Kiadó nyaralók·Magánszállásadó
Alhamar House With Private Pool
Szálláshely besorolása: 3
Faház Punta Umbría területén, ahol szabadtéri medence áll rendelkezésre
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Alhamar House With Private Pool képgalériája





Élvezd Punta Umbría hangulatát faház vendégeként. A szálláshely szabadtéri medence, terasz és kert jóvoltából még nívósabb.
Teljes faház
3 hálószoba2 fürdőszoba6 férőhely
Népszerű szolgáltatások
- Medence
- Repülőtéri transzfer
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
Főbb szolgáltatások (6)
Főbb szolgáltatások (6)
- Szabadtéri medence
- Repülőtéri transzfer
- Terasz
- Kert
- Autókölcsönzési lehetőség a helyszínen
- Grillezési lehetőség
Az otthon érzése (6)
Az otthon érzése (6)
- 3 hálószoba
- Kert
- Terasz
- Barbecue-sütő(k)
- Ingyenes egyéni parkolás
- Szabadtéri medence
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
Hasonló szálláshelyek

Apartamentos Leo Punta Umbría
Punta Umbría
Apartamentos Leo Punta Umbría
Punta Umbría
- Medence
- Teakonyha
- Mosoda
- Állatbarát
7.8 ennyiből: 10, Jó, 242 értékelés
7,8
Jó
242 értékelés

DoubleTree by Hilton Islantilla Beach Golf Resort
Lepe
DoubleTree by Hilton Islantilla Beach Golf Resort
Lepe
- Medence
- Wellnessfürdő
- Repülőtéri transzfer
- Állatbarát
9.0 ennyiből: 10, Csodálatos, 351 értékelés
9,0
Csodálatos
351 értékelés
Az ár 31 012 Ft
31 012 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 20. – szept. 21.

Barceló Punta Umbria Beach Resort
Punta Umbría
Barceló Punta Umbria Beach Resort
Punta Umbría
- Medence
- Wellnessfürdő
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
8.2 ennyiből: 10, Nagyon jó, 289 értékelés
8,2
Nagyon jó
289 értékelés
Az ár 38 787 Ft
38 787 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 27. – szept. 28.

Precise Resort El Rompido - The Club
El Rompido
Precise Resort El Rompido - The Club
El Rompido
- Medence
- Repülőtéri transzfer
- Teakonyha
- Mosoda
8.6 ennyiből: 10, Kiváló, 521 értékelés
8,6
Kiváló
521 értékelés
Az ár 39 032 Ft
39 032 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 13. – szept. 14.

Leo Deluxe Punta Umbría
Punta Umbría
Leo Deluxe Punta Umbría
Punta Umbría
- Medence
- Konyha
- Mosoda
- Parkolási lehetőség biztosított
9.2 ennyiből: 10, Csodálatos, 65 értékelés
9,2
Csodálatos
65 értékelés
Az ár 69 322 Ft
69 322 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 30. – aug. 31.

Hotel Marlin Antilla Playa
La Antilla
Hotel Marlin Antilla Playa
La Antilla
- Medence
- Ingyenes reggeli
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
9.2 ennyiből: 10, Csodálatos, 99 értékelés
9,2
Csodálatos
99 értékelés
Az ár 36 012 Ft
36 012 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 8. – szept. 9.

Interpass Golf Playa Country Club
Isla Cristina
Interpass Golf Playa Country Club
Isla Cristina
- Medence
- Teakonyha
- Mosoda
- Parkolási lehetőség biztosított
8.4 ennyiből: 10, Nagyon jó, 69 értékelés
8,4
Nagyon jó
69 értékelés

ISLANTUR IPANEMA
Isla Cristina
ISLANTUR IPANEMA
Isla Cristina
- Medence
- Teakonyha
- Mosoda
- Hűtőszekrény
8.0 ennyiből: 10, Nagyon jó, 4 értékelés
8,0
Nagyon jó
4 értékelés

William Martin Apartments
Huelva
William Martin Apartments
Huelva
- Konyha
- Mosoda
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
7.6 ennyiből: 10, Jó, 4 értékelés
7,6
Jó
4 értékelés
Az ár 42 324 Ft
42 324 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 31. – szept. 1.

Apartamentos Solmares
Ayamonte
Apartamentos Solmares
Ayamonte
- Medence
- Repülőtéri transzfer
- Konyha
- Mosoda
8.4 ennyiből: 10, Nagyon jó, 24 értékelés
8,4
Nagyon jó
24 értékelés
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

