Dusun Bedugul Asri

Szálláshely besorolása: 3
Hotel Baturiti területén, ahol konferenciaközpont áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Élvezd Baturiti hangulatát Dusun Bedugul Asri vendégeként.

Népszerű szolgáltatások

  • Mosoda

Főbb szolgáltatások (10)

  • Reggeli elérhető
  • Konferenciaközpont
  • Kert
  • Recepción igénybe vehető páncélkazetta
  • Több nyelven beszélő személyzet
  • Ajándékbolt/újságosstand
  • Esküvői szolgáltatás
  • Poggyászok tárolása lehetséges
  • Hordár/londiner
  • Játszótér
A jelenlegi ár 20 902 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 13. – okt. 14.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
10 szoba megjelenítése 10 közül

Szoba

  • Kilátás a tóra
  • 4 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy VAGY 2 egyszemélyes ágy

Szoba

  • Kilátás a tóra
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Szoba

  • Kilátás a tóra
  • 4 férőhely
  • 2 egyszemélyes ágy VAGY 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Szoba

  • Kilátás a tóra
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Szoba

  • Kilátás a tóra
  • 2 férőhely
  • 2 egyszemélyes ágy

Szoba

  • Kilátás a tóra
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Szoba

  • Kilátás a tóra
  • 2 férőhely
  • 2 egyszemélyes ágy

Szoba

  • Kilátás a tóra
  • 4 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy VAGY 2 egyszemélyes ágy

Szoba

  • Kilátás a tóra
  • 4 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy VAGY 2 egyszemélyes ágy

Szoba

  • Kilátás a tóra
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Candikuning, Kec. Baturiti, Bali, Province of Bali, 82191

A közelben

  • Handara Kapu - 18 perc gyalog - 1.6 km
  • Ulun Danu-templom - 4 perc autóval - 2.0 km
  • Munduk-vízesés - 36 perc autóval - 19.3 km
  • Jatiluwih-i rizsteraszok - 42 perc autóval - 29.3 km
  • Lovina part - 52 perc autóval - 39.6 km

Közlekedés

  • Denpasar (DPS-Ngurah Rai nemzetközi repülőtér) – 121 perc autóval

Éttermek

  • ‪Coffee Shop Ulun Danu – ‬2 perc autóval
  • ‪Rumah Makan Ulundanu Beratan – ‬2 perc autóval
  • ‪Rumah Gemuk – ‬13 perc gyalog
  • ‪Magoes Warung Bedugul – ‬7 perc gyalog
  • ‪Mentari Restaurant – ‬2 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

Dusun Bedugul Asri

  • Élvezd Baturiti hangulatát Dusun Bedugul Asri vendégeként.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 19 szoba

Érkezés/távozás

    • A bejelentkezés kezdete: 15:00
    • Kijelentkezési idő: 12:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Reggeli kérhető (felár ellenében)

Gyerekekkel utazóknak

  • Játszótér

Munkához

  • Konferenciaközpont

Szolgáltatások

  • Poggyásztárolási lehetőség
  • Esküvői szolgáltatás
  • Több nyelven beszélő személyzet
  • Hordár/londiner

Létesítmények

  • Épült: 2022
  • Széf a recepción
  • Kert
  • Kerti bútorok

Díjak és szabályzatok

Szabályzatok

Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a szálláshely lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Kínál Dusun Bedugul Asri helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van Dusun Bedugul Asri bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

A bejelentkezésre ekkortól van lehetőség: 15:00. Kijelentkezési idő: 12:00.

Mit csinálhatok Dusun Bedugul Asri területén és a közelben?

Dusun Bedugul Asri kert segítségével kínál kikapcsolódási lehetőséget.

Milyen környéken van Dusun Bedugul Asri?

Dusun Bedugul Asri Handara Kapu 15 perces sétatávnyi körzetében várja vendégeit.