Hotel Lindenufer

Bed and breakfast Berlin területén

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Hotel Lindenufer vendégeként Olimpiai stadion és Messe Berlin (kongresszusi és vásárközpont) is közel lesz hozzád, mindkettő legfeljebb 15 perc autóval. A kiváló adottságokkal rendelkező bed and breakfast vendégeinek Kurfürstendamm (utca) is csak egy rövid autóút. A tömegközlekedés rövid sétával megközelíthető: Altstadt Spandau metróállomás 3 perc, Zitadelle metróállomás pedig 10 perc séta.

Értékelések

8,8 ennyiből: 10
Kiváló

Népszerű szolgáltatások

  • Parkolási lehetőség biztosított
  • Ingyenes wifi

Főbb szolgáltatások (5)

  • Takarítás naponta
  • Reggeli elérhető
  • Egyéni parkolás (felár ellenében)
  • Recepción igénybe vehető páncélkazetta
  • Poggyászok tárolása lehetséges

Az otthon érzése (6)

  • Külön nappalirész
  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Lift
  • Fürdőkád vagy zuhanyzó
  • Kábelcsatornák
  • Egyéni parkolás (felár ellenében)
A jelenlegi ár 41 646 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 6. – szept. 7.

Szobaopciók

Egyágyas szoba, nemdohányzó, kilátással az udvarra

  • 11 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 1 férőhely
  • 1 egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Szoba kétszemélyes ággyal, nemdohányzó

10-ből 8,6
Kiváló
(4 értékelés)
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Deluxe szoba kétszemélyes ággyal, nemdohányzó

10-ből 8,0
Nagyon jó
(1 értékelés)
  • Kilátás a városra
  • 21 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Breite Str. 36, Berlin, BE, 13597

A közelben

  • Spandauer-tó - 3 perc gyalog - 0.3 km
  • Spandau citadella - 6 perc gyalog - 0.6 km
  • Kulturhaus Spandau - 6 perc gyalog - 0.6 km
  • Spandaui Citadella - 9 perc gyalog - 0.8 km
  • Freilichtbühne an der Zitadelle - 11 perc gyalog - 0.9 km

Közlekedés

  • Berlin (BER-Brandenburg) – 51 perc autóval
  • Berlin-Spandau vasútállomás – 11 perc gyalog
  • Mülheimer Straße Berlin buszmegálló – 4 perc autóval
  • Staaken vasútállomás – 8 perc autóval
  • Altstadt Spandau metróállomás – 3 perc séta
  • Zitadelle metróállomás – 10 perc séta
  • Spandau megállóhely – 10 perc séta

Éttermek

  • ‪Brauhaus Spandau – ‬5 perc gyalog
  • ‪Beyzade – ‬3 perc gyalog
  • ‪All Seasons – ‬8 perc gyalog
  • ‪Cafe Lutetia – ‬6 perc gyalog
  • ‪We Biss – ‬10 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Hotel Lindenufer

  • Hotel Lindenufer vendégeként Olimpiai stadion és Messe Berlin (kongresszusi és vásárközpont) is közel lesz hozzád, mindkettő legfeljebb 15 perc autóval. A kiváló adottságokkal rendelkező bed and breakfast vendégeinek Kurfürstendamm (utca) is csak egy rövid autóút. A tömegközlekedés rövid sétával megközelíthető: Altstadt Spandau metróállomás 3 perc, Zitadelle metróállomás pedig 10 perc séta.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 43 szoba
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: 21:00
    • Kései bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 11:00
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepció nyitva: hétfő – péntek (6:30 – 21:00) és szombat – vasárnap (8:00 – 21:00)
    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
DONE

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 500+ Mb/s (6-nál több személynek vagy 10-nél több eszközhöz))
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • Helyszíni parkolás csak kérésre
    • Egyéni parkolás a helyszínen, fedett parkolóban (11.50 EURéjszakánként, korlátlan ki- és beállási lehetőséggel)
    • Korlátozott helyszíni parkolási lehetőség
    • A helyszíni parkolás magassági korlátokkal lehetséges
    • Parkolóház a helyszínen
DONE

Egyéb információ

    • Dohányzás csak a kijelölt helyeken (a tiltott helyen való dohányzás bírságot von maga után)

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Svédasztalos reggeli (felár ellenében) hétköznap 6:30 és 10:00 között, hétvégén 8:00 és 11:00 között

Szolgáltatások

  • Poggyásztárolási lehetőség

Létesítmények

  • Széf a recepción

Akadálymentesítés

  • Lift
  • Liftajtó szélessége (cm) 100
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített útvonal a lifthez
  • Nagy méretű szőnyegek a szobában
  • Keményfa padló a szobában

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • 24 hüvelyk képátmérőjű síkképernyős televízió
  • Kábeltévé-csatornák

Az otthon kényelme

  • Fűtés
  • Vasaló/vasalódeszka (kérésre)

A pihentető alváshoz

  • Hipoallergén ágynemű
  • Hangszigetelt szobák
  • Ágynemű

A pihenés szolgálatában

  • Külön nappalirész

A felfrissülés kellékei

  • Fürdőkád vagy zuhanyzó
  • Esőzuhany
  • Szappan és sampon
  • Hajszárító
  • Törölközők
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Ingyenes wifi (500+ Mb/s (6-nál több személynek vagy 10-nél több eszközhöz))
  • Ingyenes helyi hívások

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta
  • Helyi térképek
  • Éttermi ajánlók

Díjak és szabályzatok

Opcionális extrák

  • Svédasztalos reggeli felár ellenében kérhető: 14.50 EUR felnőtteknek és 7.00 EUR gyerekeknek (hozzávetőleges árak)

Gyermekek és pótágyak

  • Gyermekárgy/kiságy 5.0 EURnaponta díj ellenében vehető igénybe

Parkolás

  • Egyéni parkolás díja fedett parkolóban: 11.50 EURéjszakánként (tetszőleges számú be- és kiállással)
  • A helyszíni parkolás biztosításához a vendégeknek előzetesen kapcsolatba kell lépniük a szálláshellyel
  • A parkolás magassági korlátokkal lehetséges

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék gondoskodik a helyszínen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
A szálláshely regisztrációs száma: 030 353 77 00, DE815616190, Hotel Lindenufer Management GmbH, Hotel Lindenufer, Breite Str. 36 13597 Berlin, 53498345345H1
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Más néven:

Hotel Lindenufer Berlin
Hotel Lindenufer Bed & breakfast
Hotel Lindenufer Bed & breakfast Berlin

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Hotel Lindenufer háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál Hotel Lindenufer helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen. Az egyéni parkolás költsége 11.50 EUR éjszakánként. A parkolóhelyek száma korlátozott.

Mikor van Hotel Lindenufer bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és 21:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00.

Milyen környéken van Hotel Lindenufer?

Hotel Lindenufer elhelyezkedése nagyszerű. Altstadt Spandau metróállomás egy rövid 3 perces sétával elérhető, és Spandau citadella is csupán 13 perc gyalog.