NEW STAR HOTEL YAMANAKAKO

Szálláshely besorolása: 3
Hotel és teljes körű szolgáltatást nyújtó wellnessfürdő a(z) Jamanaka-tó közelében

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

NEW STAR HOTEL YAMANAKAKO vendégeként Fuji-Hakone-Izu Nemzeti Park és Jamanaka-tó is közel lesz hozzád, mindkettő legfeljebb 15 perc autóval. A wellnessrészlegen többféle wellness-szolgáltatás nyújt teljes kikapcsolódást. Terasz, kert és kerékpártisztítás is növeli a szálláshely színvonalát.

Értékelések

10 ennyiből: 10
Kivételes

Népszerű szolgáltatások

  • Wellnessfürdő
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Légkondicionálás
  • Nemdohányzó
  • Gyermekbarát programlehetőségek

Főbb szolgáltatások (9)

  • Takarítás (igényelhető)
  • Teljes körű szolgáltatást nyújtó wellnessfürdő
  • Termálfürdő
  • Reggeli elérhető
  • Terasz
  • Kert
  • Étel- és italautomata
  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció
  • Játszótér

Az otthon érzése (6)

  • Játszótér a helyszínen
  • Saját fürdőszoba
  • Kert
  • Terasz
  • Sötétítőfüggöny
  • Légkondicionálás a szobákban klímaszabályzóval
A jelenlegi ár 32 631 Ft
szept. 28. – szept. 29.

Szobaopciók

Basic szoba két külön ággyal, erkély, kilátással a kertre

  • Kertre néző kilátás
  • 26 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 2 futon (matracágy) (egyszemélyes ágy méret)

Basic szoba két külön ággyal, 2 egyszemélyes ágy, nemdohányzó, erkély

  • Kertre néző kilátás
  • 26 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 2 egyszemélyes ágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
2160, Yamanakako, Yamanashi, 401-0502

A közelben

  • Jamanaka-tó - 1 perc gyalog - 0.0 km
  • Fuji-Hakone-Izu Nemzeti Park - 1 perc gyalog - 0.0 km
  • Jamanaka-tavi Kirara közösségi tér - 5 perc autóval - 2.1 km
  • Fujiyama Onsen - 36 perc autóval - 20.1 km
  • Csureito-pagoda - 37 perc autóval - 21.5 km

Közlekedés

  • Ocuki vasútállomás – 40 perc autóval
  • Fudzsiszan vasútállomás – 42 perc autóval
  • Fudzsijosiha Gekkodzsi vasútállomás – 45 perc autóval

Éttermek

  • ‪パクパクうーたん村 – ‬5 perc autóval
  • ‪甲州ほうとう 小作 – ‬10 perc autóval
  • ‪ダラスヴィレッジ – ‬4 perc autóval
  • ‪Tacos 3 Hermanos – ‬8 perc autóval
  • ‪どさん娘山中湖店 – ‬3 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

NEW STAR HOTEL YAMANAKAKO

  • NEW STAR HOTEL YAMANAKAKO vendégeként Fuji-Hakone-Izu Nemzeti Park és Jamanaka-tó is közel lesz hozzád, mindkettő legfeljebb 15 perc autóval. A wellnessrészlegen többféle wellness-szolgáltatás nyújt teljes kikapcsolódást. Terasz, kert és kerékpártisztítás is növeli a szálláshely színvonalát.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 120 szoba

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: 20:00
    • Kései bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 11:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepció mindennap 6:00 és 23:30 óra között tart nyitva.
    • A recepción csak korlátozott ideig van személyzet.
    • Kérjük, előzetesen vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, ha érkezését ennél későbbre tervezi: 21:00.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18

Gyermekek

    • A gyerekek 5 éves korig díjmentesen reggelizhetnek
    • Gyerekágy (kiságy) nem áll rendelkezésre

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz))

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen, nyitott parkolóban

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Svédasztalos reggeli (felár ellenében) naponta 7:00 és 9:00 között

Gyerekekkel utazóknak

  • Játszótér
  • Játékok

Időtöltési lehetőségek

  • Termálfürdő
  • Helyi vásárlási lehetőség

Szolgáltatások

  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció
  • Kerékpártisztítás
  • Kerékpártároló

Létesítmények

  • Kert
  • Terasz
  • Kerékpárparkoló
  • Teljes körű szolgáltatást nyújtó wellnessfürdő
  • Kerti bútorok

