Apartmanhotel

Ellul Living

Szálláshely besorolása: 3.5
Apartmanhotel könnyen megközelíthető innen: Malta Experience kiállítás

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Ellul Living tetőterasszal, Malta Experience kiállítás közelében (autóval 5 percnyire) vár rád. A kellemes apartmanok olyan extra szolgáltatásokat is kínálnak, mint például mosógép, hűtőszekrény és mikrohullámú sütő.

Értékelések

9,8 ennyiből: 10, A vendégek imádják
Az utazók által legjobbra értékelt

Népszerű szolgáltatások

  • Konyha
  • Mosoda
  • Ingyenes wifi
  • Hűtőszekrény

Főbb szolgáltatások (2)

  • 6 apartman
  • Tetőterasz

Az otthon érzése (5)

  • Konyha
  • Saját fürdőszoba
  • Sötétítőfüggöny
  • Prémium ágynemű
  • Hajszárító

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
3 szoba megjelenítése 3 közül

apartman, 2 hálószobával

  • 100 négyzetméter
  • 2 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy és 1 queen (nagyméretű) franciaágy

apartman, 1 hálószobával

  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy és 1 kinyitható kanapé (kétszemélyes ágyméret)

Stúdió

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
The Mall, 24, Floriana, FRN 1474

A közelben

  • Grand Harbour - 1 perc gyalog - 0.0 km
  • Valletta Rakpart - 5 perc gyalog - 0.5 km
  • Felső-Barrakka kertek - 10 perc gyalog - 0.9 km
  • Szent János-székesegyház - 12 perc gyalog - 1.0 km
  • Malta Experience kiállítás - 19 perc gyalog - 1.6 km

Közlekedés

  • Luqa (MLA-Máltai nemzetközi repülőtér) – 25 perc autóval

Éttermek

  • ‪Hard Rock Bar Malta – ‬15 perc gyalog
  • ‪Parisot Crew Bar – ‬13 perc gyalog
  • ‪Cafe’ Gurreri – ‬3 perc gyalog
  • ‪Cafe Teatre – ‬10 perc gyalog
  • ‪Cafe Castille – ‬11 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Ellul Living

  • Ellul Living tetőterasszal, Malta Experience kiállítás közelében (autóval 5 percnyire) vár rád. A kellemes apartmanok olyan extra szolgáltatásokat is kínálnak, mint például mosógép, hűtőszekrény és mikrohullámú sütő.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 6 apartman

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: tetszőleges időpont
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 11:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
    • A vendégek az érkezésük előtt 48 órával e-mailben kapják meg a bejelentkezési tudnivalókat és a belépés részleteit (a kulcstároló szekrény adatait). Érkezéskor a házigazda fogadja a vendégeket..
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 25+ Mb/s)

Parkolás

    • 24 órás parkolási lehetőség a közelben 100 méter távolságig (naponta 12 EUR)
    • Utcai parkolási lehetőség

A szálláshely szolgáltatásai

Internetkapcsolat

  • Ingyenes wifi, sebesség: 25+ Mb/s

Parkolás és közlekedés

  • Parkolás a szálláshely körzetében 24 órában, 100 méter távolságig (EUR 12 naponta)
  • Utcai parkolás lehetséges

Konyha

  • Nagy méretű hűtőszekrény
  • Főzőlap
  • Mikrohullámú sütő
  • Sütő
  • Főzőedények/tányérok/evőeszközök

Hálószobák

  • Prémium ágynemű
  • Hipoallergén ágynemű
  • Kényelmi párnázat

Fürdőszobák

  • Hajszárító
  • Törölköző
  • Szappan
  • Toalettpapír
  • Sampon

Külső területek

  • Tetőterasz

Ruhatisztítás

  • Mosógép

Kényelem

  • Fűtés

Állatok

  • Háziállat nem engedélyezett

Akadálymentesítés, kisegítő lehetőségek

  • Lift nem áll rendelkezésre

Kényelmi szolgáltatások, felszereltség

  • Adapterek/töltők
  • Vasaló/vasalódeszka
  • Sötétítőfüggöny
  • Ágyneműcsere kérésre
  • Törülközőcsere kérésre

Biztonsági felszereltség

  • Nem tudunk szén-monoxid-érzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen; érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni)
  • Van füstérzékelő (a házigazda jelezte, hogy van füstérzékelő a szálláshelyen)
  • Tűzoltó készülék

Általános jellemzők

  • 6 szoba

Díjak és szabályzatok

Kötelezően fizetendő díjak

Be- vagy kijelentkezéskor a következő díjak fizetését fogják kérni a szálláshelyen. A díjak tartalmazhatják a fizetendő adókat:
  • A város helyi adót vetett ki, amelynek összege felnőttek esetén 1.50 EUR személyenként, éjszakánként (max. 15 éjszaka). 18 év alatti gyermekek után nem kell adót fizetni.

Parkolás

  • Parkolás a közelben lehetséges, díja naponta EUR 12 (100 méter távolságra, nyitva 24 órában)

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A szálláshelyen nincs lift.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen, ezért érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni az utazásra.
A házigazda jelezte, hogy van füstérzékelő a szálláshelyen.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék gondoskodik a helyszínen.
A szálláshelyen hitelkártyával lehet fizetni. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Más néven:

Ellul Living Floriana
Ellul Living Aparthotel
Ellul Living Aparthotel Floriana

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Ellul Living háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál Ellul Living helyszíni parkolási lehetőséget?

