À Villa di Rutali

Mediterrán stílusú bed and breakfast Rutali területén, ahol medence melletti bár áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

À Villa di Rutali megfontolásra érdemes szálláslehetőség Rutali felfedezéséhez. Miután megmártóztál a helyszíni szezonális szabadtéri medence vizében, harapj valamit a kellemes kávézó kínálatából, vagy igyál egy italt a hangulatos medenceparti bár pultjánál. A mediterrán stílusú bed and breakfast további említésre méltó szolgáltatásai: snack bár/delikát, terasz és kert.

Értékelések

10 ennyiből: 10
Kivételes

Népszerű szolgáltatások

  • Medence
  • Parkolási lehetőség biztosított
  • Ingyenes wifi
  • Légkondicionálás
  • Bár
  • Nemdohányzó

Főbb szolgáltatások (12)

  • Reggeli elérhető
  • Szezonális szabadtéri medence
  • Medence melletti bár
  • Kávézó
  • Terasz
  • Kávé/tea a közös helyiségekben
  • Kert
  • Könyvtár
  • Számítógép-állomás
  • Snackbár/csemegebolt
  • Poggyászok tárolása lehetséges
  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció

Az otthon érzése (6)

  • Kert
  • Terasz
  • Légkondicionálás a szobákban klímaszabályzóval
  • Digitális csatornák
  • Prémium ágynemű
  • Ingyenes parkolás a közelben
A jelenlegi ár 57 666 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 1. – szept. 2.

Szobaopciók

Nebbia d'Oru

  • Részleges kilátás a tengerre
  • 43 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Pagliaghju

  • Kertre néző kilátás
  • 40 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Sugnulime

  • Részleges kilátás a tengerre
  • 43 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Chjarezza

  • Részleges kilátás a tengerre
  • 25 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Sapienza

  • Kilátás a hegyekre
  • 25 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Casarottu

  • Kilátás az üdülő területére
  • 28 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Tempiu

  • Kilátás a hegyekre
  • 35 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Acellule

  • Kertre néző kilátás
  • 21 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Villa, Rutali, Haute-Corse, 20239

A közelben

  • Borgói Golfklub - 19 perc autóval - 18.9 km
  • Etang de Biguglia - 21 perc autóval - 16.7 km
  • Stade Armand Cesari - 22 perc autóval - 18.9 km
  • L'Arinella strand - 25 perc autóval - 22.4 km
  • La Marana strand - 25 perc autóval - 21.7 km

Közlekedés

  • Bastia (BIA-Poretta) – 33 perc autóval
  • Calvi (CLY-Sainte Catherine) – 102 perc autóval
  • Biguglia vasútállomás – 13 perc autóval
  • Borgo vasútállomás – 16 perc autóval
  • Bassanese vasútállomás – 20 perc autóval

Éttermek

  • ‪Pizza da Lucio – ‬16 perc autóval
  • ‪A Forge – ‬12 perc autóval
  • ‪Burger King – ‬14 perc autóval
  • ‪Restaurant L'Agnone – ‬17 perc autóval
  • ‪I Fratelli Angeli – ‬17 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

À Villa di Rutali

  • À Villa di Rutali megfontolásra érdemes szálláslehetőség Rutali felfedezéséhez. Miután megmártóztál a helyszíni szezonális szabadtéri medence vizében, harapj valamit a kellemes kávézó kínálatából, vagy igyál egy italt a hangulatos medenceparti bár pultjánál. A mediterrán stílusú bed and breakfast további említésre méltó szolgáltatásai: snack bár/delikát, terasz és kert.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 6 szoba
    • 2 emelet
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: 19:30
    • Korai bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
    • Kései bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 11:00
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepció mindennap 15:00 és 19:30 óra között tart nyitva.
    • A vendégeknek előzetesen fel kell venniük a kapcsolatot a szálláshellyel a bejelentkezési tudnivalókért. A recepción csak korlátozott ideig van személyzet.
    • Kérjük, érkezése előtt legalább 48 órával vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, hogy egyeztessen a bejelentkezéssel kapcsolatban.
    • A szálláshely a foglalás után az útleveled másolatát fogja kérni tőled
    • Kérjük, előzetesen vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, ha érkezését ennél későbbre tervezi: 15:00.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
DONE

