Teljes apartman

VYREX RESIDENCE

Szálláshely besorolása: 4
Apartmanok Kigali területén, ahol privát pezsgőfürdők és konyhák is rendelkezésre állnak

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

VYREX RESIDENCE megfontolásra érdemes szálláslehetőség Kigali felfedezéséhez. Ingyenes szolgáltatások: wifi, egyéni parkolás, valamint angol reggeli naponta 10:00 és 11:00 között. A kellemes apartmanok szolgáltatásai: konyha, privát pezsgőfürdő, erkély.

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes reggeli
  • Konyha
  • Mosoda
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Légkondicionálás

Főbb szolgáltatások (8)

  • 5 dohányfüstmentes apartman
  • Takarítás naponta
  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Légkondicionálás
  • Kert
  • Mosodai szolgáltatás
  • Önkiszolgáló ruhatisztító létesítmények
  • Kirándulás/belépőjegyek foglalása

Az otthon érzése (6)

  • Konyha
  • Privát pezsgőfürdő
  • Kert
  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Mosoda
  • Fürdőkád vagy zuhanyzó

Szobaopciók

Comfort apartman, erkély, kilátással a városra

  • Kilátás a városra
  • 250 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Design szoba

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Classic apartman

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Classic apartman, kilátással a városra, földszinti

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 ágyszekrény ("queen" méret)

Design szoba

  • 1 hálószoba
  • 1 férőhely
  • 1 nagyméretű egyszemélyes ágy

apartman

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy

Design lakosztály

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 emeletes ágy (kétszemélyes ágyméret)

Basic kunyhó

  • 1 hálószoba
  • 1 férőhely
  • 1 futon (matracágy) (nagyméretű egyszemélyes ágyméret)

Junior szoba

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Classic kétszintes

  • 1 hálószoba
  • 1 férőhely
  • 1 nagyméretű egyszemélyes ágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
KG375, Kigali, Kigali City

A közelben

  • Kigali Golf Club - 4 perc autóval - 2.6 km
  • Inema Művészeti Központ - 6 perc autóval - 4.1 km
  • Ruandai Fejlesztési Tanács - 6 perc autóval - 4.9 km
  • Kigali Heights bevásárlóközpont - 7 perc autóval - 5.6 km
  • Kigali Kongresszusi Központ - 8 perc autóval - 6.0 km

Közlekedés

  • Kigali (KGL-Kigali nemzetközi repülőtér) – 37 perc autóval

Éttermek

  • ‪Sakae – ‬7 perc autóval
  • ‪Niyo Art Cafe – ‬7 perc autóval
  • ‪Mukati Na Butta – ‬4 perc autóval
  • ‪Ugarit Restaurant – ‬5 perc autóval
  • ‪Golden Coffee – ‬5 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

VYREX RESIDENCE

  • VYREX RESIDENCE megfontolásra érdemes szálláslehetőség Kigali felfedezéséhez. Ingyenes szolgáltatások: wifi, egyéni parkolás, valamint angol reggeli naponta 10:00 és 11:00 között. A kellemes apartmanok szolgáltatásai: konyha, privát pezsgőfürdő, erkély.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 5 apartman

Érkezés/távozás

    • A bejelentkezés kezdete: 11:00
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 10:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A vendégek megkapják a belépéshez szükséges részleteket (a belépőkódot).
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 250+ Mb/s (3–5 személynek, illetve akár 10 eszközhöz))

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Medence és wellness

  • Privát hidromasszázskád

Internetkapcsolat

  • Ingyenes wifi, sebesség: 250+ Mb/s (3–5 személynek, illetve akár 10 eszközhöz)

Parkolás és közlekedés

  • Ingyenes egyéni parkolás helyben

Konyha

  • Hűtőszekrény
  • Főzőlap
  • Mikrohullámú sütő
  • Sütő
  • Főzőedények/tányérok/evőeszközök

Étkezés

  • Ingyenes angol reggeli naponta 10:00 és 11:00 óra között

Fürdőszobák

  • Fürdőkád vagy zuhanyzó
  • Papucs
  • Törölköző
  • Toalettpapír
  • Ingyenes piperecikkek
  • Szappan

Külső területek

  • Erkély
  • Kert
  • Szabadtéri pihenő

Ruhatisztítás

  • Vegytisztítási/mosodai szolgáltatás
  • Mosoda

Helyiségek munkavégzéshez

  • Íróasztal

Kényelem

  • Légkondicionálás

Állatok

  • Háziállat nem engedélyezett

Akadálymentesítés, kisegítő lehetőségek

  • Lift nem áll rendelkezésre
  • Dohányfüstmentes szállás

Kényelmi szolgáltatások, felszereltség

  • Kirándulás- és belépőjegy-foglalás
  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Séf
  • Helyi térképek
  • Vasaló/vasalódeszka
  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Éttermi ajánlók

Biztonsági felszereltség

  • Nem tudunk szén-monoxid-érzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen; érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni)
  • Nem tudunk füstérzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen)

Általános jellemzők

  • 5 szoba

Díjak és szabályzatok

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A szálláshelyen nincs lift.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen, ezért érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni az utazásra.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és betéti kártyák. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi VYREX RESIDENCE háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál VYREX RESIDENCE helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van VYREX RESIDENCE bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

A bejelentkezésre ekkortól van lehetőség: 11:00. Kijelentkezési idő: 10:00.

Mit csinálhatok VYREX RESIDENCE területén és a közelben?

VYREX RESIDENCE kert segítségével kínál kikapcsolódási lehetőséget.

Kínál VYREX RESIDENCE privát pezsgőfürdőt?

Igen, mindegyik apartman privát pezsgőfürdő tartozik.

VYREX RESIDENCE kínál konyhát vagy teakonyhát?

Igen, a szálláshoz tartozik egy konyha a következő felszereltséggel: főzőedények, tányérok, evőeszközök, hűtőszekrény, mikrohullámú sütő.

VYREX RESIDENCE kínál privát kültéri helyeket?

Igen, mindegyik apartman erkély is tartozik.