Springhill Suites By Marriott Madison Fitchburg

2.5 csillagos szálláshely
Hotel Madison területén, ahol beltéri medence és bár/társalgó áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Springhill Suites By Marriott Madison Fitchburg vendégeként Camp Randall stadion és Wisconsini Egyetem – Madison is közel lesz hozzád, mindkettő legfeljebb 15 perc autóval. A fürdőzni vágyókat beltéri medence várja, aki pedig egy italra vágyik, annak kitűnő választás a helyszíni bár/társalgó. Alliant Energy Center és Kohl Center is csak egy rövid autóútra van.

Értékelések

9,2 ennyiből: 10
Csodálatos

Népszerű szolgáltatások

  • Medence
  • Ingyenes reggeli
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Étterem
  • Egybenyíló szobák igényelhetők

Főbb szolgáltatások (12)

  • Takarítás naponta
  • Beltéri medence
  • Bár/társalgó
  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Légkondicionálás
  • Számítógép-állomás
  • Recepción igénybe vehető páncélkazetta
  • Élelmiszerbolt/kisbolt
  • ATM/banki szolgáltatás
  • Mikrohullámú sütő a közös használatú helyiségben
  • Vízadagoló
  • Önkiszolgáló ruhatisztító létesítmények

Az otthon érzése (6)

  • Kanapéágy
  • Egybe nyíló/szomszédos szobák kérhetők
  • Prémium tévécsatornák
  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Mosoda
  • Lift
A jelenlegi ár 48 176 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 6. – aug. 7.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
12 szoba megjelenítése 12 közül

Deluxe lakosztály, 1 king (extra méretű) franciaágy

  • 41 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Deluxe lakosztály, 2 queen (nagyméretű) franciaágy

  • 46 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 5 férőhely
  • 2 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Lakosztály, 1 king (extra méretű) franciaágy

  • 34 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Lakosztály, 2 queen (nagyméretű) franciaágy

10-ből 10,0
Kivételes
(1 értékelés)
  • 41 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 5 férőhely
  • 2 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Lakosztály, 2 queen (nagyméretű) franciaágy, nemdohányzó (Hearing Accessible)

  • 41 négyzetméter
  • 5 férőhely
  • 2 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Lakosztály, 1 king (extra méretű) franciaágy, nemdohányzó (Hearing Accessible)

  • 34 négyzetméter
  • 3 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Lakosztály, 2 queen (nagyméretű) franciaágy, nemdohányzó (Mobility/Hearing Accessible, Tub)

  • 47 négyzetméter
  • 5 férőhely
  • 2 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Lakosztály, 1 king (extra méretű) franciaágy, nemdohányzó (Mobility/Hearing Accessible, Tub)

  • 46 négyzetméter
  • 3 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Lakosztály, 2 queen (nagyméretű) franciaágy, nemdohányzó (Mobility/Hearing Access, Roll-in Shwr)

  • 47 négyzetméter
  • 5 férőhely
  • 2 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Lakosztály, 1 king (extra méretű) franciaágy, nemdohányzó (Mobility/Hearing Access, Roll-in Shwr)

  • 46 négyzetméter
  • 3 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Lakosztály, 1 king (extra méretű) franciaágy, nemdohányzó (Mobility Accessible, Tub)

  • 47 négyzetméter
  • 3 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Deluxe lakosztály, 2 queen (nagyméretű) franciaágy, nemdohányzó (Hearing Accessible)

  • 41 négyzetméter
  • 5 férőhely
  • 2 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
6245 Limestone Lane, Madison, WI, 53719

A közelben

  • Ten Pin Alley tekeközpont - 6 perc gyalog - 0.6 km
  • Alliant Energy Center - 11 perc autóval - 12.1 km
  • Wisconsini Egyetem – Madison - 14 perc autóval - 9.4 km
  • Camp Randall stadion - 16 perc autóval - 10.5 km
  • Wisconsini állami parlament - 18 perc autóval - 16.3 km

Közlekedés

  • Dane megyei körzeti repülőtér (MSN) – 31 perc autóval
  • Madison pályaudvar – 20 perc autóval

Éttermek

  • ‪McDonald's – ‬4 perc autóval
  • ‪Hop Haus Brewing Company – ‬4 perc autóval
  • ‪Taco Bell – ‬7 perc gyalog
  • ‪The Seminole Tap – ‬3 perc autóval
  • ‪Buffalo Wild Wings – ‬7 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Springhill Suites By Marriott Madison Fitchburg

  • Springhill Suites By Marriott Madison Fitchburg vendégeként Camp Randall stadion és Wisconsini Egyetem – Madison is közel lesz hozzád, mindkettő legfeljebb 15 perc autóval. A fürdőzni vágyókat beltéri medence várja, aki pedig egy italra vágyik, annak kitűnő választás a helyszíni bár/társalgó. Alliant Energy Center és Kohl Center is csak egy rövid autóútra van.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 100 szoba
    • 5 emelet
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: tetszőleges időpont
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 21 év
    • Kijelentkezési idő: 11:00
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 21
DONE

Gyermekek

    • Gyerekágy (kiságy) nem áll rendelkezésre
DONE

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat (sebessége: 25+ Mb/s) és vezetékes internet-hozzáférés a szobákban
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen, fedett parkolóban
    • Akadálymentes helyszíni parkolás kerekesszékes vendégeknek
    • A helyszíni parkolás nem csak közterületen lehetséges
DONE

