Attika Hotel
Hotel Halstenbek területén, ahol étterem és bár/társalgó áll rendelkezésre
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Attika Hotel képgalériája





Attika Hotel vendégeként Hagenbeck-állatkert és Volksparkstadion is legfeljebb 15 percre lesz tőled autóval. Ha megéhezel, érdemes választanod a helyszínen működő étterem étlapjáról, ha pedig jól esne egy ital, bár/társalgó is vár rád. A kiváló adottságokkal rendelkező hotel vendégeinek Barclays Aréna is csak egy rövid autóút. A tömegközlekedés jól megközelíthető: Halstenbek megállóhely csak 14 perc gyalog.
Értékelések
6,06,0 ennyiből: 10
Jó
Népszerű szolgáltatások
- Állatbarát
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Bár
Főbb szolgáltatások (3)
Főbb szolgáltatások (3)
- Takarítás tartózkodásonként egyszer
- Étterem és bár/társalgó
- Meghatározott időben nyitva tartó recepció
A jelenlegi ár 32 243 Ft
32 243 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 5. – szept. 6.
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
2 szoba megjelenítése 2 közül
A következő szoba összes képének megtekintése: Classic szoba kétszemélyes vagy két külön ággyal

Classic szoba kétszemélyes vagy két külön ággyal
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 2 egyszemélyes ágy
- Ingyenes wifi
A következő szoba összes képének megtekintése: Egyágyas szoba, privát fürdőszoba

Egyágyas szoba, privát fürdőszoba
- 20 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 1 férőhely
- 1 egyszemélyes ágy
- Ingyenes wifi
Hasonló szálláshelyek

Hotel Stadt Norderstedt
Norderstedt
Hotel Stadt Norderstedt
Norderstedt
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
- Állandó recepció
- Nemdohányzó
7.4 ennyiből: 10, Jó, 107 értékelés
7,4
Jó
107 értékelés
Az ár 34 694 Ft
34 694 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 31. – szept. 1.

Hotel Ohlenhoff
Norderstedt
Hotel Ohlenhoff
Norderstedt
- Állatbarát
- Ingyenes wifi
- Nemdohányzó
8.6 ennyiből: 10, Kiváló, 130 értékelés
8,6
Kiváló
130 értékelés
Az ár 41 893 Ft
41 893 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 5. – szept. 6.

HotelHafenWedel
Wedel
HotelHafenWedel
Wedel
- Wellnessfürdő
- Ingyenes wifi
- Bár
8.2 ennyiből: 10, Nagyon jó, 119 értékelés
8,2
Nagyon jó
119 értékelés
Az ár 43 714 Ft
43 714 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 6. – szept. 7.

Hotel Neugrabener Hof
Hamburg-Harburg
Hotel Neugrabener Hof
Hamburg-Harburg
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Mosoda
7.2 ennyiből: 10, Jó, 280 értékelés
7,2
Jó
280 értékelés
Az ár 37 793 Ft
37 793 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 7. – szept. 8.

Hotel Altenwerder Hof
Hamburg-Harburg
Hotel Altenwerder Hof
Hamburg-Harburg
- Ingyenes parkolás
- Internet-hozzáférés
- Mosoda
- Állandó recepció
6.6 ennyiből: 10, 185 értékelés
6,6
185 értékelés
Az ár 35 793 Ft
35 793 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 6. – szept. 7.

Hotel Elbinsel
Hamburg-Mitte kerület
Hotel Elbinsel
Hamburg-Mitte kerület
- Wellnessfürdő
- Repülőtéri transzfer
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
6.2 ennyiből: 10, 230 értékelés
6,2
230 értékelés
Az ár 32 954 Ft
32 954 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 4. – szept. 5.

Garner Hotel Hamburg Nord by IHG
Wandsbek
Garner Hotel Hamburg Nord by IHG
Wandsbek
- Állatbarát
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
- Étterem
7.8 ennyiből: 10, Jó, 111 értékelés
7,8
Jó
111 értékelés
Az ár 28 486 Ft
28 486 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 6. – szept. 7.

Hotel Diamant
Wedel
Hotel Diamant
Wedel
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
- Mosoda
- Nemdohányzó
8.8 ennyiből: 10, Kiváló, 158 értékelés
8,8
Kiváló
158 értékelés
Az ár 46 640 Ft
46 640 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 31. – szept. 1.

Entrée Hotel Glinde
Glinde
Entrée Hotel Glinde
Glinde
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
- Nemdohányzó
6.8 ennyiből: 10, 413 értékelés
6,8
413 értékelés
Az ár 18 628 Ft
18 628 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 6. – szept. 7.

B&B HOTEL Hamburg-Airport
Hamburg-Nord
B&B HOTEL Hamburg-Airport
Hamburg-Nord
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
8.4 ennyiből: 10, Nagyon jó, 1 001 értékelés
8,4
Nagyon jó
1 001 értékelés
Az ár 26 623 Ft
26 623 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 27. – szept. 28.
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

Bäckerstraße 3, Halstenbek, SH, 25469
A közelben
- Messehalle Hamburg-Schnelsen - 7 perc autóval - 9.3 km
- Hamburg-Schnelsen Kiállítási Központ - 8 perc autóval - 9.3 km
- JUMP House Hamburg - 8 perc autóval - 10.3 km
- Eidelstedt bevásárlóközpont - 9 perc autóval - 8.1 km
- Hagenbeck-állatkert - 10 perc autóval - 11.0 km
Közlekedés
- Hamburgi repülőtér (HAM) – 25 perc autóval
- Hamburg Finkenwerder repülőtér (XFW) – 56 perc autóval
- Lübeck (LBC) – 93 perc autóval
- Hamburg Hörgensweg vasútállomás – 6 perc autóval
- Halstenbeker Stieg Hamburg buszmegálló – 6 perc autóval
- Eidelstedt központi vasútállomás – 7 perc autóval
- Halstenbek megállóhely – 14 perc séta
Éttermek
- MyDöner – 12 perc gyalog
- Dolce Vita Lust auf Pizza Italienisches Restaurant – 5 perc gyalog
- Phönix – 3 perc autóval
- Görner Grillstation – 4 perc gyalog
- Tennistreff – 17 perc gyalog
Részletek a szálláshelyről
Attika Hotel
- Attika Hotel vendégeként Hagenbeck-állatkert és Volksparkstadion is legfeljebb 15 percre lesz tőled autóval. Ha megéhezel, érdemes választanod a helyszínen működő étterem étlapjáról, ha pedig jól esne egy ital, bár/társalgó is vár rád. A kiváló adottságokkal rendelkező hotel vendégeinek Barclays Aréna is csak egy rövid autóút. A tömegközlekedés jól megközelíthető: Halstenbek megállóhely csak 14 perc gyalog.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 10 szoba
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: 22:00
- Kései bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
- A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
- Kijelentkezési idő: 12:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- A recepció mindennap 15:00 és 22:00 óra között tart nyitva.
- A recepción csak korlátozott ideig van személyzet.
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
- A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
Kisállatok
- Házi kedvencek ingyenesen hozhatók
- Segítőállatok hozhatók
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
- Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 250+ Mb/s (3–5 személynek, illetve akár 10 eszközhöz))
Parkolás
- Ingyenes parkolás a szálláshely körzetében 10 méter távolságig
A szálláshely szolgáltatásai
Étkezés és italok
- Étterem
- Bár/társalgó
Szolgáltatások
- Meghatározott időben nyitva tartó recepció
Szobák felszereltsége
Az otthon kényelme
- Fűtés
A felfrissülés kellékei
- Zuhanyzó
- Törölközők
- Toalettpapír
Kapcsolattartás
- Ingyenes wifi (250+ Mb/s (3–5 személynek, illetve akár 10 eszközhöz))
Egyéb szolgáltatások
- Takarítás tartózkodásonként egyszer
Díjak és szabályzatok
Kisállatok
- Segítő állatok után nem kell díjat fizetni
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A szálláshelyen nincs lift.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Gyakran ismételt kérdések
Engedélyezi Attika Hotel háziállatok behozatalát?
Igen, kisállatok ingyenesen tartózkodhatnak a szálláshelyen.
Kínál Attika Hotel helyszíni parkolási lehetőséget?
Sajnos nem, de a közelben elérhető ingyenes parkolási lehetőség.
Mikor van Attika Hotel bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 15:00 és 22:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 12:00.
Rendelkezik Attika Hotel helyszíni kaszinóval?
Nem, ez a kényelmes hotel nem rendelkezik kaszinóval, de a közelben több lehetőség is kínálkozik: Casino Reeperbahn (16 perc autóval) és Casino Esplanade (17 perc autóval).
Található étterem Attika Hotel területén vagy környékén?
Igen, étterem rendelkezésre áll a helyszínen.