Guyan Huaxiang Jiangnan Hostel

Szálláshely besorolása: 2
Hotel Lisuj területén

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Guyan Huaxiang Jiangnan Hostel nagyszerű választás Lisuj látogatóinak.

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes parkolás
  • Étterem
  • Gyermekbarát programlehetőségek
  • Elektromosautó-töltőállomás

Főbb szolgáltatások (3)

  • Reggeli elérhető
  • Játékterem
  • Poggyászok tárolása lehetséges

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
17 szoba megjelenítése 17 közül

Szoba

  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy és 1 egyszemélyes ágy

Szoba

  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy VAGY 2 egyszemélyes ágy

Szoba

  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Szoba

  • 2 férőhely
  • 2 egyszemélyes ágy VAGY 1 kétszemélyes ágy

Szoba

  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Szoba

  • 3 férőhely
  • 1 egyszemélyes ágy és 1 kétszemélyes ágy

Szoba

  • 13 férőhely
  • 1 egyszemélyes ágy, 1 kétszemélyes ágy és 1 king (extra méretű) franciaágy

Szoba

  • 2 férőhely
  • 1 futon (matracágy) ("queen" méret)

Szoba

  • 3 férőhely
  • 1 futon (matracágy) (kétszemélyes ágyméret) és 1 futon (matracágy) (egyszemélyes ágy méret)

Szoba

  • 3 férőhely
  • 1 futon (matracágy) (kétszemélyes ágyméret) és 1 futon (matracágy) (egyszemélyes ágy méret)

Szoba

  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Szoba

  • 3 férőhely
  • 1 egyszemélyes ágy és 1 kétszemélyes ágy

Szoba

  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy

Szoba

  • 3 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy és 1 egyszemélyes ágy

Szoba

  • 3 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy és 1 egyszemélyes ágy

Szoba

  • 3 férőhely
  • 1 egyszemélyes ágy és 1 kétszemélyes ágy

Szoba

  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
No. 109 Jiangbin Road, Dagangtou Town, Lishui, Zhejiang, 323005

A közelben

  • Guyan festőfalu - 5 perc gyalog - 0.5 km
  • Guyan kiállítás - 1 perc autóval - 0.4 km
  • Lishui Egyetem - 26 perc autóval - 38.1 km
  • Wandi Plaza - 28 perc autóval - 38.8 km
  • Yunhe Rizsteraszok - 36 perc autóval - 53.3 km

Közlekedés

  • Vencsou (WNZ-Longwan nemzetk.) – 122 perc autóval
  • Lishui Repülőtér (LIJ) – 7,9 mérföld/12,8 km
  • Lishui pályaudvar – 26 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

Guyan Huaxiang Jiangnan Hostel

  • Guyan Huaxiang Jiangnan Hostel nagyszerű választás Lisuj látogatóinak.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 12 szoba

Érkezés/távozás

    • A bejelentkezés kezdete: 14:00
    • Kijelentkezési idő: 12:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A szálláshely a vasútállomástól transzferjáratot biztosít a vendégek számára. A vendégeknek az érkezésükről előzetesen tájékoztatniuk kell a szálláshelyet a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
    • Töltőállomás a helyszínen elektromos járművekhez

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Reggeli kérhető (felár ellenében)

Szolgáltatások

  • Poggyásztárolási lehetőség

Létesítmények

  • Épült: 1980
  • Játékterem

Díjak és szabályzatok

Szabályzatok

Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
A szálláshelyen hitelkártyával lehet fizetni.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák
Mobilfizetési lehetőségek: Alipay és WeChat Pay.
Ha lemondod a foglalásodat, a szálláshely lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Szálláshely besorolása

A saját értékelési rendszerünk szerinti szálláshely-besorolás a szálláshely típusán, szolgáltatásain és létesítményein alapul.

Más néven:

Guyan Huaxiang Jiangnan Hostel Hotel
Guyan Huaxiang Jiangnan Hostel Lishui
Guyan Huaxiang Jiangnan Hostel Hotel Lishui

Gyakran ismételt kérdések

Kínál Guyan Huaxiang Jiangnan Hostel helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető. Elektromosautó-töltőállomás rendelkezésre áll.

Mikor van Guyan Huaxiang Jiangnan Hostel bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

A bejelentkezésre ekkortól van lehetőség: 14:00. Kijelentkezési idő: 12:00.

Mit csinálhatok Guyan Huaxiang Jiangnan Hostel területén és a közelben?

Guyan Huaxiang Jiangnan Hostel játékterem segítségével kínál kikapcsolódási lehetőséget.

Milyen környéken van Guyan Huaxiang Jiangnan Hostel?

Guyan Huaxiang Jiangnan Hostel elhelyezkedése nagyszerű. Guyan kiállítás csupán 9 percnyi sétával elérhető, és Guyan festőfalu is csak 5 perc gyalog.