Gyermekek

    • Gyerekágy (kiságy) nem áll rendelkezésre
DONE

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben (4 eszközre korlátozva)
    • Ingyenes wifikapcsolat (sebessége: 100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz); 4 eszközre korlátozva) és vezetékes internet-hozzáférés a szobákban
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • Töltőállomás a helyszínen elektromos járművekhez
    • Ingyenes 24 órás parkolás a szálláshely körzetében 50 méter távolságig
DONE

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Kontinentális reggeli (felár ellenében) naponta 7:30 és 10:00 között
  • Kiszolgálással egybekötött vacsora naponta igényelhető felár ellenében (előzetes foglalás szükséges)
  • Medenceparti bár
  • Kávézó
  • Kávé/tea a közös helyiségben
  • Snackbár/csemegebolt

Időtöltési lehetőségek

  • Túrázási/kerékpározási lehetőség a közelben
  • Borkóstolók a közelben

Munkához

  • Számítógép-állomás

Szolgáltatások

  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció
  • Kirándulás- és belépőjegy-foglalás
  • Poggyásztárolási lehetőség
  • Medenceparti napozóágyak
  • Medenceparti napernyők

Létesítmények

  • Épült: 1840
  • Kert
  • Terasz
  • Könyvtár
  • Televízió a közös helyiségekben
  • Szezonális szabadtéri medence
  • Dupla üvegezésű ablakok
  • A világítótestek legalább 80%-a LED-es
  • Mediterrán stílusú

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • 88 cm képátmérőjű síkképernyős televízió
  • Digitális csatornák

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás klímaszabályozóval és fűtés

A pihentető alváshoz

  • Pehelypaplan
  • Hangszigetelt szobák
  • Prémium ágynemű
  • Memóriahabos matrac

A felfrissülés kellékei

  • Szappan és sampon
  • Hajszárító
  • Törölközők
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Ingyenes wifi (100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz), legfeljebb 4 eszközhöz) és ingyenes vezetékes internet

Étkezés és italok

  • Pezsgőszervírozás

Egyéb szolgáltatások

  • LED-es világítótestek
  • Útikalauzok/ajánlók
  • Éttermi ajánlók

Díjak és szabályzatok

Kötelezően fizetendő díjak

Be- vagy kijelentkezéskor a következő díjak fizetését fogják kérni a szálláshelyen. A díjak tartalmazhatják a fizetendő adókat:
  • A város helyi adót vetett ki, amelynek összege 0.66 EUR személyenként, éjszakánként. 18 év alatti gyermekek után nem kell adót fizetni.

Opcionális extrák

  • Kontinentális reggeli felár ellenében kérhető: 14 EUR/fő (hozzávetőleges ár)
  • Vacsora kiszolgálással: 24 EUR

Medence, wellnessfürdő és edzőterem (ha van)

  • A szezonálisan nyitva tartó medence a következő időszakban használható: május 01. – szeptember 30

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A szálláshelyen nincs lift.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék gondoskodik a helyszínen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ezen a szálláshelyen a készpénzes tranzakciók felső határa a nemzeti törvények miatt 1000 EUR. További részletekért vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazolásban lévő kapcsolatfelvételi adatok segítségével.
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Más néven:

À Villa di Rutali Rutali
À Villa di Rutali Bed & breakfast
À Villa di Rutali Bed & breakfast Rutali

Gyakran ismételt kérdések

Rendelkezik À Villa di Rutali úszómedencével vagy uszodával?

Igen, szezonális szabadtéri medence várja a vendégeket.

Engedélyezi À Villa di Rutali háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál À Villa di Rutali helyszíni parkolási lehetőséget?

Sajnos nem, de a közelben elérhető ingyenes parkolási lehetőség.

Mikor van À Villa di Rutali bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és 19:30 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00.

Mit csinálhatok À Villa di Rutali területén és a közelben?

A melegebb hónapokban többek között túrázás kínál kellemes kikapcsolódást a közelben. Élvezd a szálláshely kényelmi szolgáltatásait, például szezonális kültéri medence és kert.