Oak Ray Sky Terrace

Szálláshely besorolása: 3
Hotel Kandy területén, ahol szabadtéri medence áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Élvezd Kandy hangulatát Oak Ray Sky Terrace vendégeként. A vendégeket szabadtéri medence is várja. Ingyenes szolgáltatások: wifi és egyéni parkolás.

Értékelések

9,4 ennyiből: 10
Kivételes

Népszerű szolgáltatások

  • Medence
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Mosoda

Főbb szolgáltatások (6)

  • Szabadtéri medence
  • Reggeli elérhető
  • Önkiszolgáló ruhatisztító létesítmények
  • Poggyászok tárolása lehetséges
  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció
  • Zárható szekrény rendelkezésre áll

Az otthon érzése (5)

  • Saját fürdőszoba
  • Mosoda
  • Ingyenes egyéni parkolás
  • Szabadtéri medence
  • Hajszárító

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
3 szoba megjelenítése 3 közül

Deluxe szoba kétszemélyes ággyal

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy

Deluxe háromágyas szoba

  • Kilátás a városra
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 egyszemélyes ágy és 1 kétszemélyes ágy

Superior szoba kétszemélyes ággyal

  • Kilátás a városra
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
No. 52 Rajapihilla Mawatha, Kandy, CP, 20000

A közelben

  • Kandy-tó - 2 perc gyalog - 0.2 km
  • Kandy Kilátó - 8 perc gyalog - 0.7 km
  • Udawatta Kele Sanctuary erdőrezervátum - 10 perc gyalog - 0.9 km
  • Wales Park - 16 perc gyalog - 1.4 km
  • A szent fog temploma - 3 perc autóval - 1.9 km

Közlekedés

  • Colombo (CMB-Bandaranaike nemzetközi repülőtér) – 178 perc autóval
  • Kandy vasútállomás – 24 perc gyalog

Éttermek

  • ‪Midland Food – ‬3 perc autóval
  • ‪Hideout Lounge – ‬14 perc gyalog
  • ‪Grand Sky Lounge – ‬7 perc gyalog
  • ‪Sky Lounge – ‬18 perc gyalog
  • ‪Balaji Dosai – ‬19 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Oak Ray Sky Terrace

  • Élvezd Kandy hangulatát Oak Ray Sky Terrace vendégeként. A vendégeket szabadtéri medence is várja. Ingyenes szolgáltatások: wifi és egyéni parkolás.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 41 szoba

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 14:00, bejelentkezés vége: 23:00
    • Kijelentkezési idő: 12:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepció mindennap 6:00 és 11:00 óra között tart nyitva.
    • A recepción csak korlátozott ideig van személyzet.
    • Ezen a szálláshelyen nincs lehetőség a nyitvatartási idő utáni bejelentkezésre
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet

Gyermekek

    • Gyerekágy (kiságy) nem áll rendelkezésre

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz))

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen

Egyéb információ

    • Dohányzás a kijelölt helyeken

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Svédasztalos reggeli (felár ellenében) naponta 6:30 és 9:00 között

Szolgáltatások

  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció
  • Mosoda
  • Poggyásztárolási lehetőség

Létesítmények

  • Szabadtéri medence
  • Zárható szekrény rendelkezésre áll

Szobák felszereltsége

A pihentető alváshoz

  • Ágynemű

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Zuhanyzó
  • Szappan és sampon
  • Hajszárító
  • Törölközők
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Ingyenes wifi (100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz))

Díjak és szabályzatok

Opcionális extrák

  • Svédasztalos reggeli felár ellenében kérhető: 10–15 USD felnőtteknek és 5–10 USD gyerekeknek (hozzávetőleges árak)

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Rendelkezik Oak Ray Sky Terrace úszómedencével vagy uszodával?

Igen, szabadtéri medence várja a vendégeket.

Engedélyezi Oak Ray Sky Terrace háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál Oak Ray Sky Terrace helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van Oak Ray Sky Terrace bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 14:00 és 23:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 12:00.

Mit csinálhatok Oak Ray Sky Terrace területén és a közelben?

Oak Ray Sky Terrace kültéri medence segítségével kínál kikapcsolódási lehetőséget.

Milyen környéken van Oak Ray Sky Terrace?

Oak Ray Sky Terrace elhelyezkedése nagyszerű. Wales Park csupán 15 percnyi sétával elérhető, és Kandy Kilátó is csak 7 perc gyalog.

Értékelések

9,4

Kivételes