Magánszállásadó

Drala Inn Cappadocia

Csak felnőtteket fogadó hotel, ahonnan a(z) Uchisari vár mindössze néhány lépés

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Drala Inn Cappadocia elhelyezkedése fantasztikus Göreme Nemzeti Park és Uchisari vár is a közvetlen közelében van. Az aktív pihenésre vágyók a következő lehetőséget találják a közelben: hegyi kerékpározás. Ingyenes szolgáltatások: wifi, egyéni parkolás, valamint ingyenes teljes reggeli (naponta, 8:30 és 10:30 között). A vendégeket terasz, kert, valamint kerékpárjavítás is várja.

Értékelések

10 ennyiből: 10
Kivételes

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes reggeli
  • Repülőtéri transzfer
  • Állatbarát
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Mosoda

Főbb szolgáltatások (12)

  • Takarítás naponta
  • Sítároló
  • 24 órában rendelkezésre álló szobaszerviz
  • Retúr reptéri transzfer
  • Terasz
  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Kert
  • Mosodai szolgáltatás
  • Több nyelven beszélő személyzet
  • Concierge szolgálat
  • Poggyászok tárolása lehetséges
  • Kirándulás/belépőjegyek foglalása

Az otthon érzése (6)

  • Saját fürdőszoba
  • Külön fürdőkád és zuhanyzó
  • Külön nappalirész
  • Prémium tévécsatornák
  • Kert
  • Terasz

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
9 szoba megjelenítése 9 közül

Deluxe szoba kétszemélyes ággyal

  • Kilátás a völgyre
  • 30 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

King suite

  • Kilátás a hegyekre
  • 60 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Queen Suite

  • Kilátás a hegyekre
  • 60 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Superior lakosztály

  • 55 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Imperial suit

  • 50 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Családi lakosztály, kapcsolódó szobák

  • 65 négyzetméter
  • 2 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy és 2 nagyméretű egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Szoba

  • 3 férőhely
  • Ingyenes wifi

Szoba

  • 3 férőhely
  • Ingyenes wifi

Szoba

  • 4 férőhely
  • Ingyenes wifi

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Tekelli Mah Göreme cd, 25, Nevsehir, Nevsehir, 50240

A közelben

  • Uchisari vár - 1 perc gyalog - 0.0 km
  • Göreme Nemzeti Park - 1 perc gyalog - 0.0 km
  • Cross Golf - 10 perc gyalog - 0.9 km
  • Galamb-völgy - 15 perc gyalog - 1.3 km
  • Göremei Szabadtéri Múzeum - 13 perc autóval - 6.6 km

Közlekedés

  • Nevsehir (NAV-Kapadokya) – 40 perc autóval
  • Kayseri (ASR-Erkilet nemzetközi repülőtér) – 76 perc autóval
  • Repülőtéri transzfer felár ellenében

Éttermek

  • ‪Çiko'nun Yeri – ‬6 perc gyalog
  • ‪NAHITA Restaurant – ‬1 perc gyalog
  • ‪Seki Restaurant – ‬2 perc gyalog
  • ‪Paprika – ‬5 perc gyalog
  • ‪Kadıneli Restaurant – ‬4 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Drala Inn Cappadocia

  • Drala Inn Cappadocia elhelyezkedése fantasztikus Göreme Nemzeti Park és Uchisari vár is a közvetlen közelében van. Az aktív pihenésre vágyók a következő lehetőséget találják a közelben: hegyi kerékpározás. Ingyenes szolgáltatások: wifi, egyéni parkolás, valamint ingyenes teljes reggeli (naponta, 8:30 és 10:30 között). A vendégeket terasz, kert, valamint kerékpárjavítás is várja.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 13 szoba
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 14:00, bejelentkezés vége: tetszőleges időpont
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 15 év
    • Kijelentkezési idő: 11:00
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A szálláshely transzfert biztosít a repülőtértől (a szolgáltatás feláras lehet). A transzfer igénybevételéhez a vendégeknek 72 órával érkezés előtt értesíteniük a szálláshelyet a foglalási visszaigazolásban megadott elérhetőségeken.
    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • Tájékoztatjuk a vendégeket, hogy a szálláshelyen több macska is él.
    • A szálláshelyen 21:30 és 20:30 között csendes pihenőidő van.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A vendégek alsó korhatára 15
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 15
DONE

