The Livery Guesthouse

Szálláshely besorolása: 3
Hotel Tarpon Springs területén

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Élvezd Tarpon Springs hangulatát The Livery Guesthouse vendégeként. Ingyenes szolgáltatásként wifi és egyéni parkolás is rendelkezésedre áll.

Értékelések

10 ennyiből: 10
Kivételes

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Légkondicionálás
  • Nemdohányzó

Az otthon érzése (6)

  • Saját fürdőszoba
  • Külön nappalirész
  • Kávé-/teafőző
  • Sötétítőfüggöny
  • Légkondicionálás a szobákban klímaszabályzóval
  • Kábelcsatornák

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
2 szoba megjelenítése 2 közül

Signature szoba, 1 king (extra méretű) franciaágy

  • 19 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Signature szoba

  • 22 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 2 queen (nagyméretű) franciaágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
100 N Ring Ave, Tarpon Springs, FL, 34689

A közelben

  • St. Nicholas Görög Ortodox Székesegyház - 4 perc gyalog - 0.4 km
  • Tarpon Springs Előadó-művészeti Központ - 5 perc gyalog - 0.4 km
  • Tarpon Springs Unitárius Univerzalista Templom - 9 perc gyalog - 0.8 km
  • Spongeoramas Szivacsművek - 14 perc gyalog - 1.2 km
  • Tarpon Springs-i tengeri szivacs lelőhely, éttermek és üzletek - 15 perc gyalog - 1.3 km

Közlekedés

  • St. Petersburg, Florida (PIE-St. Petersburg-Clearwater nemzetközi repülőtér) – 34 perc autóval
  • Tampa, Florida (TPA-Tampa nemzetközi repülőtér) – 42 perc autóval
  • Szentpétervár, FL (SPG-Albert Whitted) – 44 perc autóval
  • Tampa, Florida (TPF-Peter O. Knight) – 59 perc autóval

Éttermek

  • ‪Mr. Souvlaki – ‬12 perc gyalog
  • ‪Don Taco – ‬11 perc gyalog
  • ‪Two Frogs Brewing Company – ‬3 perc gyalog
  • ‪Outside BBQ and Bar – ‬11 perc gyalog
  • ‪Unrefined Brewing – ‬2 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

The Livery Guesthouse

  • Élvezd Tarpon Springs hangulatát The Livery Guesthouse vendégeként. Ingyenes szolgáltatásként wifi és egyéni parkolás is rendelkezésedre áll.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 8 szoba

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 16:00, bejelentkezés vége: tetszőleges időpont
    • Rendelkezésre áll expressz kijelentkezési lehetőség
    • Korai bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 23 év
    • Kijelentkezési idő: 11:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
    • A vendégek az érkezésük előtt 24 órával e-mailben kapják meg a bejelentkezési tudnivalókat és a belépés részleteit (a belépőkódot). A vendégek privát bejáraton át juthatnak be a szállásukra..
    • Kérjük, érkezése előtt legalább 24 órával vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, hogy egyeztessen a bejelentkezéssel kapcsolatban.
    • Az érkezés előtt online regisztrálnod kell egy biztonságos linken keresztül
    • A szálláshely a foglalás után egy hivatalos fényképes igazolványod másolatát fogja kérni tőled
    • A vendégeket virtuális recepció szolgálja ki
    • A szálláshelyen 22:00 és 8:00 között csendes pihenőidő van.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 23

Gyermekek

    • 16 éves vagy annál fiatalabb gyermekek tartózkodása a szálláshelyen nem engedélyezett

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz))

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen, nyitott parkolóban
    • Akadálymentes helyszíni parkolás kerekesszékes vendégeknek

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Szolgáltatások

  • Virtuális recepció

Akadálymentesítés

  • Akadálymentesített útvonal kerekesszékeseknek
  • Akadálymentes parkoló kerekesszékes használathoz
  • 2 akadálymentes parkolóhelyek a helyszínen
  • Kerekesszékes vendégek számára igénybe vehető business center
  • Rámpa a főbejáratnál
  • A felső szintek csak lépcsőn közelíthetők meg
  • Jól megvilágított útvonal a bejáratig
  • Lépcső nélkül megközelíthető bejárat

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • 50 hüvelyk képátmérőjű LED-televízió
  • Kábeltévé-csatornák

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás és fűtés klímaszabályzóval
  • Kávé-/teafőző

A pihentető alváshoz

  • Sötétítőfüggöny
  • Prémium ágynemű
  • Kényelmi párnázatos matrac

A pihenés szolgálatában

  • Külön nappalirész

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Szappan és sampon
  • Hajszárító
  • Törölközők
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Ingyenes wifi (100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz))
  • Ingyenes helyi hívások

Egyéb szolgáltatások

  • Mobilkulcsos ajtónyitás
  • Útikalauzok/ajánlók
  • Éttermi ajánlók

Díjak és szabályzatok

Opcionális extrák

  • Korai bejelentkezésre felár ellenében van lehetőség (a rendelkezésre állástól függően)
  • Kései kijelentkezés felár ellenében kérhető

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
A szálláshelyen nincs lift.
A helyszíni partik és egyéb csoportos események tartása szigorúan tilos.
A szálláshely szexuális irányultságtól és nemi identitástól függetlenül várja vendégeit (LMBTQ+-barát szálláshely).
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és betéti kártyák. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi The Livery Guesthouse háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál The Livery Guesthouse helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van The Livery Guesthouse bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 16:00 és tetszőleges időpont között van lehetőség. A korai bejelentkezés feláras (a szolgáltatás biztosítása a rendelkezésre állástól függ). Kijelentkezési idő: 11:00. A kései kijelentkezés felár ellenében biztosítható. Gyorsított kijelentkezés igénybe vehető.

Rendelkezik The Livery Guesthouse helyszíni kaszinóval?

Nem, ez a kellemes hotel nem rendelkezik kaszinóval, de a közelben ilyen lehetőség is kínálkozik: Tampa Bay Downs lóversenypálya (20 perc autóval).

Milyen környéken van The Livery Guesthouse?

The Livery Guesthouse elhelyezkedése nagyszerű. St. Nicholas Görög Ortodox Székesegyház csupán 4 percnyi sétával elérhető, és Tarpon Springs-i tengeri szivacs lelőhely, éttermek és üzletek is csak 17 perc gyalog.

Értékelések

A(z) The Livery Guesthouse értékelései

10

Kivételes

10

Tisztaság

10

Szolgáltatások

10

Személyzet és kiszolgálás

10

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Cute place, loved staying there.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Remote staff was so fast to help, check in was easy. Great room 10/10
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Amazing, spotless. Very comfortable. Attention to details. A well deserved 5-star rating.