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Ingyenes kontinentális reggeli naponta
  • Bár/társalgó
  • Közös használatú mikorhullámú sütő
  • Vízadagoló

Gyerekekkel utazóknak

  • Élelmiszerbolt/kisbolt

Munkához

  • Számítógép-állomás

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Mosoda
  • Poggyásztárolási lehetőség

Létesítmények

  • 1 épület/torony
  • Épült: 2026
  • ATM/banki szolgáltatás
  • Széf a recepción
  • Beltéri medence

Akadálymentesítés

  • Braille-írásos/domború jelzések
  • Lift
  • Liftajtó szélessége (cm) 178
  • Akadálymentes parkoló kerekesszékes használathoz
  • 3 akadálymentes parkolóhelyek a helyszínen
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített útvonal a lifthez
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített recepcióspult
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített recepciós pult magassága (cm) 81
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített medence
  • Vizuális riasztók/figyelemfelhívók a folyosókon
  • Kapaszkodók a lépcsők mentén
  • Folyosói kapaszkodó magassága (cm) 94
  • Lépcső nélkül megközelíthető bejárat
  • Medencelift a létesítményben
  • Vékony padlószőnyeg a szobában
  • Padlólap a közös területeken
  • Padlólap a szobában

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • LED-televízió
  • Prémium digitális csatornák
  • Netflix
  • Streamszolgáltatások

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás és fűtés

A pihentető alváshoz

  • Két egyszemélyes kanapéágy
  • Ágynemű

A felfrissülés kellékei

  • Közös fürdőszoba - mosdó a szobában
  • Fürdőkád vagy zuhanyzó
  • Szappan és sampon
  • Hajszárító
  • Törölközők
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Ingyenes wifi (25+ Mb/s) és ingyenes vezetékes internet
  • Ingyenes távolsági és helyi hívások
  • Irodai szék

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta
  • Egybenyíló/szomszédos szobák kérhetők

Speciális szolgáltatások

Étkezési lehetőség

The Bar - Onsite bárételek. Nyitva a hét bizonyos napjain

Díjak és szabályzatok

Medence, wellnessfürdő és edzőterem (ha van)

  • A medence a következő időszakban használható: 5:30 – 23:00

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A szálláshely egymásba nyíló szobákat is kínál, amelyeket a rendelkezésre állás függvényében lehet igénybe venni. Amennyiben összenyitható szobákat szeretne foglalni, lépjen kapcsolatba a szálláshely munkatársaival a foglalási visszaigazoláson található számon keresztül.
A szálláshely a következő takarítási és fertőtlenítési gyakorlatokat követi: Commitment to Clean (Marriott).
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Rendelkezik Springhill Suites By Marriott Madison Fitchburg úszómedencével vagy uszodával?

Igen, beltéri medence várja a vendégeket. Az uszoda 5:30 és 23:00 között várja a vendégeket.

Engedélyezi Springhill Suites By Marriott Madison Fitchburg háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál Springhill Suites By Marriott Madison Fitchburg helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van Springhill Suites By Marriott Madison Fitchburg bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és tetszőleges időpont között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00.

Rendelkezik Springhill Suites By Marriott Madison Fitchburg helyszíni kaszinóval?

Nem, ez a kellemes hotel nem rendelkezik kaszinóval, de a közelben ilyen lehetőség is kínálkozik: Ho-Chunk Gaming Madison (kaszinó) (18 perc autóval).

Mit csinálhatok Springhill Suites By Marriott Madison Fitchburg területén és a közelben?

Springhill Suites By Marriott Madison Fitchburg beltéri medence segítségével kínál kikapcsolódási lehetőséget.

Milyen környéken van Springhill Suites By Marriott Madison Fitchburg?

Springhill Suites By Marriott Madison Fitchburg Madison szívében várja vendégeit. A népszerű látnivalók egyike Camp Randall stadion, amely autóval 10 perc alatt elérhető.

Értékelések

A(z) Springhill Suites By Marriott Madison Fitchburg értékelései

9,2

Csodálatos

10

Tisztaság

9,0

Szolgáltatások

9,6

Személyzet és kiszolgálás

10

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített

10/6 Jó

Comfortable bed and convenient location. However, not the usual Marriott quality breakfast or staff experience.
Anna, 1 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

The hotel opened 3 days before we checked in. So I thought there might be some issues with personnel working out the operational kinks. But everything went smoothly and every employee I dealt with was cheerful and helpful. The hotel was spotless. Breakfast was quite good with three different hot choices each day. It seems to me that those options can be depleted pretty easily however, depending on the size of the breakfast crowd. If it is busy, its difficult for the staff to keep the food stocked. Sunday morning the coffee dispenser was empty for 10 minutes or so (and that's a no-no!). The room we stayed in was spacious, with two queen beds and a sofa. We stayed as a family of four and appreciated the extra space. Even the desk area was helpful - and separated the couch from the beds. The bathroom was large with a big sliding door that doesn't lock. Shower was clean, shampoo, soap, etc were in dispensers attached to the wall. The room closet contained a new iron and full ironing board, so that was nice. All in All, a great choice if you have a car and want to be in a quiet area close to Madison with easy (free) parking. Its a suburban feel, but only 6-7 miles or so from UW campus - about 17-20 minutes depending on traffic.
Charles, 2 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

Clean room, friendly staff and delicious breakfast.
Ben, 1 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

Elizabeth, 2 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

Johny, 1 éjszakás utazás