Gyermekek

    • Gyerekágy (kiságy) nem áll rendelkezésre
DONE

Kisállatok

    • Házi kedvencek ingyenesen hozhatók (csak kutyák és macskák)
    • Segítőállatok hozhatók
    • Rendelkezésre állnak a következők: etető és itató tálak
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 500+ Mb/s (6-nál több személynek vagy 10-nél több eszközhöz))
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
DONE

Transzfer

    • Reptéri transzferjárat kérhető (éjjel-nappal)*
DONE

Egyéb információ

    • Dohányzás csak a kijelölt helyeken (a tiltott helyen való dohányzás bírságot von maga után)
    • Kizárólag felnőtt vendégeket fogad

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Ingyenes teljes reggeli naponta 8:30 és 10:30 között
  • 24 órás szobaszerviz

Időtöltési lehetőségek

  • Kerékpártúra-információk
  • Kerékpárkölcsönzés a közelben
  • Borkóstolók a közelben

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Concierge-szolgálat
  • Kirándulás- és belépőjegy-foglalás
  • Vegytisztítási/mosodai szolgáltatás
  • Poggyásztárolási lehetőség
  • Több nyelven beszélő személyzet
  • Hordár/londiner
  • Kerékpárjavítás
  • Sítároló
  • Romantikus extrák igényelhetők

Létesítmények

  • Kert
  • Terasz
  • Az ételek alapanyaga legalább 80%-ban helyi termesztésű
  • Legalább 80% bioélelmiszer
  • Vegetáriánus ételek
  • Évente legalább 10%-nyi karbonlábnyom-ellentételezés vásárlása
  • Fogságban tartott vadállatok emberséges gondozása
  • Helyi érdekeltségű és szervezésű kirándulások és programok
  • Zárható szekrény rendelkezésre áll
  • Rendezvényterem

Akadálymentesítés

  • Akadálymentes reptéri transzfer
  • A felső szintek csak lépcsőn közelíthetők meg
  • Jól megvilágított útvonal a bejáratig
  • 8 a szálláshely lépcsőn közelíthető meg
  • Padlólap a szobában

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • 120 cm képátmérőjű okostévé
  • Prémium műholdas csatornák
  • Netflix
  • Streamszolgáltatások

Az otthon kényelme

  • Fűtés
  • Hordozható ventilátor
  • Minibár ingyenes italokkal
  • Elektromos vízforraló
  • Fürdőköpeny és papucsok
  • Vasaló/vasalódeszka
  • Külső textil árnyékolók

A pihentető alváshoz

  • Hipoallergén ágynemű
  • Hangszigetelt szobák
  • Prémium ágynemű
  • Tempur-Pedic matrac
  • Alvókanapé

A pihenés szolgálatában

  • Szobai masszázs igényelhető
  • Egyedi berendezés és dekoráció
  • Külön nappalirész
  • Padlófűtés

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Hidromasszázskád
  • Külön fürdőkád és zuhanyzó
  • Hidromasszázs-zuhanyfej
  • Ingyenes piperecikkek
  • Hajszárító
  • Törölközők
  • Fogkefe és fogkrém
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Ingyenes wifi (500+ Mb/s (6-nál több személynek vagy 10-nél több eszközhöz))
  • Telefon
  • Nyomtató
  • Hálózati adapterek/töltők

Étkezés és italok

  • Pezsgőszervírozás
  • Ételkiszállítás
  • Ingyenes palackozott víz
  • Ingyenes filteres tea/instant kávé
  • Papírtörlő

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta
  • Széf a szobában
  • Útikalauzok/ajánlók
  • Helyi térképek

