Apartmanhotel

Mber Co-Living Serviced Apartments

Szálláshely besorolása: 3
Apartmanhotel Singapore területén, ahol 3 éttermek áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Mber Co-Living Serviced Apartments vendégeként Orchard Road és Mustafa Centre (bevásárlóközpont) is csak 10 percre lesz tőled autóval. Az éhes vendégek 3 étterem közül választhatnak, aki pedig sportolni szeretne, azt fitneszterem is várja. A hangulatos apartmanok teakonyha, valamint okostévé és esőzuhany jóvoltából még kellemesebbek. Rövid sétával megközelíthető a tömegközlekedés: Serangoon MRT-állomás 7 perc séta.

Népszerű szolgáltatások

  • Teakonyha
  • Mosoda
  • Parkolási lehetőség biztosított
  • Ingyenes wifi
  • Légkondicionálás
  • Étterem

Főbb szolgáltatások (12)

  • 78 apartman
  • 3 étterem
  • Fitneszlétesítmény
  • Egyéni parkolás (felár ellenében)
  • Business center
  • 2 tárgyalótermek
  • Tárgyalótermek
  • Limuzin/autó sofőrrel
  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Kávé/tea a közös helyiségekben
  • Kert
  • Vízadagoló

Az otthon érzése (6)

  • Teakonyha
  • Kert
  • Mosoda
  • Lift
  • Légkondicionálás a szobákban klímaszabályzóval
  • Digitális csatornák

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
13 szoba megjelenítése 13 közül

Standard szoba kétszemélyes ággyal, nemdohányzó

  • 15 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Superior szoba kétszemélyes ággyal, nemdohányzó

  • 18 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Deluxe szoba kétszemélyes ággyal

  • 20 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Prémium szoba kétszemélyes ággyal, nemdohányzó

  • 23 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Superior szoba két külön ággyal

  • 18 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 2 egyszemélyes ágy

Deluxe szoba két külön ággyal

  • 20 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 2 egyszemélyes ágy

Prémium szoba két külön ággyal

  • 23 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 2 egyszemélyes ágy

Deluxe szoba kétszemélyes ággyal, nemdohányzó

  • 20 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Prémium szoba kétszemélyes ággyal, nemdohányzó

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Superior szoba kétszemélyes ággyal, nemdohányzó

  • 18 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

apartman, 4 hálószobával

  • 125 négyzetméter
  • 4 hálószoba
  • 8 férőhely
  • 2 queen (nagyméretű) franciaágy és 2 egyszemélyes ágy

apartman, 3 hálószobával

  • 85 négyzetméter
  • 3 hálószoba
  • 6 férőhely
  • 3 queen (nagyméretű) franciaágy

apartman, 2 hálószobával

  • 65 négyzetméter
  • 2 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 2 queen (nagyméretű) franciaágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
2 Teck Chye Terrace, Singapore, 546620

A közelben

  • Nex bevásárlóközpont - 5 perc gyalog - 0.5 km
  • Bidadari Emlékkert - 2 perc autóval - 2.3 km
  • Japán temetőpark - 2 perc autóval - 1.9 km
  • Orchard Road - 8 perc autóval - 8.3 km
  • Marina Bay Sands Kaszinó - 10 perc autóval - 9.4 km

Közlekedés

  • Szingapúr (XSP-Seletar) – 21 perc autóval
  • Changi repülőtér (SIN) – 26 perc autóval
  • Senai Nemzetközi Repülőtér (JHB) – 79 perc autóval
  • Batam Batu Besar (BTH-Hang Nadim) – 22,9 mérföld/36,8 km
  • Kempas Baru állomás – 34 perc autóval
  • JB Sentral pályaudvar – 50 perc autóval
  • Serangoon MRT-állomás – 7 perc séta
  • Kovan MRT-állomás – 16 perc séta
  • Bartley MRT-állomás – 21 perc séta

Éttermek

  • ‪Scissors Paper Stove – ‬1 perc gyalog
  • ‪南华昌鱼头炉 – ‬1 perc gyalog
  • ‪717 Trading Durian Specialist – ‬5 perc gyalog
  • ‪Indochine Kitchen – ‬2 perc gyalog
  • ‪Fragrant Garden 馨香园 – ‬6 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Mber Co-Living Serviced Apartments

  • Mber Co-Living Serviced Apartments vendégeként Orchard Road és Mustafa Centre (bevásárlóközpont) is csak 10 percre lesz tőled autóval. Az éhes vendégek 3 étterem közül választhatnak, aki pedig sportolni szeretne, azt fitneszterem is várja. A hangulatos apartmanok teakonyha, valamint okostévé és esőzuhany jóvoltából még kellemesebbek. Rövid sétával megközelíthető a tömegközlekedés: Serangoon MRT-állomás 7 perc séta.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 78 apartman

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: 22:00
    • Kései bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 11:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A vendégek az érkezésük előtt 7 nappal e-mailben kapják meg a bejelentkezési tudnivalókat. A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • Az érkezés előtt online regisztrálnod kell egy biztonságos linken keresztül
    • Kérjük, előzetesen vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, ha érkezését ennél későbbre tervezi: 22:00.
    • Az autóval érkező vendégeknek előre fel kell venniük a kapcsolatot a szálláshellyel (pl. útvonaltervekért)
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18

Gyermekek

    • Gyerekágy (kiságy) nem áll rendelkezésre

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 500+ Mb/s (6-nál több személynek vagy 10-nél több eszközhöz))

Parkolás

    • Helyszíni parkolás csak kérésre
    • Egyéni parkolás a helyszínen, fedett parkolóban (32 SGDnaponta)
    • Korlátozott helyszíni parkolási lehetőség
    • A helyszíni parkolás magassági korlátokkal lehetséges

Egyéb információ

    • Dohányzás a kijelölt helyeken

A szálláshely szolgáltatásai

Internetkapcsolat

  • Ingyenes wifi, sebesség: 500+ Mb/s (6-nál több személynek vagy 10-nél több eszközhöz)

Parkolás és közlekedés

  • Helyszíni parkolási lehetőség kérésre
  • Egyéni parkolás a helyszínen, fedett parkolóban (32 SGDnaponta)
  • Korlátozott helyszíni parkolás
  • A helyszíni parkolás magassági korlátokkal lehetséges
  • Limuzin/autó sofőrrel

Teakonyha

  • Hűtőszekrény
  • Mikrohullámú sütő
  • Főzőedények/tányérok/evőeszközök
  • Ballonos víz

Étkezés

  • 3 étterem
  • Kávé/tea a közös helyiségben

Hálószobák

  • Ágynemű

Fürdőszobák

  • Zuhanyzó
  • Esőzuhany
  • Sampon
  • Fogkefe és fogkrém
  • Toalettpapír
  • Szappan
  • Papucs
  • Környezetbarát piperecikkek
  • Törölköző

Szórakozás

  • 43 hüvelyk képátmérőjű okostévé digitális csatornákkal

Külső területek

  • Grillezési lehetőség
  • Kert

Ruhatisztítás

  • Vegytisztítási/mosodai szolgáltatás
  • Mosoda
  • Önkiszolgáló mosoda a közelben

Helyiségek munkavégzéshez

  • 2 tárgyaló
  • Business center
  • Íróasztal
  • Közösségi iroda

Klímaszabályozás

  • Légkondicionálás

Állatok

  • Háziállat nem engedélyezett

Akadálymentesítés, kisegítő lehetőségek

  • Ha különleges akadálymentesítési igényeid vannak, fordulj a szálláshelyhez a foglalási visszaigazolásban megadott elérhetőségein.
  • Lift
  • Jól megvilágított útvonal a bejáratig
  • Dohányzás kijelölt helyeken lehetséges

Kényelmi szolgáltatások, felszereltség

  • Concierge-szolgálat
  • Széf
  • 24 órában nyitva tartó recepció

A helyszínnel kapcsolatos kiemelt információk

  • A repülőtér közelében
  • Metróközelben
  • Gyógy- vagy wellnessfürdő közelében
  • Kórház közelében

Időtöltési lehetőségek

  • Fitneszlétesítmény
  • Kerékpárbérlés a helyszínen
  • Kerékpározási lehetőség a közelben

Biztonsági felszereltség

  • Nem tudunk szén-monoxid-érzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen; érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni)
  • Nem tudunk füstérzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen)

Általános jellemzők

  • 78 szoba
  • Környezetbarát tisztítószerek
  • Tetőkert
  • Vízadagoló

Díjak és szabályzatok

Parkolás

  • Egyéni parkolás díja fedett parkolóban: 32 SGDnaponta
  • A helyszíni parkolás biztosításához a vendégeknek előzetesen kapcsolatba kell lépniük a szálláshellyel
  • A parkolás magassági korlátokkal lehetséges

Medence, wellnessfürdő és edzőterem (ha van)

  • A medence a következő időszakban használható: 6:30 – 22:00

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.

Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.

A házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen, ezért érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni az utazásra.

A házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen.

A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és készpénz.

Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák

Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Mber Co-Living Serviced Apartments háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál Mber Co-Living Serviced Apartments helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen. Az egyéni parkolás költsége 32 SGD naponta. A parkolóhelyek száma korlátozott.

Mikor van Mber Co-Living Serviced Apartments bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és 22:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00.

Mit csinálhatok Mber Co-Living Serviced Apartments területén és a közelben?

A melegebb hónapokban többek között kerékpározás kínál kellemes kikapcsolódást a közelben. Élvezd a szálláshely kényelmi szolgáltatásait, például fitneszlétesítmény és kert.

Található étterem Mber Co-Living Serviced Apartments területén vagy környékén?

Igen, 3 étterem található a helyszínen.

Mber Co-Living Serviced Apartments kínál konyhát vagy teakonyhát?

Igen, a szálláshoz tartozik egy teakonyha a következő felszereltséggel: hűtőszekrény, mikrohullámú sütő, főzőedények, tányérok, evőeszközök.

Milyen környéken van Mber Co-Living Serviced Apartments?

Mber Co-Living Serviced Apartments elhelyezkedése nagyszerű. Serangoon MRT-állomás egy rövid 7 perces sétával elérhető, és Nex bevásárlóközpont is csupán 7 perc gyalog.