Kiadó nyaralók

Ocean Park 05

Szálláshely besorolása: 3
Vízparti nyaralóház a(z) Mission Beach közelében, ahol erkély áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Nyaralóház vendégeként Tengerészgyalogsági toborzóiroda és Mission Bay is csak 10 percre lesz tőled autóval. A kellemes lakások mosógép és szárító, erkély és designer piperecikkek jóvoltából még kényelmesebbek.

Értékelések

8,8 ennyiből: 10
Kiváló

Teljes nyaraló

3 hálószoba9 férőhely

Népszerű szolgáltatások

  • Mosoda
  • Állatbarát
  • Parkolási lehetőség biztosított
  • Ingyenes wifi
  • Légkondicionálás
  • Nemdohányzó

Főbb szolgáltatások (2)

  • Nyilvános parton
  • Légkondicionálás

Az otthon érzése (5)

  • 3 hálószoba
  • Mosógép és szárító
  • Kávé-/teafőző
  • Fürdőkád vagy zuhanyzó
  • Korlátozott számú parkolóhely

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
5115 Saratoga Ave, Unit 5, San Diego, CA, 92107

A közelben

  • Ocean Beach - 2 perc gyalog - 0.2 km
  • Ocean Beach Termelői Piac - 7 perc gyalog - 0.6 km
  • Ocean Beach Park - 7 perc gyalog - 0.6 km
  • Dog strand - 10 perc gyalog - 0.9 km
  • Ocean Beach Athletic Area - 17 perc gyalog - 1.5 km

Közlekedés

  • San Diego, Kalifornia (SAN-San Diego nemzetközi repülőtér) – 18 perc autóval
  • San Diego, Kalifornia (MYF-Montgomery Field) – 21 perc autóval
  • San Diego, Kalifornia (SEE-Gillespie Field) – 33 perc autóval
  • Carlsbad, Kalifornia (CLD-McClellan-Palomar) – 43 perc autóval
  • Tijuana, Baja California Norte (TIJ-General Abelardo L. Rodriguez nemzetközi repülőtér) – 54 perc autóval
  • San Diego-óváros vasútállomás – 14 perc autóval
  • San Diegó-i Santa Fe vasútállomás – 18 perc autóval
  • San Diego Coaster Sorrento Valley vasútállomás – 23 perc autóval

Éttermek

  • ‪South Beach Bar & Grille – ‬3 perc gyalog
  • ‪Pizza Port Brewing Company – ‬3 perc gyalog
  • ‪Wonderland Ocean Pub – ‬1 perc gyalog
  • ‪Hodad's Ocean Beach – ‬4 perc gyalog
  • ‪Blue Water Seafood Ocean Beach – ‬2 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Ocean Park 05

  • Nyaralóház vendégeként Tengerészgyalogsági toborzóiroda és Mission Bay is csak 10 percre lesz tőled autóval. A kellemes lakások mosógép és szárító, erkély és designer piperecikkek jóvoltából még kényelmesebbek.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • Privát nyaraló

Érkezés/távozás

    • A bejelentkezés kezdete: 15:00
    • Érintés nélküli bejelentkezés
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 25 év
    • Kijelentkezési idő: 10:00
    • Érintés nélküli kijelentkezés

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • Egy 18 éves vagy annál idősebb felnőttnek kell felelősséget vállalnia a foglalásért
    • Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
    • A vendégek az érkezésük előtt 48 órával e-mailben kapják meg a bejelentkezési tudnivalókat és a belépés részleteit (a belépőkódot). A vendégek privát bejáraton át juthatnak be a szállásukra..
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 25

Kijelentkezési utasítások

    • A házigazda arra kéri a vendégeket, hogy kijelentkezés előtt végezzék el a következőket:
    • A mosogatógép megtöltése és elindítása
    • A használt törölközők összegyűjtése
    • A személyes tárgyak elpakolása, a megmaradt ételek és italok elpakolása és a szemetes kiürítése
    • A lámpák lekapcsolása, az ajtók bezárása és a kulcsok visszaadása