Díjak és szabályzatok

Kötelezően fizetendő díjak

Be- vagy kijelentkezéskor a következő díjak fizetését fogják kérni a szálláshelyen. A díjak tartalmazhatják a fizetendő adókat:
  • Kiemelt üdülőhelyi díj: 2 EURszállásonkéntéjszakánként

Opcionális extrák

  • Reptéri transzfer 20 EURszemélyenkéntegyirányú utanként felár ellenében vehető igénybe
  • Tűzifa extra díj ellenében áll rendelkezésre áll, melynek összege 20 EUR szállásonként éjszakánként

Gyermekek és pótágyak

  • Pótágy éjszakánként 35.0 EUR díj ellenében kérhető

Kisállatok

  • Segítő állatok után nem kell díjat fizetni

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet privát szállásadó (azaz olyan fél, akinek a szállásadás kívül esik saját szakmája, üzleti tevékenysége vagy foglalkozása körén) kezeli. Az EU-s fogyasztóvédelmi jogok – például az elállás joga – nem vonatkoznak erre a foglalásra. A foglalásra a házigazda által megadott lemondási szabályzat fog vonatkozni.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A szobákban kizárólag regisztrált vendégek szállhatnak meg.
A szálláshelyen nincs lift.
Hosszú távú bérlés lehetséges.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék, füstérzékelő, biztonsági rendszer, elsősegély-felszerelés, és kültéri világítás gondoskodik a helyszínen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák
A szálláshely regisztrációs száma: 25345

Más néven:

Drala Inn Cappadocia Hotel
Drala Inn Cappadocia Nevsehir
Drala Inn Cappadocia Hotel Nevsehir

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Drala Inn Cappadocia háziállatok behozatalát?

Igen, kutyák és macskák ingyenesen tartózkodhatnak a szálláshelyen. Etető- és itatótál igénybe vehető.

Kínál Drala Inn Cappadocia helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Kínál ez Drala Inn Cappadocia reptéri transzfer szolgáltatást?

Igen, reptéri transzferjárat rendelkezésre áll. A díj 20 EUR személyenként egyirányú utanként.

Mikor van Drala Inn Cappadocia bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 14:00 és tetszőleges időpont között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00.

Mit csinálhatok Drala Inn Cappadocia területén és a közelben?

A melegebb hónapokban többek között kerékpározás kínál kellemes kikapcsolódást a közelben. Drala Inn Cappadocia a következő kikapcsolódási lehetőséget is kínálja vendégeinek: kert.

Kínál Drala Inn Cappadocia privát pezsgőfürdős szobákat?

Igen, mindegyik szobához hidromasszázskád tartozik.

Milyen környéken van Drala Inn Cappadocia?

Drala Inn Cappadocia elhelyezkedése nagyszerű. Uchisari vár csupán 6 percnyi sétával elérhető, és Galamb-völgy is csak 14 perc gyalog.

Értékelések

A(z) Drala Inn Cappadocia értékelései

10

Kivételes

10

Tisztaság

10

Szolgáltatások

10

Személyzet és kiszolgálás

10

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített

10/10 Kivételes

2 günlük konaklamamızdan çok memnun kaldık. Otel personeli otele girişimizle birlikte bize çok güzel bir rota planladı ve çok iyi restorant tavsiyelerinde bulundu. Kahvaltıda tüm yiyecekler özel olarak seçilmiş olduğu çok belliydi. Otel sahibi Mustafaya beye özel ilgisi ve gezi rotamızı planlayan mustafa beye çok teşekkür ederiz.
Erhan, 2 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

Tek kelime ile harika, kendinizi klişe bir cümle gibi olacak ama resmen evinizde hissediyorsunuz. Kesinlikle tekrar geleceğiz.
Onur, 1 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

I absolutely loved staying at this hotel. The staff are incredibly attentive, kind, and always willing to help, which made the experience even more special. The breakfast is simply perfect — fresh, delicious, and with a great variety. The location is wonderful, making it easy to explore everything around. The rooms are amazing: comfortable, beautiful, and very well maintained. I would definitely come back and recommend it a thousand times! ✨
Tizza Lorena, 2 éjszakás utazás