Hotel Etrusco

Hotel Sesto Fiorentino területén, ahol bár/társalgó áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Hotel Etrusco vendégeként Santa Maria Novella tér és Santa Maria Novella (bazilika) is közel lesz hozzád, mindkettő legfeljebb 15 perc autóval. Ha megéhezel, érdemes választanod a helyszínen működő kávézó étlapjáról, ha pedig jól esne egy ital, bár/társalgó is vár rád.

Értékelések

6,0 ennyiből: 10

Népszerű szolgáltatások

  • Állatbarát
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Légkondicionálás
  • Bár
  • Nemdohányzó

Főbb szolgáltatások (5)

  • Takarítás naponta
  • Bár/társalgó
  • Kávézó
  • Légkondicionálás
  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció

Az otthon érzése (5)

  • Saját fürdőszoba
  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Síkképernyős televízió
  • Ingyenes egyéni parkolás
  • Hajszárító
A jelenlegi ár 24 025 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 25. – okt. 26.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
3 szoba megjelenítése 3 közül

Classic egyágyas szoba, erkély, kilátással a dombra

  • Kilátás a dombokra
  • 9 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 1 férőhely
  • 1 nagyméretű egyszemélyes ágy

Classic szoba kétszemélyes vagy két külön ággyal, nemdohányzó

  • 12 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 2 egyszemélyes ágy

Basic háromágyas szoba, erkély, kilátással a városra

  • Kilátás a városra
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 3 egyszemélyes ágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Viale Pratese 76, Sesto Fiorentino, FI, 50019

A közelben

  • Neto park - 5 perc gyalog - 0.4 km
  • Santa Maria Novella tér - 21 perc autóval - 14.5 km
  • Ponte Vecchio híd - 26 perc autóval - 20.9 km
  • Uffizi Galéria - 26 perc autóval - 20.9 km
  • Piazza del Duomo - 28 perc autóval - 17.4 km

Közlekedés

  • Peretola repülőtér (FLR) – 21 perc autóval
  • Il Neto vasútállomás – 7 perc gyalog
  • Sesto Fiorentino vasútállomás – 15 perc gyalog
  • Zambra vasútállomás – 4 perc autóval

Éttermek

  • ‪Bar Gatto Nero – ‬19 perc gyalog
  • ‪Seven Bistro – ‬14 perc gyalog
  • ‪Pizzeria Da Mauro – ‬11 perc gyalog
  • ‪Ristorante Mezzo E Mezzo – ‬6 perc gyalog
  • ‪Sushi Dream – ‬2 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

Hotel Etrusco

  • Hotel Etrusco vendégeként Santa Maria Novella tér és Santa Maria Novella (bazilika) is közel lesz hozzád, mindkettő legfeljebb 15 perc autóval. Ha megéhezel, érdemes választanod a helyszínen működő kávézó étlapjáról, ha pedig jól esne egy ital, bár/társalgó is vár rád.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 21 szoba

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 14:00, bejelentkezés vége: 23:30
    • Korai bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
    • Kései bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 10:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepció mindennap 6:00 és 23:30 óra között tart nyitva.
    • A recepción csak korlátozott ideig van személyzet.
    • Kérjük, előzetesen vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, ha érkezését ennél későbbre tervezi: 23:30.
    • A foglaláshoz használt hitelkártyát a bejelentkezéskor a kártyatulajdonosnak fel kell mutatnia egy nevére szóló fényképes igazolvánnyal együtt, továbbá az érkezés előtt egyebeket is egyeztetni kell a szálláshellyel.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18

Kisállatok

    • Kisállatok hozhatók (csak kutyák és macskák, összesen 1, egyenként legfeljebb 66 font súlyig)*
    • Segítőállatok hozhatók

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat (sebessége: 25+ Mb/s; 1 eszközre korlátozva)

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen, nyitott parkolóban
    • Ingyenes parkolás a szálláshely körzetében 100 méter távolságig
    • Utcai parkolási lehetőség

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Bár/társalgó
  • Kávézó

Szolgáltatások

  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • 22 hüvelyk képátmérőjű síkképernyős televízió

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás és fűtés

A pihenés szolgálatában

  • Erkély

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Zuhanyzó
  • Szappan és sampon
  • Hajszárító
  • Törölközők
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Ingyenes wifi (25+ Mb/s, legfeljebb 1 eszközhöz)

