NHAT HA LAVISH HOTEL

Szálláshely besorolása: 3
Hotel étteremmel, a kongresszusi központ mellett, a(z)r Ben Thanh piac közelében

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

NHAT HA LAVISH HOTEL elhelyezkedése fantasztikus, Ben Thanh piac és Dong Khoi utca mindössze 5 perc sétára van tőle. Az éhes vendégeket étterem, a sportolni vágyókat pedig fitneszterem várja. Vincom Center bevásárlóközpont és Saigon tér is legfeljebb 10 percnyi sétával elérhető. A tömegközlekedés rövid sétával megközelíthető: Opera House állomás 3 perc, Ben Thanh állomás pedig 7 perc séta.

Értékelések

8,6 ennyiből: 10
Kiváló

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes reggeli
  • Ingyenes wifi
  • Étterem
  • Légkondicionálás
  • Edzőterem
  • Mosoda

Főbb szolgáltatások (7)

  • Takarítás naponta
  • Étterem
  • Fitneszlétesítmény
  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Légkondicionálás
  • Mosodai szolgáltatás
  • Zárható szekrény rendelkezésre áll

Az otthon érzése (5)

  • Saját fürdőszoba
  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Sötétítőfüggöny
  • Vegytisztítási/mosodai szolgáltatás
  • Hajszárító
A jelenlegi ár 21 979 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 10. – szept. 11.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
9 szoba megjelenítése 9 közül

Superior szoba kétszemélyes ággyal

10-ből 9,2
Csodálatos
(7 értékelés)
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Deluxe szoba kétszemélyes ággyal

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Senior szoba kétszemélyes ággyal

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Luxus szoba kétszemélyes ággyal

  • Kilátás a városra
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Premier szoba két külön ággyal

10-ből 10,0
Kivételes
(1 értékelés)
  • Kilátás a városra
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 2 nagyméretű egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Deluxe szoba két külön ággyal

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 2 egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Szoba

  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Szoba

  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Szoba

  • 2 férőhely
  • 2 egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
125-127 St. Le Thanh Ton, Ben Nghe Ward, District 1, Ho Chi Minh City, 700000

A közelben

  • Ho Si Minh-városi Múzeum - 2 perc gyalog - 0.2 km
  • Dong Khoi utca - 3 perc gyalog - 0.3 km
  • Ben Thanh piac - 5 perc gyalog - 0.5 km
  • Saigon tér - 5 perc gyalog - 0.5 km
  • Ho Si Minh-városi Operaház - 5 perc gyalog - 0.5 km

Közlekedés

  • Tan Binh – Tan Son Nhat nemzetközi repülőtér (SGN) – 23 perc autóval
  • Sài Gòn vasútállomás – 11 perc autóval
  • Opera House állomás – 3 perc séta
  • Ben Thanh állomás – 7 perc séta
  • Ba Son állomás – 20 perc séta

Éttermek

  • ‪The Old Compass Cafe – ‬2 perc gyalog
  • ‪Eddie's New York Deli & Diner – ‬1 perc gyalog
  • ‪Pasteur Street Brewing Company – ‬2 perc gyalog
  • ‪Anatolia Turkish Cuisine – ‬2 perc gyalog
  • ‪Naii Specialty Coffee – ‬4 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

NHAT HA LAVISH HOTEL

  • NHAT HA LAVISH HOTEL elhelyezkedése fantasztikus, Ben Thanh piac és Dong Khoi utca mindössze 5 perc sétára van tőle. Az éhes vendégeket étterem, a sportolni vágyókat pedig fitneszterem várja. Vincom Center bevásárlóközpont és Saigon tér is legfeljebb 10 percnyi sétával elérhető. A tömegközlekedés rövid sétával megközelíthető: Opera House állomás 3 perc, Ben Thanh állomás pedig 7 perc séta.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 49 szoba
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 14:00, bejelentkezés vége: 6:00
    • Kései bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 12:00
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • Kérjük, előzetesen vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, ha érkezését ennél későbbre tervezi: 22:00.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
DONE

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • A helyszínen nincs parkolási lehetőség
DONE

Egyéb információ

    • Dohányzás a kijelölt helyeken

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Ingyenes svédasztalos reggeli naponta 6:30 és 9:00 között
  • Étterem

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Vegytisztítási/mosodai szolgáltatás

Létesítmények

  • Fitneszterem
  • Zárható szekrény rendelkezésre áll

Szobák felszereltsége

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás
  • Papucs

A pihentető alváshoz

  • Sötétítőfüggöny

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Hajszárító

Kapcsolattartás

  • Ingyenes wifi
  • Telefon

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta
  • Széf a szobában

Díjak és szabályzatok

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A szálláshelyen nincs lift.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és betéti kártyák. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Más néven:

NHAT HA LAVISH HOTEL Hotel
NHAT HA LAVISH HOTEL Ho Chi Minh City
NHAT HA LAVISH HOTEL Hotel Ho Chi Minh City

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi NHAT HA LAVISH HOTEL háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál NHAT HA LAVISH HOTEL helyszíni parkolási lehetőséget?

Sajnos NHAT HA LAVISH HOTEL nem rendelkezik saját parkolóval.

Mikor van NHAT HA LAVISH HOTEL bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 14:00 és 6:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 12:00.

Mit csinálhatok NHAT HA LAVISH HOTEL területén és a közelben?

A napi sportolást fitneszterem teszi lehetővé.

Található étterem NHAT HA LAVISH HOTEL területén vagy környékén?

Igen, étterem rendelkezésre áll a helyszínen.

Milyen környéken van NHAT HA LAVISH HOTEL?

NHAT HA LAVISH HOTEL elhelyezkedése nagyszerű. Opera House állomás egy rövid 3 perces sétával elérhető, és Ben Thanh piac is csupán 4 perc gyalog.