Akadálymentesítés

  • Siket és nagyothalló vendégeket segítő eszközök
  • Vizuális riasztók/figyelemfelhívók a folyosókon
  • Kapaszkodók a lépcsők mentén
  • Folyosói kapaszkodó magassága (cm) 80
  • A felső szintek csak lépcsőn közelíthetők meg
  • Jól megvilágított útvonal a bejáratig

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • 32 hüvelyk képátmérőjű LED-televízió
  • Digitális csatornák

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás és fűtés klímaszabályzóval
  • Papucs
  • Külső textil árnyékolók

A pihentető alváshoz

  • Sötétítőfüggöny
  • Extra matracágy (felár ellenében)
  • Ágynemű

A pihenés szolgálatában

  • Erkély

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Kád zuhanyzóval
  • Sampon
  • Hajszárító
  • Törölközők
  • Fogkefe és fogkrém
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Ingyenes wifi (100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz))
  • Telefon

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás kérésre

Speciális szolgáltatások

Wellnessrészleg

A(z) hotel területén 金毘羅温泉 néven egy teljes körű szolgáltatást nyújtó wellnessfürdő üzemel. A wellnessfürdőben melegvizes/termálvizes fürdő és pezsgőfürdő biztosított. A fürdő naponta nyitva tart. 4 év kor alatti gyermekek felnőtt felügyelete nélkül nem használhatják a wellnessfürdőt.

15:00 és 23:00 között nyitva tartó beltéri termálvizes fürdő és kültéri termálvizes fürdő áll rendelkezésre.A termálvíz hőfoka 106 °F.

Díjak és szabályzatok

Kötelezően fizetendő díjak

Be- vagy kijelentkezéskor a következő díjak fizetését fogják kérni a szálláshelyen. A díjak tartalmazhatják a fizetendő adókat:
  • A város helyi adót vetett ki, amelynek összege 150.00 JPY személyenként, éjszakánként. 12 év alatti gyermekek után nem kell adót fizetni.

Opcionális extrák

  • Svédasztalos reggeli felár ellenében kérhető: 1650 JPY/fő (hozzávetőleges ár)
  • Futonok (matracágyak) kérhetők a következő áron: 3000 JPY éjszakánként

Medence, wellnessfürdő és edzőterem (ha van)

  • 4 év alatti gyermekek felnőtt felügyelete nélkül nem használhatják a wellnessfürdőt
  • A termálfürdő a következő órákban tart nyitva: 15:00 – 23:00

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A Japán Egészségügyi, Munkaügyi és Népjóléti Minisztérium előírja, hogy a különböző szálláshelyeken (pl. panziókban, szállodákban, motelekben stb.) történő regisztráció során az összes külföldi látogatónak meg kell adnia az útlevélszámát és a nemzetiségét. A szálláshely tulajdonosának ezenfelül az összes regisztrált vendég útleveléről másolatot kell készítenie, és azt meg kell őriznie.
A szálláshelyen nincs lift.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék gondoskodik a helyszínen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és mobilfizetés. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Mobilfizetési lehetőségek: Alipay, PayPay, LINE pay, R Pay, WeChat Pay.
A szálláshely fennartja a jogot arra, hogy a vendég érkezése előtt zároljon bizonyos összeget a vendég hitelkártyáján.
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi NEW STAR HOTEL YAMANAKAKO háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál NEW STAR HOTEL YAMANAKAKO helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van NEW STAR HOTEL YAMANAKAKO bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és 20:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00.

Mit csinálhatok NEW STAR HOTEL YAMANAKAKO területén és a közelben?

NEW STAR HOTEL YAMANAKAKO vendégei termálfürdő segítségével is kikapcsolódhatnak. Kapcsolódj ki egy wellnesskezeléssel, és élvezd a vendégek kényelmét szolgáló többi szolgáltatást, mint például wellness-szolgáltatások és kert.

NEW STAR HOTEL YAMANAKAKO kínál privát kültéri helyeket?

Igen, minden szobához erkély tartozik.

Értékelések

A(z) NEW STAR HOTEL YAMANAKAKO értékelései

10

Kivételes

10

Tisztaság

10

Szolgáltatások

10

Személyzet és kiszolgálás

10

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Set on top of a mountain with beautiful views and just a short distance from the beach, this was a wonderful place to stay! The location was peaceful and scenic, and the rooms were very nice, clean, and well maintained. We stayed in a traditional Japanese-style room with tatami floors, and our futons were already set up and ready for us when we arrived. The room was comfortable, charming, and gave us a great traditional Japanese experience. The onsen was easily one of the highlights of our stay. It was incredibly relaxing, especially with the cool autumn air and peaceful mountain atmosphere—it was the perfect way to unwind.