Magánszállásadó
My Memory Mueang Loei
Szálláshely besorolása: 3
Hotel Mueang Loei területén
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) My Memory Mueang Loei képgalériája





Élvezd Mueang Loei hangulatát My Memory Mueang Loei vendégeként. Ingyenes szolgáltatások: wifi és egyéni parkolás.
Értékelések
1010 ennyiből: 10
Kivételes
Népszerű szolgáltatások
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
Főbb szolgáltatások (3)
Főbb szolgáltatások (3)
- Reggeli elérhető
- 24 órában nyitva tartó recepció
- Légkondicionálás
A jelenlegi ár 9 844 Ft
9 844 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 26. – aug. 27.
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
5 szoba megjelenítése 5 közül
A következő szoba összes képének megtekintése: Standard szoba, 1 king (extra méretű) franciaágy, kilátással a városra

Standard szoba, 1 king (extra méretű) franciaágy, kilátással a városra
- Kilátás a városra
- 20 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 1 king (extra méretű) franciaágy
- Ingyenes wifi
A következő szoba összes képének megtekintése: Standard szoba, 2 egyszemélyes ágy, kilátással a városra

Standard szoba, 2 egyszemélyes ágy, kilátással a városra
- Kilátás a városra
- 20 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 2 egyszemélyes ágy
- Ingyenes wifi
A következő szoba összes képének megtekintése: Szoba

Szoba
- 2 férőhely
- 1 king (extra méretű) franciaágy
- Ingyenes wifi
A következő szoba összes képének megtekintése: Szoba

Szoba
- 2 férőhely
- 2 egyszemélyes ágy
- Ingyenes wifi
Szoba
- 2 férőhely
- 1 egyszemélyes ágy
- Ingyenes wifi
Hasonló szálláshelyek

Loei Village Hotel
Mueang Loei
Loei Village Hotel
Mueang Loei
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
9.0 ennyiből: 10, Csodálatos, 41 értékelés
9,0
Csodálatos
41 értékelés
Az ár 9 415 Ft
9 415 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 26. – aug. 27.

Muang Loei Airport Hotel
Mueang Loei
Muang Loei Airport Hotel
Mueang Loei
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Légkondicionálás
7.4 ennyiből: 10, Jó, 3 értékelés
7,4
Jó
3 értékelés
Az ár 7 704 Ft
7 704 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 26. – aug. 27.

Fortune D Hotel Loei
Mueang Loei
Fortune D Hotel Loei
Mueang Loei
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
7.8 ennyiből: 10, Jó, 20 értékelés
7,8
Jó
20 értékelés
Az ár 9 130 Ft
9 130 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 7. – szept. 8.

Chiangkhan River Mountain Resort
Chiang Khan
Chiangkhan River Mountain Resort
Chiang Khan
- Medence
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
9.0 ennyiből: 10, Csodálatos, 77 értékelés
9,0
Csodálatos
77 értékelés
Az ár 13 315 Ft
13 315 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 26. – aug. 27.

Indiego Space
Mueang Loei
Indiego Space
Mueang Loei
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Mosoda
9.2 ennyiből: 10, Csodálatos, 10 értékelés
9,2
Csodálatos
10 értékelés
Az ár 9 518 Ft
9 518 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 28. – aug. 29.

Phuluang Hotel
Mueang Loei
Phuluang Hotel
Mueang Loei
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
7.4 ennyiből: 10, Jó, 22 értékelés
7,4
Jó
22 értékelés
Az ár 5 047 Ft
5 047 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 19. – szept. 20.

Loei Palace Hotel
Mueang Loei
Loei Palace Hotel
Mueang Loei
- Medence
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
8.4 ennyiből: 10, Nagyon jó, 162 értékelés
8,4
Nagyon jó
162 értékelés
Az ár 9 653 Ft
9 653 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 1. – szept. 2.

Mina Resort and spa
Mueang Loei
Mina Resort and spa
Mueang Loei
- Medence
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
Az ár 9 754 Ft
9 754 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 26. – aug. 27.

U Chaikhong
Chiang Khan
U Chaikhong
Chiang Khan
- Ingyenes reggeli
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Nemdohányzó
9.8 ennyiből: 10, Kivételes, 6 értékelés
9,8
Kivételes
6 értékelés
Az ár 15 270 Ft
15 270 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 12. – szept. 13.

Baiboon Grand Hotel
Mueang Loei
Baiboon Grand Hotel
Mueang Loei
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Mosoda
7.4 ennyiből: 10, Jó, 10 értékelés
7,4
Jó
10 értékelés
Az ár 6 935 Ft
6 935 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 1. – szept. 2.
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

454 Na An Subdistrict, Mueang Loei, Loei, 42000
A közelben
- Loei Sétálóutca - 6 perc autóval - 5.3 km
- Wat Si Sutthawat Királyi Kolostor - 9 perc autóval - 7.2 km
- Phu Bo Bit Erdőpark - 10 perc autóval - 9.8 km
- Loei Rajabhat Egyetem - 15 perc autóval - 12.4 km
- Kumlang-Ake Golfpálya - 31 perc autóval - 25.6 km
Közlekedés
- Löj (LOE) – 6 perc autóval
- Udonthani (UTH-Udon Thani nemzetközi repülőtér) – 152 perc autóval
Éttermek
- Chao Doi Coffee – 7 perc autóval
- TINY TEA – 7 perc autóval
- Cafe' Amazon @ PTT กำเนิดเพชร – 10 perc autóval
- สุขอนันต์ อาหารเช้า – 7 perc autóval
- Hide Cafe – 7 perc autóval
Részletek a szálláshelyről
My Memory Mueang Loei
- Élvezd Mueang Loei hangulatát My Memory Mueang Loei vendégeként. Ingyenes szolgáltatások: wifi és egyéni parkolás.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 8 szoba
Érkezés/távozás
- A bejelentkezés kezdete: 14:00
- A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
- Kijelentkezési idő: 12:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
- A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
Kisállatok
- Sem háziállat, sem segítő állat nem vihető
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
- Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz))
Parkolás
- Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
Egyéb információ
- Dohányzás csak a kijelölt helyeken (a tiltott helyen való dohányzás bírságot von maga után)
A szálláshely szolgáltatásai
Étkezés és italok
- Kontinentális reggeli (felár ellenében) naponta 8:00 és 10:00 között
Szolgáltatások
- 24 órában nyitva tartó recepció
Szobák felszereltsége
Csupa szórakozás
- Síkképernyős televízió
- Kábeltévé-csatornák
Az otthon kényelme
- Légkondicionálás
A felfrissülés kellékei
- Privát fürdőszoba
- Zuhanyzó
- Szappan és sampon
- Törölközők
Kapcsolattartás
- Ingyenes wifi (100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz))
Díjak és szabályzatok
Opcionális extrák
- Kontinentális reggeli felár ellenében kérhető: 200 THB/fő (hozzávetőleges ár)
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet privát szállásadó (azaz olyan fél, akinek a szállásadás kívül esik saját szakmája, üzleti tevékenysége vagy foglalkozása körén) kezeli. Az EU-s fogyasztóvédelmi jogok – például az elállás joga – nem vonatkoznak erre a foglalásra. A foglalásra a házigazda által megadott lemondási szabályzat fog vonatkozni.
A szálláshelyen nincs lift.
A szálláshelyen hitelkártyával lehet fizetni. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák
Más néven:
My Memory Mueang Loei Hotel
My Memory Mueang Loei Mueang Loei
My Memory Mueang Loei Hotel Mueang Loei
Gyakran ismételt kérdések
Engedélyezi My Memory Mueang Loei háziállatok behozatalát?
Sajnáljuk, sem háziállatok, sem segítő állatok nem engedélyezettek.
Kínál My Memory Mueang Loei helyszíni parkolási lehetőséget?
Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.
Mikor van My Memory Mueang Loei bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
A bejelentkezésre ekkortól van lehetőség: 14:00. Kijelentkezési idő: 12:00.