Yen Nhi Hotel Minh Chau - BAYLUXURY

Szálláshely besorolása: 2
Hotel Vân Đồn területén

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Yen Nhi Hotel Minh Chau - BAYLUXURY megfontolásra érdemes szálláslehetőség Vân Đồn felfedezéséhez. Ingyenes szolgáltatások: wifi és egyéni parkolás.

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Állandó recepció

Főbb szolgáltatások (2)

  • Takarítás naponta
  • 24 órában nyitva tartó recepció

Szobaopciók

Basic szoba

  • 20 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 2 kétszemélyes ágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Quan Lan, Van Don, Quang Ninh, 100000

A közelben

  • Minh Chau tengerpart - 7 perc gyalog - 0.6 km
  • Quan Lan-szigeti kikötő - 9 perc autóval - 5.8 km
  • Son Hau tengerpart - 14 perc autóval - 8.7 km

Közlekedés

  • Van Don-i nemzetközi repülőtér (VDO) – 110 perc autóval

Éttermek

  • ‪Market Place – ‬10 perc autóval
  • ‪Kiều Hoa Cafe – ‬13 perc autóval
  • ‪Villa Song Chau – ‬13 perc autóval
  • ‪Trung Nguyen Cafe – ‬2 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Yen Nhi Hotel Minh Chau - BAYLUXURY

  • Yen Nhi Hotel Minh Chau - BAYLUXURY megfontolásra érdemes szálláslehetőség Vân Đồn felfedezéséhez. Ingyenes szolgáltatások: wifi és egyéni parkolás.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 20 szoba

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 14:00, bejelentkezés vége: tetszőleges időpont
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 12:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 25+ Mb/s)

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen

A szálláshely szolgáltatásai

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció

Szobák felszereltsége

A felfrissülés kellékei

  • Törölközők

Kapcsolattartás

  • Ingyenes wifi (25+ Mb/s)

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta

Díjak és szabályzatok

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.

Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.

A szálláshelyen nincs lift.

A szálláshelyen hitelkártyával lehet fizetni. Készpénzes fizetés nem lehetséges.

Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák

Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Más néven:

Yen Nhi Quan Lan Bayluxury

Yen Nhi Hotel Quan Lan Beach - BAYLUXURY Hotel

Yen Nhi Hotel Quan Lan Beach - BAYLUXURY Van Don

Yen Nhi Hotel Quan Lan Beach - BAYLUXURY Hotel Van Don

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Yen Nhi Hotel Minh Chau - BAYLUXURY háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál Yen Nhi Hotel Minh Chau - BAYLUXURY helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van Yen Nhi Hotel Minh Chau - BAYLUXURY bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 14:00 és tetszőleges időpont között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 12:00.

Milyen környéken van Yen Nhi Hotel Minh Chau - BAYLUXURY?

Yen Nhi Hotel Minh Chau - BAYLUXURY Minh Chau tengerpart 2 perces sétatávnyi körzetében várja vendégeit.