Altar Suites Caño Badillo by gaiarooms

Szálláshely besorolása: 2
Belvárosi hotel León területén

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Altar Suites Caño Badillo by gaiarooms megfontolásra érdemes szálláslehetőség León felfedezéséhez.

Értékelések

9,8 ennyiből: 10
Kivételes

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes wifi
  • Légkondicionálás
  • Nemdohányzó

Főbb szolgáltatások (2)

  • Takarítás naponta
  • Légkondicionálás

Az otthon érzése (6)

  • Ingyenes gyerekágy/csecsemőágy
  • Konyha
  • Udvar
  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Kávé-/teafőző
  • Sötétítőfüggöny
A jelenlegi ár 21 733 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 7. – okt. 8.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
4 szoba megjelenítése 4 közül

Superior apartman, kilátással a városra

  • 40 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 5 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy és 1 kinyitható kanapé (kétszemélyes ágyméret)

apartman, 1 kétszemélyes ágy és egy kinyitható kanapé

  • 50 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 5 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy és 1 kinyitható kanapé (kétszemélyes ágyméret)

apartman, kilátással a városra

10-ből 10,0
Kivételes
(1 értékelés)
  • 80 négyzetméter
  • 2 hálószoba
  • 7 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy, 2 egyszemélyes ágy és 1 kinyitható kanapé (kétszemélyes ágyméret)

apartman, 1 kétszemélyes ágy és egy kinyitható kanapé

  • 33 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy és 1 kinyitható kanapé (nagyméretű egyszemélyes ágyméret)

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Calle Caño Badillo 15C, León, 24006

A közelben

  • Plaza Mayor (Fő tér) - 1 perc gyalog - 0.0 km
  • Barrio Húmedo - 1 perc gyalog - 0.0 km
  • Leóni székesegyház - 3 perc gyalog - 0.3 km
  • Guzmanes-palota - 5 perc gyalog - 0.4 km
  • San Isidro-bazilika - 6 perc gyalog - 0.6 km

Közlekedés

  • León (LEN) – 21 perc autóval
  • León vasútállomás – 18 perc gyalog
  • León (EEU – León vasútállomás) – 19 perc gyalog
  • La Robla pályaudvar – 27 perc autóval

Éttermek

  • ‪Tabierna Los Cazurros – ‬3 perc gyalog
  • ‪El Rincón del Gaucho – ‬3 perc gyalog
  • ‪La Bicha – ‬3 perc gyalog
  • ‪La Calea – ‬1 perc gyalog
  • ‪Mamá Tere – ‬2 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Altar Suites Caño Badillo by gaiarooms

  • Altar Suites Caño Badillo by gaiarooms megfontolásra érdemes szálláslehetőség León felfedezéséhez.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 4 szoba

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 16:00, bejelentkezés vége: tetszőleges időpont
    • Kijelentkezési idő: 12:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
    • A vendégek az érkezésük előtt 24 órával e-mailben kapják meg a bejelentkezési tudnivalókat és a belépés részleteit (az okoszár használatával kapcsolatos információkat). A vendégek privát bejáraton át juthatnak be a szállásukra..
    • Kérjük, érkezése előtt legalább 24 órával vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, hogy egyeztessen a bejelentkezéssel kapcsolatban.
    • Az érkezés előtt online regisztrálnod kell egy biztonságos linken keresztül
    • A szálláshely a foglalás után egy hivatalos fényképes igazolványod másolatát fogja kérni tőled
    • A vendégeket virtuális recepció szolgálja ki
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 500+ Mb/s (6-nál több személynek vagy 10-nél több eszközhöz))

Parkolás

    • Helyszíni parkolás csak kérésre
    • A helyszíni parkolás magassági korlátokkal lehetséges
    • Parkolóház a helyszínen
    • Parkolás a szálláshely körzetében 100 méter távolságig (éjszakánként 19 EUR)

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Szolgáltatások

  • Virtuális recepció

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • 22 hüvelyk képátmérőjű okostévé
  • Digitális csatornák

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás
  • Kávé-/teafőző

A pihentető alváshoz

  • Pehelypaplan
  • Sötétítőfüggöny
  • Hangszigetelt szobák
  • Prémium ágynemű
  • Gyerekágy/csecsemőágy (ingyenes)

