Condhotel Fanti Ski & Bike

Bed and breakfast Valdisotto területén, ahol étterem áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Condhotel Fanti Ski & Bike egy golfpálya szomszédságában várja a vendégeket – nagyszerű választás Valdisotto látogatóinak. A vendégeket ingyenes wifi is várja, és túrázási/kerékpározási lehetőség, valamint hegyi kerékpározás biztosít nekik aktív pihenési lehetőséget.

Értékelések

9,2 ennyiből: 10
Csodálatos

Népszerű szolgáltatások

  • Állatbarát
  • Parkolási lehetőség biztosított
  • Ingyenes wifi
  • Étterem
  • Egybenyíló szobák igényelhetők
  • Mosoda

Főbb szolgáltatások (8)

  • Étterem
  • Síbérlet
  • Recepción igénybe vehető páncélkazetta
  • Önkiszolgáló ruhatisztító létesítmények
  • Poggyászok tárolása lehetséges
  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció
  • Túrázási/kerékpározási lehetőség
  • Hegyi kerékpározás

Az otthon érzése (6)

  • Teakonyha
  • Egybe nyíló/szomszédos szobák kérhetők
  • Külön nappalirész
  • Televízió
  • Mosoda
  • Lift
A jelenlegi ár 70 996 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 8. – júl. 9.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
4 szoba megjelenítése 4 közül

Bilocale Standard con terrazza

  • Kilátás a hegyekre
  • 40 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy és 1 kinyitható kanapé (kétszemélyes ágyméret)
  • Ingyenes wifi

Bilocale Deluxe con terrazza

  • Kilátás a hegyekre
  • 50 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 2 egyszemélyes ágy és 1 kinyitható kanapé (kétszemélyes ágyméret)
  • Ingyenes wifi

Trilocale Deluxe con terrazza panoramica

  • Kilátás a hegyekre
  • 70 négyzetméter
  • 2 hálószoba
  • 6 férőhely
  • 4 egyszemélyes ágy és 1 kinyitható kanapé (kétszemélyes ágyméret)
  • Ingyenes wifi

Quadrilocale Luxury con grande terrazza

  • Kilátás a hegyekre
  • 130 négyzetméter
  • 3 hálószoba
  • 9 férőhely
  • 7 egyszemélyes ágy és 1 kinyitható kanapé (kétszemélyes ágyméret)
  • Ingyenes wifi

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Via Mulino 7, Valdisotto, SO, 23030

A közelben

  • Stelvio Nemzeti Park - 4 perc autóval - 2.2 km
  • Bormio-Bormio 2000 felvonó - 4 perc autóval - 2.2 km
  • Bormioi síterep - 4 perc autóval - 2.2 km
  • Bormiói Termálfürdő - 4 perc autóval - 2.1 km
  • Bormio temploma - 4 perc autóval - 2.2 km

Közlekedés

  • St. Moritz (SMV-Samedan) – 110 perc autóval
  • Bergamo Orio al Serio Repülőtér (BGY) – 179 perc autóval
  • Malpensa nemzetközi repülőtere (MXP) – 97,5 mérföld/156,9 km
  • Brusio pályaudvar – 37 perc autóval
  • Poschiavo Le Prese vasútállomás – 43 perc autóval
  • Poschiavo vasútállomás – 48 perc autóval

Éttermek

  • ‪Be White Après Ski & Restaurant – ‬3 perc autóval
  • ‪Bormio Power – ‬13 perc gyalog
  • ‪Baita Dei Pini Hotel Bormio – ‬19 perc gyalog
  • ‪Clem Pub – ‬2 perc autóval
  • ‪Bar Bormio – ‬3 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

Condhotel Fanti Ski & Bike

  • Condhotel Fanti Ski & Bike egy golfpálya szomszédságában várja a vendégeket – nagyszerű választás Valdisotto látogatóinak. A vendégeket ingyenes wifi is várja, és túrázási/kerékpározási lehetőség, valamint hegyi kerékpározás biztosít nekik aktív pihenési lehetőséget.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 10 szoba
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: 21:00
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 15 év
    • Kijelentkezési idő: 10:00
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepció mindennap 8:00 és 21:00 óra között tart nyitva.
    • A recepción csak korlátozott ideig van személyzet.
    • A nyitvatartási idő után érkező vendégek másik helyszínen tudnak bejelentkezni: [Baita Fanti Via Milano 76 Bormio]
    • Kérjük, előzetesen vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, ha érkezését ennél későbbre tervezi: 15:00.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 15
DONE

Kisállatok

    • Házi kedvencek hozhatók*
    • Segítőállatok hozhatók
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz))
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • Akadálymentes helyszíni parkolás nagyméretű járművel kerekesszékes vendégeknek
    • Korlátozott helyszíni parkolási lehetőség (legfeljebb 1 parkolóhely szállásonként)
    • Töltőállomás a helyszínen elektromos járművekhez
    • A helyszíni parkolás nem csak közterületen lehetséges
DONE

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Kiszolgálással egybekötött vacsora naponta igényelhető felár ellenében (előzetes foglalás szükséges)
  • Étterem

Időtöltési lehetőségek

  • Síbérletek
  • Ökotúrák
  • Hegyi kerékpározás
  • Sziklamászás
  • Korcsolyázási lehetőség
  • Privát borkóstolók borászatoknál
  • Hegymászási lehetőség a közelben
  • Lovaglás a közelben
  • Sílesiklás a közelben
  • Snowboardozás a közelben
  • Termálfürdő a közelben
  • Horgászási lehetőség a közelben

Szolgáltatások

  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció
  • Mosoda
  • Poggyásztárolási lehetőség
  • Felszerelés téli sportokhoz

Létesítmények

  • Széf a recepción
  • A golfpálya mellett

Akadálymentesítés

  • Braille-írásos/domború jelzések
  • Lift
  • Liftajtó szélessége (cm) 81
  • Akadálymentesített útvonal kerekesszékeseknek
  • Siket és nagyothalló vendégeket segítő eszközök
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített mosókonyha
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített kisbuszparkoló
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített útvonal a lifthez
  • Jól megvilágított útvonal a bejáratig
  • Lépcső nélkül megközelíthető bejárat
  • Keményfa padló a szobában

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • Televízió
  • Műholdas csatornák

Az otthon kényelme

  • Fűtés

A pihentető alváshoz

  • Hangszigetelt szobák

A pihenés szolgálatában

  • Terasz
  • Külön nappalirész
  • Padlófűtés

A felfrissülés kellékei

  • Zuhanyzó
  • Bidé
  • Szappan és sampon
  • Hajszárító
  • Törölközők
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Ingyenes wifi (100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz))

Étkezés és italok

  • Hűtőszekrény
  • Teakonyha
  • Főzőlap
  • Konyhai felszerelés
  • Mosogatógép

Egyéb szolgáltatások

  • Széf a szobában
  • Egybenyíló/szomszédos szobák kérhetők

Díjak és szabályzatok

Visszatérítendő előlegek

  • Letét: 50 EUR szállásonként

Kötelezően fizetendő díjak

Be- vagy kijelentkezéskor a következő díjak fizetését fogják kérni a szálláshelyen. A díjak tartalmazhatják a fizetendő adókat:
  • A város helyi adót vetett ki, amelynek összege felnőttek esetén 1.50 EUR személyenként, éjszakánként (max. 7 éjszaka). 18 év alatti gyermekek után nem kell adót fizetni.

Gyermekek és pótágyak

  • Minden vendégnek – a gyerekeket is beleértve – jelen kell lennie a bejelentkezéskor, és be kell mutatnia hivatalos, fényképes igazolványát vagy útlevelét.

Kisállatok

  • Segítő állatok után nem kell díjat fizetni
  • Házi kedvencek házi kedvencenként és tartózkodásonként 10 EUR külön díj ellenében hozhatók

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A szálláshely egymásba nyíló szobákat is kínál, amelyeket a rendelkezésre állás függvényében lehet igénybe venni. Amennyiben összenyitható szobákat szeretne foglalni, lépjen kapcsolatba a szálláshely munkatársaival a foglalási visszaigazoláson található számon keresztül.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék gondoskodik a helyszínen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ezen a szálláshelyen a készpénzes tranzakciók felső határa a nemzeti törvények miatt 5000 EUR. További részletekért vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazolásban lévő kapcsolatfelvételi adatok segítségével.
A szálláshely regisztrációs száma: 014072-CDH-00001, IT014072A1S9WGVSYJ
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Más néven:

Sport Club Bormio
Condhotel Fanti Valdisotto
Condhotel Fanti Bed & breakfast
Condhotel Fanti Bed & breakfast Valdisotto

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Condhotel Fanti Ski & Bike háziállatok behozatalát?

Igen, kisállatok is szívesen látottak a szálláshelyen. Egy 10 EUR összegű díjat számítanak fel házi kedvencenként, tartózkodásonként. A segítő állatokra nem vonatkoznak díjak..

Kínál Condhotel Fanti Ski & Bike helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen. A parkolóhelyek száma korlátozott. Elektromosautó-töltőállomás rendelkezésre áll.

Mikor van Condhotel Fanti Ski & Bike bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és 21:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:00.

Mit csinálhatok Condhotel Fanti Ski & Bike területén és a közelben?

Telente korcsolyázás, ha pedig elolvadt a hó, hegyi kerékpározás és sziklamászás kínál kellemes kikapcsolódást. További kikapcsolódási lehetőségek helyben például a következők: ökotúrák.

Található étterem Condhotel Fanti Ski & Bike területén vagy környékén?

Igen, étterem rendelkezésre áll a helyszínen.

Kínál Condhotel Fanti Ski & Bike szobákat saját konyhával vagy teakonyhával?

Igen, minden szobához tartozik egy teakonyha a következő felszereltséggel: főzőlap, hűtőszekrény, mosogatógép.

Condhotel Fanti Ski & Bike kínál privát kültéri helyeket?

Igen, minden szobához terasz tartozik.

Milyen környéken van Condhotel Fanti Ski & Bike?

Condhotel Fanti Ski & Bike Mimo Villoresi Gokartpálya 15 perces sétatávnyi körzetében várja vendégeit.

Értékelések

A(z) Condhotel Fanti Ski & Bike értékelései

9,2

Csodálatos

10

Tisztaság

10

Szolgáltatások

10

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített

10/10 Kivételes

Very friendly staff
Steven, 1 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

New , clean spacious entire apartment- very convenient to Bormio Olympic events , great staff
john, 3 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

SHUHEI, 1 éjszakás utazás
Hitelesített

10/6 Jó

Preben, 2 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

Bussara, 1 éjszakás utazás