Pars Palas Hotel

Hotel a(z) Vani Múzeum közelében, ahol étterem áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Pars Palas Hotel Vani Múzeum és Van AVM közelében, autóval mindössze 5 percre található. Ingyenes szolgáltatások: egyéni parkolás, valamint svédasztalos reggeli naponta 8:00 és 10:00 között. Van erőd és Van macskaház is csak egy rövid autóútra van.

Értékelések

8,8 ennyiből: 10
Kiváló

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes reggeli
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Étterem
  • Légkondicionálás
  • Mosoda

Főbb szolgáltatások (12)

  • Takarítás naponta
  • Étterem
  • Kávézó
  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Kávé/tea a közös helyiségekben
  • Légkondicionálás
  • Kert
  • Közös használatú nappali
  • Vízadagoló
  • Önkiszolgáló ruhatisztító létesítmények
  • Több nyelven beszélő személyzet
  • Concierge szolgálat

Az otthon érzése (6)

  • Külön nappalirész
  • Televízió
  • Kert
  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Mosoda
  • Sötétítőfüggöny
A jelenlegi ár 17 911 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 28. – szept. 29.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
3 szoba megjelenítése 3 közül

Deluxe szoba kétszemélyes ággyal, nemdohányzó, kilátással a városra

10-ből 8,2
Nagyon jó
(10 értékelés)
  • Kilátás a városra
  • 23 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy

Deluxe háromágyas szoba, kilátással a városra

  • Kilátás a városra
  • 25 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 egyszemélyes ágy és 1 kétszemélyes ágy

Deluxe négyágyas szoba, kilátással a városra

10-ből 10,0
Kivételes
(2 értékelés)
  • Kilátás a városra
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 2 egyszemélyes ágy és 1 kétszemélyes ágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
IPEKYOLU - VAN, Van, Van, 65140

A közelben

  • Vani nagymecset - 3 perc gyalog - 0.3 km
  • Nagy Mecset - 3 perc gyalog - 0.3 km
  • Sajtos Boltok Bazárja - 5 perc gyalog - 0.4 km
  • Vani Múzeum - 5 perc gyalog - 0.4 km
  • Van AVM - 16 perc gyalog - 1.4 km

Közlekedés

  • Van (VAN-Ferit Melen) – 24 perc autóval
  • Van Iskele állomás – 21 perc autóval

Éttermek

  • ‪Ciğerci Suat – ‬1 perc gyalog
  • ‪Ahtamara Kahvaltı Salonu – ‬2 perc gyalog
  • ‪Bitlis Büryan Salonu – ‬2 perc gyalog
  • ‪Lilyum Cafe – ‬4 perc gyalog
  • ‪Mia Cafee – ‬2 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Pars Palas Hotel

  • Pars Palas Hotel Vani Múzeum és Van AVM közelében, autóval mindössze 5 percre található. Ingyenes szolgáltatások: egyéni parkolás, valamint svédasztalos reggeli naponta 8:00 és 10:00 között. Van erőd és Van macskaház is csak egy rövid autóútra van.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 17 szoba

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 14:30, bejelentkezés vége: tetszőleges időpont
    • Kijelentkezési idő: 12:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen, őrzött parkolóban
    • Akadálymentes helyszíni parkolás kerekesszékes vendégeknek

Egyéb információ

    • Dohányzás a kijelölt helyeken

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Ingyenes svédasztalos reggeli naponta 8:00 és 10:00 között
  • Étterem
  • Kávézó
  • Kávé/tea a közös helyiségben
  • Naponta ingyenes fogadás
  • Vízadagoló

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Concierge-szolgálat
  • Mosoda
  • Poggyásztárolási lehetőség
  • Több nyelven beszélő személyzet
  • Hordár/londiner

Létesítmények

  • Kert
  • Televízió a közös helyiségekben
  • Közös használatú nappali
  • Zárható szekrény rendelkezésre áll
  • Rendezvényterem

Akadálymentesítés

  • Lift
  • Liftajtó szélessége (cm) 150
  • Kerekesszékeseknek akadálymentesített
  • Akadálymentes parkoló kerekesszékes használathoz
  • 1 akadálymentes parkolóhelyek a helyszínen
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített concierge-pult
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített útvonal a lifthez
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített recepcióspult
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített recepciós pult magassága (cm) 61
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített étterem
  • Kerekesszékes vendégek számára megfelelő szélességű ajtók
  • Kerekesszékes vendégek számára megfelelő ajtók szélessége (cm) 94
  • Jól megvilágított útvonal a bejáratig
  • Lépcső nélkül megközelíthető bejárat

