Grand Address Hotel and Banquet

Szálláshely besorolása: 3
Hotel Ghaziabad területén, ahol étterem áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Grand Address Hotel and Banquet vendégeként Swaminarayan Akshardham (hindu templom) és India Kapuja is közel lesz hozzád, mindkettő legfeljebb 15 perc autóval. Ingyenes szolgáltatások: wifi és egyéni parkolás. A kiváló adottságokkal rendelkező hotel vendégeinek Jama-mecset is csak egy rövid autóút.

Értékelések

3,8 ennyiből: 10

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Étterem
  • Légkondicionálás
  • Mosoda
  • Állandó recepció

Főbb szolgáltatások (9)

  • Takarítás naponta
  • Étterem
  • Reggeli elérhető
  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Légkondicionálás
  • Önkiszolgáló ruhatisztító létesítmények
  • Concierge szolgálat
  • Ingyenes újságok
  • Poggyászok tárolása lehetséges

Az otthon érzése (6)

  • Saját fürdőszoba
  • Televízió
  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Mosoda
  • Ingyenes egyéni parkolás
  • Ingyenes piperecikkek

Szobaopciók

Deluxe szoba kétszemélyes ággyal, 1 kétszemélyes ágy, privát fürdőszoba

  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy

Superior szoba kétszemélyes ággyal

  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Plot - 1 Sector 3 Vaishali, Ghaziabad, UP, 201019

A közelben

  • Mahagun Metro Bevásárlóközpont - 10 perc gyalog - 0.9 km
  • Shipra Bevásárlóközpont - 7 perc autóval - 5.0 km
  • Swaminarayan Akshardham (hindu templom) - 13 perc autóval - 7.3 km
  • Chandni Chowk-piac - 23 perc autóval - 18.6 km
  • India Kapuja - 24 perc autóval - 14.8 km

Közlekedés

  • Ghaziabad (HDO-Hindon) – 28 perc autóval
  • Indira Gandhi nemzetközi repülőtér (DEL) – 62 perc autóval
  • New Delhi Sahibabad vasútállomás – 9 perc autóval
  • New Delhi Chander Nagar vasútállomás – 9 perc autóval
  • New Delhi Vivek Vihar vasútállomás – 11 perc autóval
  • Vaishali állomás – 21 perc séta
  • Kaushambi állomás – 22 perc séta

Éttermek

  • ‪McDonald's – ‬6 perc autóval
  • ‪Haldiram's – ‬12 perc gyalog
  • ‪Food Union – ‬10 perc gyalog
  • ‪hotel clarks inn suites.sahibabad – ‬5 perc autóval
  • ‪The 3b'z Swimming Pool Lounge – ‬18 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Grand Address Hotel and Banquet

  • Grand Address Hotel and Banquet vendégeként Swaminarayan Akshardham (hindu templom) és India Kapuja is közel lesz hozzád, mindkettő legfeljebb 15 perc autóval. Ingyenes szolgáltatások: wifi és egyéni parkolás. A kiváló adottságokkal rendelkező hotel vendégeinek Jama-mecset is csak egy rövid autóút.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 24 szoba

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 11:00, bejelentkezés vége: 23:30
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 10:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • Ezen a szálláshelyen nincs lehetőség a nyitvatartási idő utáni bejelentkezésre
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 50+ Mb/s)

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen, őrzött nyitott parkolóban

Egyéb információ

    • Dohányzás csak a kijelölt helyeken (a tiltott helyen való dohányzás bírságot von maga után)

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Svédasztalos reggeli (felár ellenében) naponta 8:30 és 10:30 között
  • Étterem

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Concierge-szolgálat
  • Mosoda
  • Ingyenes újságok a hallban
  • Poggyásztárolási lehetőség

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • Televízió
  • Műholdas csatornák

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Ingyenes piperecikkek

Kapcsolattartás

  • Laptophoz jól használható munkafelület
  • Ingyenes wifi (50+ Mb/s)

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta

Díjak és szabályzatok

Opcionális extrák

  • Svédasztalos reggeli felár ellenében kérhető: 300 INR felnőtteknek és 250 INR gyerekeknek (hozzávetőleges árak)

Gyermekek és pótágyak

  • Pótágy naponta 1200.0 INR díj ellenében kérhető

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
A szálláshelyen nincs lift.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék gondoskodik a helyszínen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Más néven:

Address Banquet Ghaziabad
Grand Address Hotel and Banquet Hotel
Grand Address Hotel and Banquet Ghaziabad
Grand Address Hotel and Banquet Hotel Ghaziabad

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Grand Address Hotel and Banquet háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál Grand Address Hotel and Banquet helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van Grand Address Hotel and Banquet bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 11:00 és 23:30 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:00.

Található étterem Grand Address Hotel and Banquet területén vagy környékén?

Igen, étterem rendelkezésre áll a helyszínen.

Értékelések

3,8