HOTEL AVENIDA

Szálláshely besorolása: 2
Hotel El Morell területén

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

HOTEL AVENIDA vendégeként Tarragona kikötő legfeljebb 15 percre lesz tőled autóval.

Értékelések

10 ennyiből: 10
Kivételes

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes wifi
  • Légkondicionálás

Főbb szolgáltatások (2)

  • Takarítás naponta
  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció

Az otthon érzése (6)

  • Saját fürdőszoba
  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Lift
  • Fürdőkád vagy zuhanyzó
  • Légkondicionálás a szobákban klímaszabályzóval
  • Hajszárító

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
7 szoba megjelenítése 7 közül

Comfort szoba két külön ággyal, kilátással a városra

  • Kilátás a városra
  • 18 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 2 nagyméretű egyszemélyes ágy

Classic egyágyas szoba

  • 1 hálószoba
  • 1 férőhely
  • 1 nagyméretű egyszemélyes ágy

Classic szoba kétszemélyes ággyal

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy

Comfort háromágyas szoba

  • 1 hálószoba
  • 1 férőhely
  • 1 egyszemélyes ágy

Szoba

  • 2 férőhely

Szoba

  • 2 férőhely

Szoba

  • 1 férőhely

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térk�ép
Av. de Tarragona 7, 7, El Morell, Tarragona, 43760

A közelben

  • Plaza Imperial Tarraco - 9 perc autóval - 12.0 km
  • Central Park Bevásárlóközpont - 9 perc autóval - 11.7 km
  • Római Cirkusz - 10 perc autóval - 13.0 km
  • Tarragonai Amfiteátrum - 10 perc autóval - 13.3 km
  • Központi piac - 10 perc autóval - 12.7 km

Közlekedés

  • Reus (REU) – 14 perc autóval
  • Barcelonai repülőtér (BCN) – 71 perc autóval
  • Tarragona (QGN-Camp de Tarragona pályaudvar) – 7 perc autóval
  • Camp de Tarragona vasútállomás – 9 perc autóval
  • La Selva del Camp vasútállomás – 10 perc autóval

Éttermek

  • ‪Restaurante Montoliva – ‬5 perc autóval
  • ‪Pans & Company – ‬9 perc autóval
  • ‪Caffè Di Fiore – ‬9 perc autóval
  • ‪Restaurant Mas Folch – ‬9 perc autóval
  • ‪máscosas – ‬9 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

HOTEL AVENIDA

  • HOTEL AVENIDA vendégeként Tarragona kikötő legfeljebb 15 percre lesz tőled autóval.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 38 szoba

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 14:00, bejelentkezés vége: 22:00
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 12:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepció mindennap 8:00 és 22:00 óra között tart nyitva.
    • A recepción csak korlátozott ideig van személyzet.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz))

Parkolás

    • A helyszíni parkolás nem csak közterületen lehetséges

A szálláshely szolgáltatásai

Szolgáltatások

  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció

Akadálymentesítés

  • Lift

Szobák felszereltsége

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás klímaszabályozóval

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Fürdőkád vagy zuhanyzó
  • Szappan és sampon
  • Hajszárító
  • Törölközők
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Ingyenes wifi (100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz))

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta

Díjak és szabályzatok

Kötelezően fizetendő díjak

Be- vagy kijelentkezéskor a következő díjak fizetését fogják kérni a szálláshelyen. A díjak tartalmazhatják a fizetendő adókat:
  • A város helyi adót vetett ki, amelynek összege felnőttek esetén 0.99 EUR személyenként, éjszakánként (max. 7 éjszaka). 17 év alatti gyermekek után nem kell adót fizetni.

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
A szálláshelyen hitelkártyával lehet fizetni. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák
Ezen a szálláshelyen a készpénzes tranzakciók felső határa a nemzeti törvények miatt 1000 EUR. További részletekért vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazolásban lévő kapcsolatfelvételi adatok segítségével.
A szálláshely regisztrációs száma: HT-008385
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi HOTEL AVENIDA háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Mikor van HOTEL AVENIDA bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 14:00 és 22:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 12:00.

Rendelkezik HOTEL AVENIDA helyszíni kaszinóval?

Nem, ez a kellemes hotel nem rendelkezik kaszinóval, de a közelben ilyen lehetőség is kínálkozik: Tarragonai Kaszinó (10 perc autóval).

Értékelések

A(z) HOTEL AVENIDA értékelései

10

Kivételes

10

Tisztaság

10

Szolgáltatások

10

Személyzet és kiszolgálás

10

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Chambre spacieuse et propre, belle salle-de-bain avec fenêtre. Muy bien, perfecto.