Sajnos nem, de utcai parkolásra van lehetőség.

Mikor van Ellul Living bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és tetszőleges időpont között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00.

Ellul Living kínál konyhát vagy teakonyhát?

Igen, a szálláshoz tartozik egy konyha a következő felszereltséggel: főzőedények, tányérok, evőeszközök, hűtőszekrény, mikrohullámú sütő.

Milyen környéken van Ellul Living?

Ellul Living elhelyezkedése nagyszerű. Grand Harbour csupán 1 percnyi sétával elérhető, és Felső-Barrakka kertek is csak 12 perc gyalog.

Értékelések

A(z) Ellul Living értékelései

9,8

Kivételes

10

Tisztaság

9,4

Szolgáltatások

9,8

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Wonderful stay, great location, very well thought out design of the property and amenities. Crib and high chair for my baby's stay was very appreciated!
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

깨끗하고 ,직원과 사장님 친절하고,숙소 위치도 좋습니다.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

I had a lovely stay here! Communication with the property was easy, and I had all the info I needed for a smooth check in. The apartment was really nice - great amenities, comfortable, good climate control. Location is also wonderful. In a quiet area but only a few minutes walk to a lively street with plenty of restaurants, shopping, etc.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

This place is in a quieter part of town, the rooms are massive, clean, and qell appointed. The service was impeccable. We loved our stay here
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

This was our first visit to Malta. We choose Ellul living because of the excellent reviews and location to Valletta. We wanted somewhere to stay within a 10 minute walk to Valletta and 5 minute walk to the bus station. We were greeted by John who was very friendly and professional. He showed us around the accommodation and roof terrace. Nothing seemed to much trouble for him. I would definitely stay again.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Schönes großes sauberes Apartment, fussläufig zum Zentrum, ruhige Gegend
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Brilliant location, clean and stylish apartment that was great for a short stay as a family or 4.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Les employés étaient au petit soin pour notre accueil. Nos avions le studio qui est parfait pour deux personnes. Le logement est très bien situé, à proximité du centre de Valleta. Un grand merci à eux !
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

great location, convenient for sightseeing
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Great location and perfect for a weekend away. My sister and I brought my mum here for her birthday weekend and we had the best time. There was a local festa outside the church opposite which was loud but really fun to see. John was incredibly attentive and made the whole process really easy
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Great location, helpful staff, great rooftop area with an amazing view. Rooms had everything I needed, bed was comfy. Would highly recommend.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

The apartment is in a good location and easy to go around Valletta. It’s beautifully decorated and very clean. It has everything that you may need. The communication with the staff is outstanding.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Excellent location, communication was great with check in and any help during our stay! Beautiful rooftop and beautiful apartment itself! Absolutely would recommend!!
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

The room was very comfortable and the access to food, buses, and history was very easy. The staff communicated quickly and were quite helpful. Really great stay! I highly recommend.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

A spotlessly clean place with very large rooms, modern amenities, and great decor. John the manager was extremely kind and helpful. The location is very close to Valletta’s old city gates and also close to the bus station. Just around the corner is a place that sells great kebabs. Highly recommend this place.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

We were very satisfied with our stay and would highly recommend this apartment. The staff were exceptionally helpful and accommodating, and we were allowed to check in a little earlier than scheduled, which we greatly appreciated. As a lovely gesture, we received a complimentary drink at Ellul Wines & Spirits, which made us feel especially welcome. The apartment is perfectly located for exploring Valletta, with all the main attractions within easy walking distance. Everything was spotless and very well maintained. The apartment offered plenty of space, making our stay comfortable and relaxing. One of the highlights was the fantastic rooftop terrace, which was a wonderful place to unwind and enjoy the atmosphere. Overall, we had an excellent experience and were extremely pleased with our stay. We would gladly return and highly recommend this apartment to anyone visiting Valletta.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Everything was ok, clean good equipment in the kitchen and good contact with a host.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Exactly as described- really well designed and furnished studio apartment. No view but we had the apartment directly below the gorgeous roof terrace so ideal for morning coffee or evening wine! 10 minutes pleasant stroll to the Old Town. Loved the gardens all around us in Floriana, and close to bus station.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Amazing all around
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Met on arrival and instructions to gain access was really good
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

We had a ground floor flat which opened straight off the street which were not keen on and it was quite dark. Kitchen was reasonably well equipped but it lacked a few utensils that would have made catering easier. Caretaker on site was excellent so helpful.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

The apartment we stayed in was clean, tidy and lovely. All comforts provided . Staff very helpful. Location was great . Easy access to the centre, and transport iwoukd stay again.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

A fantastic apartment close to Valletta gates. The rooms were very well appointed with a comfortable bed and plenty of seating options. Cracking roof top terrace with a lovely view.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Comfortable stay.

Enjoyed a very comfortable stay in this wonderful location. Helpful staff(as we seemed not to receive key safe information).
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Wonderful!

This place was perfect - beautifully designed, comfortable, spacious, and great location in walking distance of historic Valetta. Felt like a home away from home for the time we were there. Staff was also quick to respond on Whatsapp when we had any questions/urgent needs.