A pihenés szolgálatában

  • Udvar

A felfrissülés kellékei

  • Zuhanyzó
  • Szappan és sampon
  • Hajszárító
  • Törölközők
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Ingyenes wifi (500+ Mb/s (6-nál több személynek vagy 10-nél több eszközhöz))

Étkezés és italok

  • Hűtőszekrény
  • Mikrohullámú sütő
  • Konyha
  • Főzőlap
  • Sütő
  • Kenyérpirító
  • Konyhai felszerelés
  • Papírtörlő

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta

Díjak és szabályzatok

Visszatérítendő előlegek

  • Letét: 150 EURtartózkodásonként szállásonként

Parkolás

  • Parkolás a közelben lehetséges, díja éjszakánként EUR 19 (100 méter távolságra)
  • A helyszíni parkolás biztosításához a vendégeknek előzetesen kapcsolatba kell lépniük a szálláshellyel
  • A parkolás magassági korlátokkal lehetséges

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A szálláshelyen nincs lift.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék gondoskodik a helyszínen.
A szálláshelyen hitelkártyával lehet fizetni. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák
Ezen a szálláshelyen a készpénzes tranzakciók felső határa a nemzeti törvények miatt 1000 EUR. További részletekért vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazolásban lévő kapcsolatfelvételi adatok segítségével.
A szálláshely regisztrációs száma: AT24-000129
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Altar Suites Caño Badillo by gaiarooms háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Mikor van Altar Suites Caño Badillo by gaiarooms bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 16:00 és tetszőleges időpont között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 12:00.

Kínál Altar Suites Caño Badillo by gaiarooms szobákat saját konyhával vagy teakonyhával?

Igen, minden szobához tartozik egy konyha a következő felszereltséggel: kávé-/teafőző, kenyérpirító, főzőedények, tányérok, evőeszközök.

Altar Suites Caño Badillo by gaiarooms kínál privát kültéri helyeket?

Igen, minden szobához udvar tartozik.

Milyen környéken van Altar Suites Caño Badillo by gaiarooms?

Altar Suites Caño Badillo by gaiarooms El Ejido területén található. Barrio Húmedo csupán 1 percre van tőle gyalog, Plaza Mayor (Fő tér) pedig mindössze 2 perc séta.

Értékelések

A(z) Altar Suites Caño Badillo by gaiarooms értékelései

9,8

Kivételes

10

Tisztaság

9,6

Szolgáltatások

8,8

Személyzet és kiszolgálás

10

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Great place to stay, convenient location to lots of great León locations. We were there for the eclipse, and it was pretty hassle free. My only note is that the hotel could have had some suggestions for eclipse viewing areas, they never responded to my question. But I think we'll stay there again!
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Super location. Brand new apartments. Cant complain. Building has lift
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Great place overall. The only thing is our room did not have A/C but we left the Windows open because it was so cold outside anyway.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Estupendo. El apartment es nuevo
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

New, modern and clean room. Easy check in and convenient location.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

This is a great apartment but, despite the listing highlighting the existence of parking, it doesn't have parking, which felt a bit misleading. There is a cheap car park a few minutes walk away though, or an expensive underground car park opposite thr building. The location of the apartment is fantastic for exploring Leon. It is a spacious studio apartment with kitchen area and bathroom. The place was very clean and well maintained. Access was easy. There was a bit of noise from neighbouring apartments but, on the whole, it was really quiet despite the central location.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Very New. Very Clean. Very Well Designed. Overall a great place to stay. Close to everything.
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

El lugar es hermoso y limpio cual fue lo único por lo que no le puse 5 estrellas por que el servicio de Taxis es terrible, no logré conseguir servicios de taxis para regresar al terminal de trenes a tiempo. Tuve que caminar 25 minutos para llegar a la estación de trenes hacia Oviedo, con maletas y una niña de 3 años. Esa fue la unica experiencia negativa. El servicio de Taxis malisimos
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

We hebben een perfect verblijf gehad in León. Appartement bevind zich gelijk achter het oude grote plein en de oude stad. Kathedraal is op 450 m loopafstand. Appartement is van alle gemakken voorzien , goed bed, en parkeren kan tegenover in een parkeergarage. Via de app van het verblijf kun je met je mobiel naar binnen.prima geregeld!
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes