Fabhotel Veda Inn
3.0 csillagos szálláshely
Belvárosi hotel Hyderabad területén, ahol étterem áll rendelkezésre
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Fabhotel Veda Inn képgalériája





Fabhotel Veda Inn vendégeként Charminar-mecset és Hussain Sagar Lake is közel lesz hozzád, mindkettő legfeljebb 15 perc autóval.
Népszerű szolgáltatások
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
Főbb szolgáltatások (8)
Főbb szolgáltatások (8)
- Takarítás naponta
- Étterem
- Reggeli elérhető
- Szobaszerviz (meghatározott órákban)
- 24 órában nyitva tartó recepció
- Légkondicionálás
- Recepción igénybe vehető páncélkazetta
- Poggyászok tárolása lehetséges
Az otthon érzése (4)
Az otthon érzése (4)
- Napi takarítási szolgáltatás
- Kábelcsatornák
- Prémium ágynemű
- Ingyenes piperecikkek
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
A következő szoba összes képének megtekintése: Deluxe szoba

Deluxe szoba
- 14 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 1 kétszemélyes ágy
- Ingyenes wifi
Hasonló szálláshelyek

New Hotel Suhail
Koti
New Hotel Suhail
Koti
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Mosoda
8.4 ennyiből: 10, Nagyon jó, 15 értékelés
8,4
Nagyon jó
15 értékelés
Az ár 9 475 Ft
9 475 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 6. – aug. 7.

HOTEL CHUTNEYS
L. B. Nagar
HOTEL CHUTNEYS
L. B. Nagar
- Ingyenes reggeli
- Ingyenes wifi
- Állandó recepció
4.0 ennyiből: 10, 5 értékelés
4,0
5 értékelés
Az ár 11 650 Ft
11 650 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 1. – aug. 2.

Fabhotel White Ridge Lb Nagar
L. B. Nagar
Fabhotel White Ridge Lb Nagar
L. B. Nagar
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
Az ár 4 382 Ft
4 382 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 1. – aug. 2.

Hotel Elite Swagath Grand
Hyderabad
Hotel Elite Swagath Grand
Hyderabad
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
10.0 ennyiből: 10, Kivételes, 1 értékelés
10
Kivételes
1 értékelés
Az ár 7 829 Ft
7 829 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 21. – aug. 22.

Hotel M Hyatt
Dilsukhnagar
Hotel M Hyatt
Dilsukhnagar
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Állandó recepció
Az ár 5 152 Ft
5 152 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 2. – aug. 3.

Stayz Royale - LB Nagar
L. B. Nagar
Stayz Royale - LB Nagar
L. B. Nagar
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
Az ár 5 333 Ft
5 333 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 13. – aug. 14.

Ohris Baseraa Inn
Hyderabad
Ohris Baseraa Inn
Hyderabad
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Légkondicionálás
5.8 ennyiből: 10, 20 értékelés
5,8
20 értékelés
Az ár 4 737 Ft
4 737 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 31. – szept. 1.

Hotel Loki's Forest Inn
L. B. Nagar
Hotel Loki's Forest Inn
L. B. Nagar
- Medence
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
7.6 ennyiből: 10, Jó, 5 értékelés
7,6
Jó
5 értékelés

Palladium Luxury Suites
Jillalguda
Palladium Luxury Suites
Jillalguda
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Állandó recepció
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

Plot No: 2-124/1, Dadus building, chaitanyapuri, Hyderabad, 500060
A közelben
- Mount Opera Többtémájú Park Üdülőhely - 13 perc gyalog - 1.1 km
- Saroornagar-tó - 19 perc gyalog - 1.7 km
- Charminar-mecset - 17 perc autóval - 9.9 km
- Hussain Sagar Lake - 22 perc autóval - 11.6 km
- Nehru Állatkert - 23 perc autóval - 13.1 km
Közlekedés
- Haidarábád (HYD-Rajiv Gandhi nemzetközi repülőtér) – 47 perc autóval
- Chaitanyapuri állomás – 7 perc gyalog
- Dilsukh Nagar állomás – 10 perc gyalog
- Victoria Memorial állomás – 19 perc gyalog
Éttermek
- Sri Raghavendra Grand – 2 perc autóval
- McDonald's – 5 perc gyalog
- Varalakshmi Tiffins
- Minerva Coffee Shop
- Green Leaves – 1 perc gyalog
Részletek a szálláshelyről
Fabhotel Veda Inn
- Fabhotel Veda Inn vendégeként Charminar-mecset és Hussain Sagar Lake is közel lesz hozzád, mindkettő legfeljebb 15 perc autóval.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 18 szoba
- 3 emelet
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 12:00, bejelentkezés vége: 0:00
- A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
- Kijelentkezési idő: 11:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
- Ezen a szálláshelyen nincs lehetőség a nyitvatartási idő utáni bejelentkezésre
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
- A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
Gyermekek
- Gyerekágy (kiságy) nem áll rendelkezésre
Kisállatok
- Sem háziállat, sem segítő állat nem vihető
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 25+ Mb/s)
Parkolás
- A helyszínen nincs parkolási lehetőség
Egyéb információ
- Dohányzás csak a kijelölt helyeken (a tiltott helyen való dohányzás bírságot von maga után)
A szálláshely szolgáltatásai
Étkezés és italok
- Kontinentális reggeli (felár ellenében) naponta 8:00 és 10:00 között
- Étterem
- Naponta ingyenes fogadás
- Szobaszerviz (meghatározott időszakban)
Szolgáltatások
- 24 órában nyitva tartó recepció
- Poggyásztárolási lehetőség
Létesítmények
- 1 épület/torony
- Épült: 2022
- Széf a recepción
- Hagyományos stílusú
Akadálymentesítés
- Kerekesszékeseknek akadálymentesített
- A felső szintek csak lépcsőn közelíthetők meg
- Padlólap a közös területeken
Szobák felszereltsége
Csupa szórakozás
- 28 hüvelyk képátmérőjű LCD-televízió
- Kábeltévé-csatornák
Az otthon kényelme
- Légkondicionálás
- Mennyezeti ventilátor
A pihentető alváshoz
- Prémium ágynemű
A felfrissülés kellékei
- Esőzuhany
- Zuhanyzó
- Ingyenes piperecikkek
- Törölközők
- Fogkefe és fogkrém (igényelhető)
- Toalettpapír
Kapcsolattartás
- Ingyenes wifi (25+ Mb/s)
Étkezés és italok
- Ingyenes palackozott víz
Egyéb szolgáltatások
- Takarítás naponta
- Széf a szobában
Díjak és szabályzatok
Opcionális extrák
- Kontinentális reggeli felár ellenében kérhető: 300 INR felnőtteknek és 100 INR gyerekeknek (hozzávetőleges árak)
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A szálláshelyen nincs lift.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Gyakran ismételt kérdések
Engedélyezi Fabhotel Veda Inn háziállatok behozatalát?
Sajnáljuk, sem háziállatok, sem segítő állatok nem engedélyezettek.
Kínál Fabhotel Veda Inn helyszíni parkolási lehetőséget?
Sajnos Fabhotel Veda Inn nem rendelkezik saját parkolóval.
Mikor van Fabhotel Veda Inn bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 12:00 és 0:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00.
Található étterem Fabhotel Veda Inn területén vagy környékén?
Igen, étterem rendelkezésre áll a helyszínen.
Milyen környéken van Fabhotel Veda Inn?
Fabhotel Veda Inn Dilsukhnagar területén található. Chaitanyapuri állomás mindössze 7 perc gyalog, Mount Opera Többtémájú Park Üdülőhely pedig 13 perc sétára van tőle.