Magánszállásadó

Kemer City Hotel istanbul Airport

Hotel Eyup területén

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Ha Kemer City Hotel istanbul Airport vendége leszel, Boszporusz mindössze 15 percre lesz autóval. Ingyenes szolgáltatások: wifi, valamint svédasztalos reggeli naponta 7:30 és 10:30 között.

Értékelések

8,8 ennyiből: 10
Kiváló

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes reggeli
  • Ingyenes wifi
  • Légkondicionálás
  • Mosoda
  • Állandó recepció
  • Nemdohányzó

Főbb szolgáltatások (5)

  • Takarítás naponta
  • Terasz
  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Légkondicionálás
  • Mosodai szolgáltatás

Az otthon érzése (6)

  • Saját fürdőszoba
  • Külön nappalirész
  • Prémium tévécsatornák
  • Terasz
  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Minibár
A jelenlegi ár 28 532 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 24. – szept. 25.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
6 szoba megjelenítése 6 közül

Standard szoba, nemdohányzó, kilátással a városra

10-ből 10,0
Kivételes
(1 értékelés)
  • Kilátás a városra
  • 16 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Superior szoba kétszemélyes ággyal, nemdohányzó, kilátással a városra

  • Kilátás a városra
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Superior szoba kétszemélyes vagy két külön ággyal, nemdohányzó, kilátással a városra

  • Kilátás a városra
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Deluxe szoba kétszemélyes ággyal, nemdohányzó, kilátással a városra

  • Kilátás a városra
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Executive háromágyas szoba, nemdohányzó

  • Kilátás a városra
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 2 kétszemélyes ágy és 1 egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Deluxe háromágyas szoba, nemdohányzó, kilátással a völgyre

  • Kilátás a városra
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Gülnur Sk. 5, Eyup, Istanbul, 34075

A közelben

  • Tiyatro Krek - 3 perc gyalog - 0.3 km
  • Taksim tér - 17 perc autóval - 18.0 km
  • Galata - 18 perc autóval - 20.2 km
  • Mall of Istanbul bevásárlóközpont - 19 perc autóval - 25.7 km
  • Nagy Bazár - 21 perc autóval - 23.1 km

Közlekedés

  • Isztambul (IST) – 25 perc autóval
  • Sabiha Gökçen Nemzetközi Repülőtér (SAW) – 63 perc autóval
  • Seyrantepe állomás – 15 perc autóval
  • KIPTAS Venezia állomás – 16 perc autóval
  • Cumhuriyet Mahallesi állomás – 17 perc autóval

Éttermek

  • ‪Kardeşler Lokantası – ‬2 perc gyalog
  • ‪İstanbul Dürüm – ‬3 perc gyalog
  • ‪İşkembahçe – ‬9 perc gyalog
  • ‪Hacı Salih Demir Turşucusu – ‬2 perc gyalog
  • ‪Tarihi Hacı Mehmetin Araz Turşuları – ‬2 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Kemer City Hotel istanbul Airport

  • Ha Kemer City Hotel istanbul Airport vendége leszel, Boszporusz mindössze 15 percre lesz autóval. Ingyenes szolgáltatások: wifi, valamint svédasztalos reggeli naponta 7:30 és 10:30 között.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 14 szoba
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 14:00, bejelentkezés vége: tetszőleges időpont
    • Kijelentkezési idő: 12:00
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • Az egy szobában alvó pároknak igazolniuk kell, hogy házasok
DONE

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz))
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • A helyszínen nincs parkolási lehetőség
DONE

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Ingyenes svédasztalos reggeli naponta 7:30 és 10:30 között

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Vegytisztítási/mosodai szolgáltatás

Létesítmények

  • Terasz

Akadálymentesítés

  • A felső szintek csak lépcsőn közelíthetők meg
  • Keményfa padló a szobában

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • Okostévé
  • Prémium tévécsatornák

Az otthon kényelme

  • Fűtés klímaszabályozóval és légkondicionálás
  • Minibár
  • Fürdőköpeny és papucsok

A pihentető alváshoz

  • Hangszigetelt szobák
  • Prémium ágynemű

A pihenés szolgálatában

  • Külön nappalirész

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Esőzuhany
  • Zuhanyzó
  • Ingyenes piperecikkek
  • Hajszárító
  • Törölközők
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Ingyenes wifi (100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz))

Étkezés és italok

  • Ingyenes palackozott víz

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta
  • Laptop tárolására alkalmas széf a szobában

Díjak és szabályzatok

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet privát szállásadó (azaz olyan fél, akinek a szállásadás kívül esik saját szakmája, üzleti tevékenysége vagy foglalkozása körén) kezeli. Az EU-s fogyasztóvédelmi jogok – például az elállás joga – nem vonatkoznak erre a foglalásra. A foglalásra a házigazda által megadott lemondási szabályzat fog vonatkozni.
A szálláshelyen nincs lift.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék gondoskodik a helyszínen.
A szálláshelyen készpénz használatával lehet fizetni.
A szálláshely regisztrációs száma: 34-3167

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Kemer City Hotel istanbul Airport háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál Kemer City Hotel istanbul Airport helyszíni parkolási lehetőséget?

Sajnos Kemer City Hotel istanbul Airport nem rendelkezik saját parkolóval.

Mikor van Kemer City Hotel istanbul Airport bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 14:00 és tetszőleges időpont között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 12:00.

Milyen környéken van Kemer City Hotel istanbul Airport?

Kemer City Hotel istanbul Airport Kemerburgaz területén várja vendégeit. Belgrádi erdő mindössze 9 perc sétával elérhető.