Blue Palm Hotel Kericho
Szálláshely besorolása: 3
Hotel Kericho területén, ahol étterem áll rendelkezésre
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Blue Palm Hotel Kericho képgalériája





Blue Palm Hotel Kericho megfontolásra érdemes szálláslehetőség Kericho felfedezéséhez. Ingyenes szolgáltatások: wifi, egyéni parkolás, valamint kontinentális reggeli naponta 7:30 és 9:30 között.
Értékelések
1010 ennyiből: 10
Kivételes
Népszerű szolgáltatások
- Ingyenes reggeli
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Állandó recepció
- Nemdohányzó
Főbb szolgáltatások (3)
Főbb szolgáltatások (3)
- Takarítás naponta
- Étterem
- 24 órában nyitva tartó recepció
Az otthon érzése (4)
Az otthon érzése (4)
- Saját fürdőszoba
- Napi takarítási szolgáltatás
- Digitális csatornák
- Ingyenes egyéni parkolás
A jelenlegi ár 16 245 Ft
16 245 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 26. – szept. 27.
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
A következő szoba összes képének megtekintése: Standard szoba kétszemélyes ággyal

Standard szoba kétszemélyes ággyal
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 1 kétszemélyes ágy
- Ingyenes wifi
A következő szoba összes képének megtekintése: Standard egyágyas szoba

Standard egyágyas szoba
- 1 hálószoba
- 1 férőhely
- 1 egyszemélyes ágy
- Ingyenes wifi
A következő szoba összes képének megtekintése: Deluxe szoba kétszemélyes ággyal

Deluxe szoba kétszemélyes ággyal
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 1 kétszemélyes ágy
- Ingyenes wifi
A következő szoba összes képének megtekintése: Deluxe egyágyas szoba

Deluxe egyágyas szoba
- 1 hálószoba
- 1 férőhely
- 1 egyszemélyes ágy
- Ingyenes wifi
A következő szoba összes képének megtekintése: Executive szoba kétszemélyes ággyal

Executive szoba kétszemélyes ággyal
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 1 king (extra méretű) franciaágy
- Ingyenes wifi
A következő szoba összes képének megtekintése: Executive egyágyas szoba

Executive egyágyas szoba
- 1 hálószoba
- 1 férőhely
- 1 queen (nagyméretű) franciaágy
- Ingyenes wifi
Hasonló szálláshelyek

The Elegant Homes &Accommodation Kericho
Kericho
The Elegant Homes &Accommodation Kericho
Kericho
- Ingyenes reggeli
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
Az ár 18 050 Ft
18 050 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 28. – aug. 29.

Keriwest Hotel Kericho
Kericho
Keriwest Hotel Kericho
Kericho
- Medence
- Ingyenes reggeli
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
Az ár 17 722 Ft
17 722 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 28. – aug. 29.

La Serene Resort Kericho
Kericho
La Serene Resort Kericho
Kericho
- Ingyenes reggeli
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
Az ár 13 128 Ft
13 128 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 26. – szept. 27.

Prinias Hotel
Kisumu
Prinias Hotel
Kisumu
- Ingyenes reggeli
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
9.0 ennyiből: 10, Csodálatos, 9 értékelés
9,0
Csodálatos
9 értékelés
Az ár 11 883 Ft
11 883 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 28. – aug. 29.

ROYAL CITY HOTEL-GARDEN
Kisumu
ROYAL CITY HOTEL-GARDEN
Kisumu
- Medence
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
5.6 ennyiből: 10, 4 értékelés
5,6
4 értékelés
Az ár 26 250 Ft
26 250 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 28. – aug. 29.

Koru Country Club
Koru
Koru Country Club
Koru
- Medence
- Ingyenes reggeli
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
2.0 ennyiből: 10, 1 értékelés
2,0
1 értékelés
Az ár 16 439 Ft
16 439 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 2. – szept. 3.

Rosa Gardens Hotel
Muhoroni
Rosa Gardens Hotel
Muhoroni
- Ingyenes reggeli
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
Az ár 18 050 Ft
18 050 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 28. – aug. 29.

Triangle Palm Hotel Katito
Awach
Triangle Palm Hotel Katito
Awach
- Ingyenes reggeli
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem

Unico Resort Mbale
Mbale
Unico Resort Mbale
Mbale
- Ingyenes reggeli
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem

Antonio Accommodation Kericho
Kericho
Antonio Accommodation Kericho
Kericho
- Ingyenes reggeli
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
Az ár 13 128 Ft
13 128 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 26. – szept. 27.
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

Kcc Roundabout kericho, Kericho, Kericho County, 20200
A közelben
- Uhuru kertek - 5 perc gyalog - 0.5 km
- Moi kert - 8 perc gyalog - 0.7 km
- Kerichoi Golfklub - 2 perc autóval - 1.5 km
Éttermek
- Bobbies – 7 perc gyalog
- Bobbie's cafe – 7 perc gyalog
- Hilltop Butchery and Restaurant – 11 perc autóval
- Urwo Inn – 4 perc gyalog
- maralees restaurant – 10 perc gyalog
Részletek a szálláshelyről
Blue Palm Hotel Kericho
- Blue Palm Hotel Kericho megfontolásra érdemes szálláslehetőség Kericho felfedezéséhez. Ingyenes szolgáltatások: wifi, egyéni parkolás, valamint kontinentális reggeli naponta 7:30 és 9:30 között.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 30 szoba
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 14:00, bejelentkezés vége: tetszőleges időpont
- Kijelentkezési idő: 10:30
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
Gyermekek
- Gyerekágy (kiságy) nem áll rendelkezésre
Kisállatok
- Háziállat nem vihető
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 25+ Mb/s)
Parkolás
- Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
Egyéb információ
- Dohányfüstmentes szállás
A szálláshely szolgáltatásai
Étkezés és italok
- Ingyenes kontinentális reggeli naponta 7:30 és 9:30 között
- Étterem
Szolgáltatások
- 24 órában nyitva tartó recepció
Akadálymentesítés
- A felső szintek csak lépcsőn közelíthetők meg
Szobák felszereltsége
Csupa szórakozás
- 32 hüvelyk képátmérőjű okostévé
- Digitális csatornák
Az otthon kényelme
- Papucs
A pihentető alváshoz
- Ágynemű
A felfrissülés kellékei
- Privát fürdőszoba
- Zuhanyzó
- Szappan
- Törölközők
- Toalettpapír
Kapcsolattartás
- Ingyenes wifi (25+ Mb/s)
Étkezés és italok
- Ingyenes palackozott víz
Egyéb szolgáltatások
- Takarítás naponta
Díjak és szabályzatok
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A szálláshelyen nincs lift.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Gyakran ismételt kérdések
Engedélyezi Blue Palm Hotel Kericho háziállatok behozatalát?
Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.
Kínál Blue Palm Hotel Kericho helyszíni parkolási lehetőséget?
Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.
Mikor van Blue Palm Hotel Kericho bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 14:00 és tetszőleges időpont között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:30.
Található étterem Blue Palm Hotel Kericho területén vagy környékén?
Igen, étterem rendelkezésre áll a helyszínen.
Milyen környéken van Blue Palm Hotel Kericho?
Blue Palm Hotel Kericho elhelyezkedése nagyszerű. Uhuru kertek csupán 4 percnyi sétával elérhető, és Moi kert is csak 7 perc gyalog.