Kisállatok

    • Házi kedvencek hozhatók (csak kutyák)*
    • Segítőállatok hozhatók

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben

Parkolás

    • Korlátozott helyszíni parkolási lehetőség

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Vízpart

  • A parton

Internetkapcsolat

  • Ingyenes wifi

Parkolás és közlekedés

  • Korlátozott helyszíni parkolás

Étel és ital

  • Kávé-/teafőző

Hálószobák

  • 3 hálószoba
  • Ágynemű

Fürdőszobák

  • Fürdőkád vagy zuhanyzó
  • Designer piperecikkek
  • Törölköző
  • Toalettpapír

Külső területek

  • Erkély

Ruhatisztítás

  • Mosógép/szárító

Kényelem

  • Légkondicionálás
  • Fűtés

Állatok

  • A díjak a segítőállatokra nem vonatkoznak
  • Állatbarát szálláshely
  • 150 USDházi kedvencenkénttartózkodásonként
  • Kutyabarát szálláshely (más kisállat nem hozható)

Akadálymentesítés, kisegítő lehetőségek

  • Ha különleges akadálymentesítési igényeid vannak, fordulj a szálláshelyhez a foglalási visszaigazolásban megadott elérhetőségein.
  • Lift nem áll rendelkezésre
  • Csak lépcsőn megközelíthető felső szintek
  • Dohányfüstmentes szállás

Biztonsági felszereltség

  • Van szén-monoxid-érzékelő (a házigazda jelezte, hogy a szálláshelyen van szén-monoxid-érzékelő)
  • Van füstérzékelő (a házigazda jelezte, hogy van füstérzékelő a szálláshelyen)
  • Tűzoltó készülék
  • Elsősegély felszerelés

Általános jellemzők

  • Egyedi dekoráció
  • Egyedi berendezés

Díjak és szabályzatok

Kisállatok

  • Segítő állatok után nem kell díjat fizetni
  • Házi kedvencek házi kedvencenként és tartózkodásonként 150 USD külön díj ellenében hozhatók

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A szálláshelyen nincs lift.
A házigazda jelezte, hogy van szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen.
A házigazda jelezte, hogy van füstérzékelő a szálláshelyen.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék és elsősegély-felszerelés gondoskodik a helyszínen.
A szálláshelyen hitelkártyával lehet fizetni. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ennek a szálláshelynek a takarítását hivatásos személyzet végzi.
A szálláshely regisztrációs száma: 614621, STR-06534L
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Más néven:

Ocean Park 05 San Diego
Ocean Park 05 Private vacation home
Ocean Park 05 Private vacation home San Diego

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi nyaralóház háziállatok behozatalát?

Igen, kutyák is szívesen látottak a szálláshelyen. Egy 150 USD összegű díjat számítanak fel házi kedvencenként, tartózkodásonként. A segítő állatokra nem vonatkoznak díjak..

Kínál nyaralóház helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen. A parkolóhelyek száma korlátozott.

Mikor van nyaralóház bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

A bejelentkezésre ekkortól van lehetőség: 15:00. Kijelentkezési idő: 10:00. Érintés nélküli bejelentkezés és kijelentkezés is igénybe vehető.

Ocean Park 05 kínál privát kültéri helyeket?

Igen, a szálláshely erkély is tartozik.

Milyen környéken van Ocean Park 05?

Ocean Park 05 Ocean Beach közelében található Ocean Beach területén. Ocean Beach Park csupán 6 perc gyalog, Dog strand pedig 9 perc sétára van tőle.

Értékelések

A(z) Ocean Park 05 értékelései

8,8

Kiváló

9,0

Tisztaság

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Well maintained property with very easy beach access.
Hitelesített értékelés

10/6 Jó

The property itself was overall okay and met our basic expectations for the stay. It was clean and reasonably maintained, and we didn’t have any major issues with the accommodations themselves. However, one thing future guests should be aware of is the location. The property is situated right next to a public beach, and during our entire stay there were homeless individuals camped behind the property. While they did not directly interact with us, their consistent presence did affect the overall atmosphere and sense of comfort. With that in mind, the stay was acceptable, but the surroundings may not be ideal for everyone depending on personal preferences.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes