Medalio Ujjain Mahakal
3.0 csillagos szálláshely
Hotel Ujjain területén
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Medalio Ujjain Mahakal képgalériája





Medalio Ujjain Mahakal vendégeként Shri Mahakaleshwar Templom és Mahakaleshwar Jyotirlinga is csak 10 percre lesz tőled autóval.
Népszerű szolgáltatások
- Ingyenes reggeli
- Ingyenes wifi
- Állandó recepció
Főbb szolgáltatások (2)
Főbb szolgáltatások (2)
- Takarítás naponta
- 24 órában nyitva tartó recepció
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
Hasonló szálláshelyek

Hotel Ujjayanta
Ujjain
Hotel Ujjayanta
Ujjain
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Légkondicionálás
8.4 ennyiből: 10, Nagyon jó, 5 értékelés
8,4
Nagyon jó
5 értékelés
Az ár 11 298 Ft
11 298 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 7. – júl. 8.

Hotel Roshan
Ujjain
Hotel Roshan
Ujjain
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Mosoda
8.0 ennyiből: 10, Nagyon jó, 1 értékelés
8,0
Nagyon jó
1 értékelés
Az ár 7 974 Ft
7 974 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 6. – júl. 7.

Hathili Hotel and Restaurant
Ujjain
Hathili Hotel and Restaurant
Ujjain
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
4.8 ennyiből: 10, 3 értékelés
4,8
3 értékelés
Az ár 23 003 Ft
23 003 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 6. – júl. 7.

Hotel Apple Palace - Prime Located
Ujjain
Hotel Apple Palace - Prime Located
Ujjain
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
- Nemdohányzó
10.0 ennyiből: 10, Kivételes, 2 értékelés
10
Kivételes
2 értékelés
Az ár 8 005 Ft
8 005 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 6. – júl. 7.

Hotel Shiv Sagar NX
Ujjain
Hotel Shiv Sagar NX
Ujjain
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Mosoda
Az ár 134 044 Ft
134 044 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 6. – júl. 7.

Hotel Malay - near Temple & Rail Station
Ujjain
Hotel Malay - near Temple & Rail Station
Ujjain
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
- Nemdohányzó
10.0 ennyiből: 10, Kivételes, 2 értékelés
10
Kivételes
2 értékelés
Az ár 6 748 Ft
6 748 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 6. – júl. 7.

Hotel Dwarkadhish -near Station & Temple
Ujjain
Hotel Dwarkadhish -near Station & Temple
Ujjain
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
- Nemdohányzó
8.0 ennyiből: 10, Nagyon jó, 3 értékelés
8,0
Nagyon jó
3 értékelés
Az ár 5 855 Ft
5 855 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 6. – júl. 7.

Hotel Shivarth Palace
Ujjain
Hotel Shivarth Palace
Ujjain
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Mosoda
Az ár 4 141 Ft
4 141 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 6. – júl. 7.

Hotel Manthan Palace
Ujjain
Hotel Manthan Palace
Ujjain
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Mosoda
- Állandó recepció
4.0 ennyiből: 10, 1 értékelés
4,0
1 értékelés

Hotel Fortune Palace - near Main Places
Ujjain
Hotel Fortune Palace - near Main Places
Ujjain
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Mosoda
- Állandó recepció
10.0 ennyiből: 10, Kivételes, 2 értékelés
10
Kivételes
2 értékelés
Az ár 7 665 Ft
7 665 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 6. – júl. 7.
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

Plot No C-17/14, HIG Shri, Mahakal Commercial Cum Residential Scheme, Ujjain, Madhya Pradesh, 456010
A közelben
- ISKCON Templom Ujjain - 2 perc gyalog - 0.2 km
- Sandipani Asram - 4 perc autóval - 2.1 km
- Vikram Egyetem - 4 perc autóval - 2.1 km
- Mahakaleshwar Jyotirlinga - 8 perc autóval - 6.1 km
- Shri Mahakaleshwar Templom - 9 perc autóval - 6.8 km
Közlekedés
- Indore (IDR-Devi Ahilyabai Holkar nemzetközi repülőtér) – 90 perc autóval
- Vikram Nagar állomás – 7 perc autóval
- Chintaman Ganesh állomás – 10 perc autóval
- Ujjain csomóponti pályaudvar – 13 perc autóval
Éttermek
- Shri Ganga – 18 perc gyalog
- Sudama – 6 perc autóval
- Shree Shyam Sandwich – 11 perc autóval
- Hotel Imperial – 5 perc autóval
- Satyug Restaurant – 7 perc autóval
Részletek a szálláshelyről
Medalio Ujjain Mahakal
- Medalio Ujjain Mahakal vendégeként Shri Mahakaleshwar Templom és Mahakaleshwar Jyotirlinga is csak 10 percre lesz tőled autóval.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 45 szoba
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 13:00, bejelentkezés vége: 11:00
- A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
- Kijelentkezési idő: 11:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
- Ezen a szálláshelyen nincs lehetőség a nyitvatartási idő utáni bejelentkezésre
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
- A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
Kisállatok
- Háziállat nem vihető
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
Parkolás
- A helyszínen nincs parkolási lehetőség
A szálláshely szolgáltatásai
Étkezés és italok
- Ingyenes svédasztalos reggeli naponta 8:00 és 10:00 között
Szolgáltatások
- 24 órában nyitva tartó recepció
Szobák felszereltsége
A felfrissülés kellékei
- Privát fürdőszoba
- Zuhanyzó
- Ingyenes piperecikkek
- Törölközők
Egyéb szolgáltatások
- Takarítás naponta
Díjak és szabályzatok
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A szálláshelyen nincs lift.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Gyakran ismételt kérdések
Engedélyezi Medalio Ujjain Mahakal háziállatok behozatalát?
Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.
Kínál Medalio Ujjain Mahakal helyszíni parkolási lehetőséget?
Sajnos Medalio Ujjain Mahakal nem rendelkezik saját parkolóval.
Mikor van Medalio Ujjain Mahakal bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 13:00 és 11:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00.
Milyen környéken van Medalio Ujjain Mahakal?
Medalio Ujjain Mahakal Vikram Egyetem 20 perces sétatávnyi körzetében várja vendégeit.