Punta Umbría, Andalusia
A közelben
- Huelvai tengerpart - 5 perc gyalog - 0.5 km
- Teatro Del Mar színház - 7 perc gyalog - 0.6 km
- Punta Almenara bevásárlóközpont - 2 perc autóval - 1.9 km
- Varadero Bevásárlóközpont - 38 perc autóval - 43.2 km
- Islantillai Bevásárlóközpont - 40 perc autóval - 44.6 km
Közlekedés
- Seville (SVQ-San Pablo) – 100 perc autóval
- Gibraleón állomás – 28 perc autóval
- Huelva (HEV-Huelva pályaudvar) – 29 perc autóval
- Huelva vasútállomás – 29 perc autóval
- Repülőtéri transzfer
Éttermek
- Chiringuito Costa de la Luz – 6 perc gyalog
- Chiringuito Oliver – 5 perc gyalog
- Bar Los Caracoles – 5 perc gyalog
- Cafeteria JR – 6 perc gyalog
- Cafetería Red & Black – 10 perc gyalog
Részletek a szálláshelyről
Alhamar House With Private Pool
- Élvezd Punta Umbría hangulatát faház vendégeként. A szálláshely szabadtéri medence, terasz és kert jóvoltából még nívósabb.
Dióhéjban
Property size
- 1 chalet
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 16:00, bejelentkezés vége: 20:00
- A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
- Kijelentkezési idő: 11:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
- A vendégek az érkezésük előtt e-mailben kapják meg a bejelentkezési tudnivalókat és a belépés részleteit (a kulcsfelvétellel kapcsolatos tudnivalókat); A vendégek privát bejáraton át juthatnak be a szállásukra..
- Kérjük, a bejelentkezéssel kapcsolatban előzetesen vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel, a foglalási visszaigazoláson megadott elérhetőségen.
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
- A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
Kisállatok
- Házi kedvencek hozhatók*
- Segítőállatok hozhatók
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
Parkolás
- Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
- Parkolóház a helyszínen
- Ingyenes parkolás a közelben
Egyéb információ
- Dohányzás a kijelölt helyeken
A szálláshely szolgáltatásai
Medence és wellness
- Szabadtéri medence
Internetkapcsolat
- Ingyenes wifi
Parkolás és közlekedés
- Ingyenes egyéni parkolás helyben
- Parkolási lehetőség a helyszínen: garázs
- Ingyenes parkolás a szálláshely körzetében
- Reptéri transzfer
- Autókölcsönzés a helyszínen
Hálószobák
- 3 hálószoba
Fürdőszobák
- 2 több fürdőszoba
Szórakozás
- könyvek
Külső területek
- Terasz
- Grillezési lehetőség
- Kert
- Kerti bútorok
Állatok
- A díjak a segítőállatokra nem vonatkoznak
- Állatbarát szálláshely
- 50 EURházi kedvencenkénthetente
Akadálymentesítés, kisegítő lehetőségek
- Ha különleges akadálymentesítési igényeid vannak, fordulj a szálláshelyhez a foglalási visszaigazolásban megadott elérhetőségein.
- Akadálymentes reptéri transzfer
- Lift nem áll rendelkezésre
- Dohányzás kijelölt helyeken lehetséges
Biztonsági felszereltség
- Nem tudunk szén-monoxid-érzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen; érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni)
- Nem tudunk füstérzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen)
- Tűzoltó készülék
- Elsősegély felszerelés
Díjak és szabályzatok
Kisállatok
- Segítő állatok után nem kell díjat fizetni
- Házi kedvencek házi kedvencenként és hetente 50 EUR külön díj ellenében hozhatók
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet privát szállásadó (azaz olyan fél, akinek a szállásadás kívül esik saját szakmája, üzleti tevékenysége vagy foglalkozása körén) kezeli. Az EU-s fogyasztóvédelmi jogok – például az elállás joga – nem vonatkoznak erre a foglalásra. A foglalásra a házigazda által megadott lemondási szabályzat fog vonatkozni.
A szálláshelyen nincs lift.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen, ezért érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni az utazásra.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék és elsősegély-felszerelés gondoskodik a helyszínen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: betéti vagy hitelkártyák. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ezen a szálláshelyen a készpénzes tranzakciók felső határa a nemzeti törvények miatt 1000 EUR. További részletekért vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazolásban lévő kapcsolatfelvételi adatok segíts égével.
Ennek a szálláshelynek a takarítását hivatásos személyzet végzi.
A szálláshely bérleti díja kötelező, takarítás után fizetendő díjat tartalmaz.
A szálláshely regisztrációs száma: VFT/HU/01880
Más néven:
Alhamar House With Private Pool Chalet
Alhamar House With Private Pool Punta Umbría
Alhamar House With Private Pool Chalet Punta Umbría
Gyakran ismételt kérdések
Rendelkezik faház úszómedencével vagy uszodával?
Igen, szabadtéri medence várja a vendégeket.
Engedélyezi faház háziállatok behozatalát?
Igen, kisállatok is szívesen látottak a szálláshelyen. Egy 50 EUR összegű díjat számítanak fel házi kedvencenként, hetente. A segítő állatokra nem vonatkoznak díjak..
Kínál faház helyszíni parkolási lehetőséget?
Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető. Parkolási lehetőség helyben: garázs.
Mikor van faház bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 16:00 és 20:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00.
Mit csinálhatok Alhamar House With Private Pool területén és a közelben?
Alhamar House With Private Pool a következő kikapcsolódási lehetőségeket kínálja: kültéri medence és kert.
Milyen környéken van Alhamar House With Private Pool?
Alhamar House With Private Pool elhelyezkedése nagyszerű. Huelvai tengerpart csupán 4 percnyi sétával elérhető, és Cádiz-öböl is csak 4 perc gyalog.