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • Televízió
  • Műholdas csatornák

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás és fűtés
  • Papucs
  • Vasaló/vasalódeszka (kérésre)

A pihentető alváshoz

  • Sötétítőfüggöny
  • Hangszigetelt szobák

A pihenés szolgálatában

  • Egyedi berendezés és dekoráció
  • Külön nappalirész
  • Padlófűtés

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Wifi (100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz))
  • Ingyenes helyi hívások

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta
  • Széf a szobában

Díjak és szabályzatok

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról ablakokra szerelt védőrács gondoskodik a helyszínen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák
A szálláshely regisztrációs száma: 21453
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Más néven:

Pars Palas Hotel Van
Pars Palas Hotel Hotel
Pars Palas Hotel Hotel Van

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Pars Palas Hotel háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál Pars Palas Hotel helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van Pars Palas Hotel bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 14:30 és tetszőleges időpont között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 12:00.

Mit csinálhatok Pars Palas Hotel területén és a közelben?

Pars Palas Hotel kert segítségével kínál kikapcsolódási lehetőséget.

Található étterem Pars Palas Hotel területén vagy környékén?

Igen, étterem rendelkezésre áll a helyszínen.

Milyen környéken van Pars Palas Hotel?

Pars Palas Hotel İpekyolu kerület területén található. Vani Múzeum csupán 7 percre van tőle gyalog, Van AVM pedig mindössze 17 perc séta.

Értékelések

A(z) Pars Palas Hotel értékelései

8,8

Kiváló

8,6

Tisztaság

8,6

Szolgáltatások

9,0

Személyzet és kiszolgálás

8,8

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Herşey gayet güzeldi beğendik
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Andra gången som varit här ren och fin hotell ,lite slarvigt med städning som man ska säga till ,trevlig personal , nära till centrum ,gång avstånd till restaurang taxi och matbutik .
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Great location, amicable service, good overall experience!
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Merkezi, genis odalar , eski sehir merkezinde
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

İyiydi memenun kaldık biz
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Kahvaltı menusu gayet yeterli ve lezzetli. Otel sahibi ve calisanlar kibar ve yardimsever. Sehrin merkezinde gonul rahatligiyla kalabileceginiz bir otel
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Great
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Very friendly staff
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Temizlik iyi çalışanlar çok iyi kahvaltı ortalama altı merkezi konum
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

İt was great
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Très bon séjour conforme aux attentes. Personnel très aimable. Chambre propre. Petit déjeuner bon.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hotel yeni ve konforluydu. Konumu harika. Kahvaltısı güzeldi. Çalışanlar profesyonel, ilgililerdi. İki gece konaklama yaptık ve çok rahat ettik.
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

F/p olarak iyidi otel. Tek rahatsızlık duyduğumuz şey odalarda ses yalıtımı yok sanırım her konuşulan çok net duyuluyor maalesef. Ama personeller gayet ilgili ve kibardı oda da temizdi. Kahvaltı da ortalamaydı.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

In the centre. Parking ok. Reach breakfast.
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Breakfast very good, noise level annoying, and please let guest in early of you can
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Temiz bir otel
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Güzel temiz odalar
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Mükemmel otel

Harika bir otel deneyimi yaşadım, konumu merkezi, otel çok temiz kahvaltısı harika, odalar temiz ve yepyeni
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Room was big and clean very well kept .
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Mükemmeldi çok beğendik çalışanlar da çok kibardi:)
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

This little hotel made me feel like I was part of the family. The room was big, bed was great, breakfast is wow. Amazing value for the money. I had a small issue with the shower and it was resolved in less than 5 minutes. Very central location too. Staff is the real highlight.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Nice hotel in good location. Really spacious, renovated room.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Otel çok güzel! Her şey çok hoşumuza gitti. Oda çok rahat, sıcak ve temizdi. Atmosferi çok hoştu. Resepsiyon ekibi çok ilgili ve yardımseverdi. Teşekkür ederiz, çok memnun kaldık
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Müjemmel

Çok memnunduk 2 gece kaldık sıcacık ve tertemizdi odaları kahvaltısı çok iyiydi personel çok yardımcı ve güleryüzlülerdi vana giden herkese tavsiye ederim
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Oteli konumu için tercih ettik çarşıya çok yakın ayrıca bizi karşılayan resepsiyondaki kibar iranlı hanımefendiye ve güleryüzlü personellerine teşekkür ederiz.