skoe park is csak 9 perc gyalog.

Értékelések

A(z) Rustic Inn értékelései

7,6

Jó

8,0

Tisztaság

7,0

Szolgáltatások

7,6

Személyzet és kiszolgálás

6,8

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/6 Jó

Adequate no staff not a place i would stay again
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Great price nice place! If you're looking for an affordable stay with what you really need in a good location. I would go again
Hitelesített értékelés

10/6 Jó

The Rustic Inn appeared to be unmainained and pretty run down. My recommendation: there are other Park Rapids lodging options that would be much better.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Very clean and nice friendly staff
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

easy to find, plenty of parking, clean room
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Easy check in. Close to everything.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

It's the perfect place to stay if you want to hike Itasca State Park but don't want to camp. It's about a 20 minute drive from the south entrance. Cute rooms & very clean.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

I was surprised how clean it was. Its clean, good WiFi with Netflix and Hulu on TVs
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Nice clean rooms with fresh towels, the staff were helpful very nice i switched/upgraded rooms and they were very accommodating,
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Super sauberes und schönes Zimmer! Parken direkt vor der Tür!
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

I enjoyed my stay. Room was very clean and staff very helpful. Room was very quiet and the shower pressure was the best I've seen in a room. Thanks for everything !
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Thanks, great room and stay. Quiet! Thank you Shannon for your help.
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Parking small lot, code sent for door lock. clean room, walls are thin. easy access to all recreation nearby. Good staging point hotel,oh and great water pressure towels very nice smelled fresh.
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

The Keurig coffee machine did not work at all disappointing! Soap, bar and shampoo was left by the bathtub from the previous people.
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Easy access, great location
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Room, bathroom and bedding were all clean. You can see recent updates have been made and all standard room items were newer (fridge, TV, microwave, coffee maker). Outside property could use some sprucing up, mainly picking up the random 2x4s laying around and lawn/weed care. Check-in was pretty smooth, staff I met were friendly! Overall a good experience for the price and I appreciated being able to bring my dog.
Hitelesített értékelés

10/6 Jó

Room smelled like smoke even though it was non-smoking and there were no mirrors in the room to get ready in the morning. Owner was responsive, but they had no other rooms to move us to.
Hitelesített értékelés

10/6 Jó

The room was clean and acceptable however as I was unpacking the truck I was approached by two individuals who demanded my wallet. Beware as there may be crime in the area. The hotel itself was a fine place to rest.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

The rooms were fairly clean, the staff were absent until the morning time til bout 2 very freindly and accommodating, didnt see to many pets but ikno they allow nem, parking was okaaye too even tho i didnt have a car to park.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Quiet, peaceful.. Great TV...perfect.
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

Horrible bath tub with sickening caulking look at pictures of it! We could not shower or bathe!
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Clean room, fresh towels and shampoo and conditioner and lotion and makeup remover wipes came in clutch,
Hitelesített értékelés

10/6 Jó

table was sticky. parking was a joke
Hitelesített értékelés

10/4 Megfelelő

was run down, poorly maintained.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Like the easy check in and checkout and place is nice and clean