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta

Speciális szolgáltatások

Étkezési lehetőség

Saját étkezőhely - bárételek. Nyitva minden nap

Díjak és szabályzatok

Kötelezően fizetendő díjak

Be- vagy kijelentkezéskor a következő díjak fizetését fogják kérni a szálláshelyen. A díjak tartalmazhatják a fizetendő adókat:
  • A város helyi adót vetett ki, amelynek összege 1.00 EUR személyenként, éjszakánként

Opcionális extrák

  • Korai bejelentkezésre felár ellenében van lehetőség (a rendelkezésre állástól függően)
  • 23:30 és 6:00 közötti kései bejelentkezésre felár ellenében van lehetőség

Gyermekek és pótágyak

  • Minden vendégnek – a gyerekeket is beleértve – jelen kell lennie a bejelentkezéskor, és be kell mutatnia hivatalos, fényképes igazolványát vagy útlevelét.

Kisállatok

  • Segítő állatok után nem kell díjat fizetni
  • Házikedvenc-kaució: 50 EURtartózkodásonként
  • Házi kedvencek házi kedvencenként és tartózkodásonként 15 EUR külön díj ellenében hozhatók

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A szálláshelyen nincs lift.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék, biztonsági rendszer és kültéri világítás gondoskodik a helyszínen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
A szálláshely fennartja a jogot arra, hogy a vendég érkezése előtt zároljon bizonyos összeget a vendég hitelkártyáján.
Ezen a szálláshelyen a készpénzes tranzakciók felső határa a nemzeti törvények miatt 5000 EUR. További részletekért vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazolásban lévő kapcsolatfelvételi adatok segítségével.
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Más néven:

Hotel Etrusco Hotel
Hotel Etrusco Sesto Fiorentino
Hotel Etrusco Hotel Sesto Fiorentino

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Hotel Etrusco háziállatok behozatalát?

Igen, kutyák és macskák tartózkodhatnak a szálláshelyen – legfeljebb 1 kisállat, egyenként legfeljebb 66 font súlyig hozható. Egy 15 EUR összegű felárat számítanak fel házi kedvencenként, tartózkodásonként, és egy 50 EUR előleget tartózkodásonként. A segítő állatokra nem vonatkoznak díjak..

Kínál Hotel Etrusco helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van Hotel Etrusco bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 14:00 és 23:30 között van lehetőség. A korai bejelentkezés feláras (a szolgáltatás biztosítása a rendelkezésre állástól függ). Kijelentkezési idő: 10:00.

Hotel Etrusco kínál privát kültéri helyeket?

Igen, minden szobához erkély tartozik.

Milyen környéken van Hotel Etrusco?

Hotel Etrusco Il Neto vasútállomás rövid, 7 perces sétatávnyi körzetében várja vendégeit.

Értékelések

A(z) Hotel Etrusco értékelései

6,0

7,2

Tisztaság

4,8

Szolgáltatások

8,8

Személyzet és kiszolgálás

5,0

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Fint hotel

Fin overnatning.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Affordable. Front desk person was very friendly and helpful. Restaurants in the area we’re good and affordable.
Hitelesített értékelés

10/4 Megfelelő

Una decepción. Es un hotel "viejo", que se ve y huele viejo. El personal muy atento (es lo único bueno) Eso y el aire acondicionado, cierto. El resto, mal. Muebles antiguos, olor a rancio (y si le sumas la humedad, el efecto es nefasto), La colcha se veía "con experiencia", el armario casi se cae... También el baño era muy viejo. El desayuno, sólo un café y un bollo. Además, en la zona no se aparca demasiado fácil. En resumen, no repetiré
Hitelesített értékelés

10/4 Megfelelő

Habitacion muy reducida y hotel viejo
Hitelesített értékelés

10/4 Megfelelő

L'hotel si trova su una strada di grande traffico e quindi molto rumorosa, le stanze sono piccole e arredate con il minimo indispensabile, manca l'aria condizionata (c'è solo un ventilatore a soffitto), cassaforte e frigobar. Il bagno è incredibile in quanto per sedersi sul water occorre mettere i piedi nella doccia.
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

I don’t recommend it
Hitelesített értékelés

10/6 Jó

Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó