Magánszállásadó
Suites Casa de Piedra y Colores-Sak
Szálláshely besorolása: 3
Vendégház Tinum területén, ahol szabadtéri medence áll rendelkezésre
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Suites Casa de Piedra y Colores-Sak képgalériája





Suites Casa de Piedra y Colores-Sak megfontolásra érdemes szálláslehetőség Tinum felfedezéséhez. A vendégeket szabadtéri medence is várja. Ingyenes szolgáltatások: wifi és egyéni parkolás. Terasz és kert is emeli a szálláshely színvonalát.
Értékelések
9,89,8 ennyiből: 10
Kivételes
Népszerű szolgáltatások
- Medence
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Nemdohányzó
Főbb szolgáltatások (4)
Főbb szolgáltatások (4)
- Takarítás naponta
- Szabadtéri medence
- Terasz
- Kert
Az otthon érzése (6)
Az otthon érzése (6)
- Televízió
- Kert
- Terasz
- Napi takarítási szolgáltatás
- Minibár
- Ingyenes egyéni parkolás
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
1 szoba megjelenítése 1 közül
A következő szoba összes képének megtekintése: Tradicionális szoba kétszemélyes ággyal, teraszos udvar, kilátással a kertre

Tradicionális szoba kétszemélyes ággyal, teraszos udvar, kilátással a kertre
- Kertre néző kilátás
- 32 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 4 férőhely
- 1 king (extra méretű) franciaágy és 1 kinyitható kanapé (nagyméretű egyszemélyes ágyméret)
- Ingyenes wifi
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

Calle 2C por Calle 13C, Pisté, 65, Tinum, YUC, 97751
A közelben
- Chichén Itzá romvárosa - 4 perc autóval - 3.2 km
- Harcosok Temploma - 4 perc autóval - 3.2 km
- El Caracol - 7 perc autóval - 6.4 km
- Cenote Ik kil - 9 perc autóval - 7.1 km
- Kukulkán Piramisa - 16 perc autóval - 7.1 km
Közlekedés
- Mérida, Yucatan (MID-Manuel Crescencio Rejon nemzetközi repülőtér) – 109 perc autóval
Éttermek
- Pueblo Maya – 4 perc gyalog
- Taco Maya – 3 perc autóval
- Hacienda Xaybe'h D'Camara – 9 perc gyalog
- Chilam Balam – 3 perc autóval
- La Gran Chaya – 13 perc gyalog
Részletek a szálláshelyről
Suites Casa de Piedra y Colores-Sak
- Suites Casa de Piedra y Colores-Sak megfontolásra érdemes szálláslehetőség Tinum felfedezéséhez. A vendégeket szabadtéri medence is várja. Ingyenes szolgáltatások: wifi és egyéni parkolás. Terasz és kert is emeli a szálláshely színvonalát.
Dióhéjban
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: tetszőleges időpont
- Kijelentkezési idő: 12:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
- A vendégek az érkezésük előtt 24 órával e-mailben kapják meg a bejelentkezési tudnivalókat és a belépés részleteit (a kulcstároló szekrény adatait). Érkezéskor a házigazda fogadja a vendégeket..
- Kérjük, érkezése előtt legalább 24 órával vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, hogy egyeztessen a bejelentkezéssel kapcsolatban.
- A vendégeket virtuális recepció szolgálja ki
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
Kisállatok
- Háziállat nem vihető
- Segítőállatok hozhatók
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 50+ Mb/s)
Parkolás
- Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen, nyitott parkolóban
Egyéb információ
- Dohányfüstmentes szállás
A szálláshely szolgáltatásai
Szolgáltatások
- Virtuális recepció
Létesítmények
- Kert
- Terasz
- Szabadtéri medence
Szobák felszereltsége
Csupa szórakozás
- 32 cm képátmérőjű televízió
- Kábeltévé-csatornák
Az otthon kényelme
- Mennyezeti ventilátor
- Minibár
Kapcsolattartás
- Ingyenes wifi (50+ Mb/s)
Egyéb szolgáltatások
- Takarítás naponta
Díjak és szabályzatok
Visszatérítendő előlegek
- Az előleg banki átutalással útján fizetendő, a foglalást követő 24 órán belül.
Kisállatok
- Segítő állatok után nem kell díjat fizetni
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet privát szállásadó (azaz olyan fél, akinek a szállásadás kívül esik saját szakmája, üzleti tevékenysége vagy foglalkozása körén) kezeli. Az EU-s fogyasztóvédelmi jogok – például az elállás joga – nem vonatkoznak erre a foglalásra. A foglalásra a házigazda által megadott lemondási szabályzat fog vonatkozni.
A szálláshelyen nincs lift.
A szálláshelyen készpénz használatával lehet fizetni.
Más néven:
Suites Casa de Piedra y Colores-Sak Tinum
Suites Casa de Piedra y Colores-Sak Guesthouse
Suites Casa de Piedra y Colores-Sak Guesthouse Tinum
Gyakran ismételt kérdések
Rendelkezik Suites Casa de Piedra y Colores-Sak úszómedencével vagy uszodával?
Igen, szabadtéri medence várja a vendégeket.
Engedélyezi Suites Casa de Piedra y Colores-Sak háziállatok behozatalát?
Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek, de segítő állatok behozhatók.
Kínál Suites Casa de Piedra y Colores-Sak helyszíni parkolási lehetőséget?
Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.
Mikor van Suites Casa de Piedra y Colores-Sak bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 15:00 és tetszőleges időpont között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 12:00.
Mit csinálhatok Suites Casa de Piedra y Colores-Sak területén és a közelben?
Suites Casa de Piedra y Colores-Sak a következő kikapcsolódási lehetőségeket kínálja: kültéri medence és kert.
Milyen környéken van Suites Casa de Piedra y Colores-Sak?
Suites Casa de Piedra y Colores-Sak Chichén Itzá romvárosa 20 perces sétatávnyi körzetében várja vendégeit.