Club Wokingham Hotel

Szálláshely besorolása: 2
Hotel Winnersh területén, ahol étterem és bár/társalgó áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Club Wokingham Hotel legfeljebb 10 perces autóútra található Temze folyó közelében. A hangulatos étterem jól jön, ha megéhezel, a nap végén pedig jól esik egy ital a vendégszerető bár/társalgó kényelmében.

Értékelések

2,6 ennyiből: 10

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Étterem
  • Bár

Főbb szolgáltatások (2)

  • Étterem és bár/társalgó
  • Kert
A jelenlegi ár 32 315 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 1. – szept. 2.

Szobaopciók

Comfort szoba kétszemélyes ággyal, kilátással a városra

  • Kilátás a városra
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
355 Reading Rd, Winnersh, England, RG41 5LR

A közelben

  • Dinton Pastures Country Park - 18 perc gyalog - 1.6 km
  • Nirvana Spa - 19 perc gyalog - 1.7 km
  • Madejski stadion - 7 perc autóval - 10.2 km
  • Readingi Egyetem - 7 perc autóval - 9.3 km
  • Oracle bevásárlóközpont - 11 perc autóval - 14.2 km

Közlekedés

  • Farnborough (FAB) – 51 perc autóval
  • Heathrow repülőtér (LHR) – 38 perc autóval
  • Wokingham Winnersh vasútállomás – 5 perc gyalog
  • Wokingham Winnersh Triangle vasútállomás – 21 perc gyalog
  • Reading Earley vasútállomás – 4 perc autóval

Éttermek

  • ‪The Dog & Duck – ‬3 perc autóval
  • ‪Sainsbury's Café – ‬3 perc gyalog
  • ‪The Wheelwrights Arms – ‬2 perc autóval
  • ‪The George – ‬2 perc autóval
  • ‪Starbucks – ‬3 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Club Wokingham Hotel

  • Club Wokingham Hotel legfeljebb 10 perces autóútra található Temze folyó közelében. A hangulatos étterem jól jön, ha megéhezel, a nap végén pedig jól esik egy ital a vendégszerető bár/társalgó kényelmében.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 12 szoba
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 14:00, bejelentkezés vége: 16:00
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 20 év
    • Kijelentkezési idő: 11:00
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • Kérjük, előzetesen vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, ha érkezését ennél későbbre tervezi: 8:30.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 20
DONE

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz))
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen, nyitott parkolóban

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Étterem
  • Bár/társalgó

Létesítmények

  • Kert

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • Televízió

Az otthon kényelme

  • Fűtés
  • Ventilátor
  • Vasaló/vasalódeszka (kérésre)

A felfrissülés kellékei

  • Esőzuhany
  • Zuhanyzó
  • Szappan és sampon
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Ingyenes wifi (100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz))

Díjak és szabályzatok

Felújítások és bezárások

Ezen szálláshely 2026. augusztus 26. és 2026. augusztus 31. között zárva tart (Felhívjuk figyelmét, hogy a jelen dátumok változhatnak).

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Club Wokingham Hotel jelenleg nyitva tart?

Ezen szálláshely 2026. augusztus 26. és 2026. augusztus 31. között zárva tart (Felhívjuk figyelmét, hogy a jelen dátumok változhatnak).

Engedélyezi Club Wokingham Hotel háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál Club Wokingham Hotel helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van Club Wokingham Hotel bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 14:00 és 16:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00.

Mit csinálhatok Club Wokingham Hotel területén és a közelben?

Club Wokingham Hotel kert segítségével kínál kikapcsolódási lehetőséget.

Található étterem Club Wokingham Hotel területén vagy környékén?

Igen, étterem rendelkezésre áll a helyszínen.

Milyen környéken van Club Wokingham Hotel?

Club Wokingham Hotel elhelyezkedése nagyszerű. Wokingham Winnersh vasútállomás egy rövid 5 perces sétával elérhető, és Nirvana Spa is csupán 16 perc gyalog.