Magánszállásadó

The Soundry

Szálláshely besorolása: 2
Hotel könnyen megközelíthető innen: Ryman Hangversenyterem

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

At The Soundry vendégeinek Broadway és Bridgestone Arena csarnok is csak 5 perc autóval. Ryman Hangversenyterem és Music City Center is csak 5 perc autóval.
VIP Access

Értékelések

9,2 ennyiből: 10
Csodálatos

Népszerű szolgáltatások

  • Állatbarát
  • Ingyenes wifi
  • Légkondicionálás
  • Edzőterem
  • Gyermekbarát programlehetőségek

Főbb szolgáltatások (5)

  • Takarítás (igényelhető)
  • Fitneszlétesítmény
  • Légkondicionálás
  • Étel- és italautomata
  • Gázgrill

Az otthon érzése (6)

  • Teakonyha
  • Saját fürdőszoba
  • Kávé-/teafőző
  • Lift
  • Gázgrill
  • Hajszárító
A jelenlegi ár 36 627 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 27. – aug. 28.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
4 szoba megjelenítése 4 közül

Stúdió, 1 queen (nagyméretű) franciaágy

10-ből 9,0
Csodálatos
(15 értékelés)
  • 33 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Stúdió, 2 queen (nagyméretű) franciaágy

10-ből 9,0
Csodálatos
(21 értékelés)
  • 33 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 2 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Design stúdió, 1 king (extra méretű) franciaágy

10-ből 9,4
Kivételes
(16 értékelés)
  • 33 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Design stúdió, 2 queen (nagyméretű) franciaágy

10-ből 9,6
Kivételes
(11 értékelés)
  • 33 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 2 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
1212 9th Ave N, Nashville, TN, 37208

A közelben

  • Bicentennial Capitol Mall Nemzeti Park - 5 perc gyalog - 0.4 km
  • Tennessee-i Állami Múzeum - 5 perc gyalog - 0.4 km
  • Farmer's Market piac - 8 perc gyalog - 0.7 km
  • First Horizon Park - 11 perc gyalog - 0.9 km
  • Nashville-i Városi Hangversenyterem - 17 perc gyalog - 1.5 km

Közlekedés

  • Nashville nemzetközi repülőtér (BNA) – 18 perc autóval
  • Smyrna, Tennessee (MQY) – 41 perc autóval
  • Nashville Riverfront vasútállomás – 10 perc autóval
  • Nashville Donelson vasútállomás – 21 perc autóval
  • Mount Juliet vasútállomás – 23 perc autóval

Éttermek

  • ‪Dunkin' – ‬19 perc gyalog
  • ‪Topgolf – ‬3 perc autóval
  • ‪TailGate Brewery Germantown – ‬13 perc gyalog
  • ‪Starbucks – ‬2 perc autóval
  • ‪Kroger Gas – ‬3 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

The Soundry

  • At The Soundry vendégeinek Broadway és Bridgestone Arena csarnok is csak 5 perc autóval. Ryman Hangversenyterem és Music City Center is csak 5 perc autóval.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 56 szoba
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 16:00, bejelentkezés vége: 23:00
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 10:00
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
    • A szokásos bejelentkezési időn kívül érkező vendégek az érkezésük előtt 48 órával e-mailben kapják meg a bejelentkezési tudnivalókat és a belépőkódot. A vendégek privát bejáraton át juthatnak be a szállásukra.
    • Az érkezés előtt online regisztrálnod kell egy biztonságos linken keresztül
    • A szálláshely a foglalás után egy hivatalos fényképes igazolványod másolatát fogja kérni tőled
    • A vendégeket virtuális recepció szolgálja ki
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
DONE

Gyermekek

    • Gyerekágy (kiságy) nem áll rendelkezésre
DONE

Kisállatok

    • Házi kedvencek hozhatók (csak kutyák)*
    • Segítőállatok hozhatók
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 50+ Mb/s)
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • Akadálymentes helyszíni parkolás kerekesszékes vendégeknek
    • A helyszíni parkolás nem csak közterületen lehetséges
    • 24 órás parkolási lehetőség a közelben 15 méter távolságig (naponta 16 USD)
    • Utcai parkolási lehetőség

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Gázgrill

Szolgáltatások

  • Virtuális recepció

Létesítmények

  • Fitneszterem
  • Szabadtéri pihenő

Akadálymentesítés

  • Lift
  • Liftajtó szélessége (cm) 152
  • Akadálymentes parkoló kerekesszékes használathoz
  • 1 akadálymentes parkolóhelyek a helyszínen
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített útvonal a lifthez
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített társalgó
  • Feliratozott tévéműsorok
  • Nagyító tükör
  • Akadálymentes fürdőkád
  • Vizuális tűzjelző
  • Jól megvilágított útvonal a bejáratig

Szobák felszereltsége

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás és fűtés
  • Kávé-/teafőző
  • Vasaló/vasalódeszka

A pihentető alváshoz

  • Ágynemű

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Szappan és sampon
  • Hajszárító
  • Törölközők
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Ingyenes wifi (50+ Mb/s)

Étkezés és italok

  • Hűtőszekrény
  • Mikrohullámú sütő
  • Teakonyha
  • Konyhai felszerelés
  • Mosogatógép

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás kérésre (felárért)

Díjak és szabályzatok

Opcionális extrák

  • Takarítás felár ellenében biztosított, a takarítási díj a tartózkodás hossza alapján eltér.

Kisállatok

  • Segítő állatok után nem kell díjat fizetni
  • Házi kedvencek házi kedvencenként és tartózkodásonként 75 USD külön díj ellenében hozhatók

Parkolás

  • Parkolás a közelben lehetséges, díja naponta USD 16 (15 méter távolságra, nyitva 24 órában)

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet privát szállásadó (azaz olyan fél, akinek a szállásadás kívül esik saját szakmája, üzleti tevékenysége vagy foglalkozása körén) kezeli. Az EU-s fogyasztóvédelmi jogok – például az elállás joga – nem vonatkoznak erre a foglalásra. A foglalásra a házigazda által megadott lemondási szabályzat fog vonatkozni.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról szén-monoxid-érzékelő és füstérzékelő gondoskodik a helyszínen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és betéti kártyák. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi The Soundry háziállatok behozatalát?

Igen, kutyák is szívesen látottak a szálláshelyen. Egy 75 USD összegű díjat számítanak fel házi kedvencenként, tartózkodásonként. A segítő állatokra nem vonatkoznak díjak..

Kínál The Soundry helyszíni parkolási lehetőséget?

Sajnos nem, de utcai parkolásra van lehetőség.

Mikor van The Soundry bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 16:00 és 23:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:00.

Mit csinálhatok The Soundry területén és a közelben?

A napi sportolást fitneszterem teszi lehetővé.

Kínál The Soundry szobákat saját konyhával vagy teakonyhával?

Igen, minden szobához tartozik egy teakonyha a következő felszereltséggel: hűtőszekrény, mosogatógép, mikrohullámú sütő.

Milyen környéken van The Soundry?

The Soundry elhelyezkedése nagyszerű. Tennessee-i Állami Parlament csupán 20 percnyi sétával elérhető, és Bicentennial Capitol Mall Nemzeti Park is csak 4 perc gyalog.