HOTEL BIRLA PALACE
3.0 csillagos szálláshely
Hotel Kukas területén, ahol étterem áll rendelkezésre
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) HOTEL BIRLA PALACE képgalériája





HOTEL BIRLA PALACE nagyszerű szállás lehet Kukas felfedezéséhez. Ingyenes szolgáltatások: wifi és egyéni parkolás.
Népszerű szolgáltatások
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
Főbb szolgáltatások (5)
Főbb szolgáltatások (5)
- Takarítás naponta
- Étterem
- Reggeli elérhető
- 24 órában nyitva tartó recepció
- Légkondicionálás
A jelenlegi ár 8 591 Ft
8 591 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 5. – júl. 6.
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
A következő szoba összes képének megtekintése: Deluxe szoba

Deluxe szoba
- Kilátás a városra
- 19 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 1 kétszemélyes ágy
- Ingyenes wifi
A következő szoba összes képének megtekintése: Deluxe szoba kétszemélyes ággyal, kilátással a városra

Deluxe szoba kétszemélyes ággyal, kilátással a városra
- Kilátás a városra
- 20 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 1 queen (nagyméretű) franciaágy
- Ingyenes wifi
A következő szoba összes képének megtekintése: Superior szoba kétszemélyes ággyal, kilátással a városra

Superior szoba kétszemélyes ággyal, kilátással a városra
- Kilátás a városra
- 25 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 1 king (extra méretű) franciaágy
- Ingyenes wifi
Hasonló szálláshelyek

Umaid Bhawan - A Heritage Style Boutique Hotel
Bani Park
Umaid Bhawan - A Heritage Style Boutique Hotel
Bani Park
- Medence
- Ingyenes reggeli
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
8.8 ennyiből: 10, Kiváló, 866 értékelés
8,8
Kiváló
866 értékelés
Az ár 17 891 Ft
17 891 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 5. – júl. 6.

The LIV Hotel Jaipur - A City Center Boutique Hotel & Experiential Hub
Panch Batti övezet
The LIV Hotel Jaipur - A City Center Boutique Hotel & Experiential Hub
Panch Batti övezet
- Medence
- Wellnessfürdő
- Ingyenes wifi
- Étterem
9.4 ennyiből: 10, Kivételes, 83 értékelés
9,4
Kivételes
83 értékelés
Az ár 18 951 Ft
18 951 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 5. – júl. 6.

Holiday Inn Jaipur City Centre by IHG
C-minta
Holiday Inn Jaipur City Centre by IHG
C-minta
- Medence
- Wellnessfürdő
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
8.6 ennyiből: 10, Kiváló, 498 értékelés
8,6
Kiváló
498 értékelés
Az ár 18 474 Ft
18 474 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 7. – júl. 8.

Four Points by Sheraton Jaipur, City Square
Tonk út
Four Points by Sheraton Jaipur, City Square
Tonk út
- Medence
- Wellnessfürdő
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
7.8 ennyiből: 10, Jó, 352 értékelés
7,8
Jó
352 értékelés
Az ár 13 802 Ft
13 802 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 6. – júl. 7.

Fairfield By Marriott Jaipur Tonk Road
Tonk út
Fairfield By Marriott Jaipur Tonk Road
Tonk út
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
9.0 ennyiből: 10, Csodálatos, 16 értékelés
9,0
Csodálatos
16 értékelés
Az ár 13 461 Ft
13 461 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 5. – júl. 6.

Umaid Mahal - A Heritage Style Boutique Hotel
Bani Park
Umaid Mahal - A Heritage Style Boutique Hotel
Bani Park
- Medence
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
8.8 ennyiből: 10, Kiváló, 595 értékelés
8,8
Kiváló
595 értékelés
Az ár 13 632 Ft
13 632 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 5. – júl. 6.

Novotel Jaipur Convention Centre
Tonk út
Novotel Jaipur Convention Centre
Tonk út
- Medence
- Wellnessfürdő
- Repülőtéri transzfer
- Állatbarát
9.2 ennyiből: 10, Csodálatos, 30 értékelés
9,2
Csodálatos
30 értékelés
Az ár 17 039 Ft
17 039 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 7. – júl. 8.

Anantara Jewel Bagh Jaipur
Sitapura
Anantara Jewel Bagh Jaipur
Sitapura
- Medence
- Wellnessfürdő
- Repülőtéri transzfer
- Állatbarát
9.6 ennyiből: 10, Kivételes, 9 értékelés
9,6
Kivételes
9 értékelés
Az ár 46 532 Ft
46 532 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 1. – aug. 2.

Doubletree by Hilton Jaipur Amer
Amer
Doubletree by Hilton Jaipur Amer
Amer
- Medence
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
- Internet-hozzáférés
9.0 ennyiből: 10, Csodálatos, 72 értékelés
9,0
Csodálatos
72 értékelés
Az ár 14 313 Ft
14 313 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 9. – júl. 10.

Fairfield by Marriott Jaipur
Bani Park
Fairfield by Marriott Jaipur
Bani Park
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Egybenyíló szobák igényelhetők
9.2 ennyiből: 10, Csodálatos, 168 értékelés
9,2
Csodálatos
168 értékelés
Az ár 14 999 Ft
14 999 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 6. – júl. 7.
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

Delhi Road, Kukas, RJ, 302038
A közelben
- Royal Gaitor Sírhelyek - 6 perc autóval - 3.2 km
- Elefantasy - 12 perc autóval - 8.8 km
- Nahargarh Biológiai és Vadaspark - 14 perc autóval - 7.1 km
- Amberi erőd - 15 perc autóval - 11.7 km
- Sheesh Mahal - 15 perc autóval - 11.7 km
Közlekedés
- Sanganer repülőtér (JAI) – 55 perc autóval
- Civil Lines állomás – 22 perc autóval
- Bais Godam állomás – 22 perc autóval
- Gandhinagar Jaipur állomás – 22 perc autóval
Éttermek
- Café Coffee Day – 11 perc autóval
- 1135 AD – 10 perc autóval
- Madeira Bar & Terrace – 4 perc autóval
- Garh The Rooftop cafe – 9 perc autóval
- Zoya – 3 perc autóval
Részletek a szálláshelyről
HOTEL BIRLA PALACE
- HOTEL BIRLA PALACE nagyszerű szállás lehet Kukas felfedezéséhez. Ingyenes szolgáltatások: wifi és egyéni parkolás.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 47 szoba
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 13:00, bejelentkezés vége: 2:00
- Kései bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
- A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
- Kijelentkezési idő: 11:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
- A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
Kisállatok
- Háziállat nem vihető
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
- Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 250+ Mb/s (3–5 személynek, illetve akár 10 eszközhöz))
Parkolás
- Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
Egyéb információ
- Dohányzás a kijelölt helyeken
A szálláshely szolgáltatásai
Étkezés és italok
- Svédasztalos reggeli (felár ellenében) naponta 8:00 és 10:30 között
- Étterem
Szolgáltatások
- 24 órában nyitva tartó recepció
Szobák felszereltsége
Az otthon kényelme
- Légkondicionálás
- Vasaló/vasalódeszka (kérésre)
A felfrissülés kellékei
- Privát fürdőszoba
- Zuhanyzó
- Szappan és sampon
- Hajszárító (igényelhető)
- Törölközők
Kapcsolattartás
- Íróasztal
- Ingyenes wifi (250+ Mb/s (3–5 személynek, illetve akár 10 eszközhöz))
- Hálózati adapterek/töltők
Egyéb szolgáltatások
- Takarítás naponta
Díjak és szabályzatok
Opcionális extrák
- Svédasztalos reggeli felár ellenében kérhető: 450 INR felnőtteknek és 400 INR gyerekeknek (hozzávetőleges árak)
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A szálláshelyen nincs lift.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Gyakran ismételt kérdések
Engedélyezi HOTEL BIRLA PALACE háziállatok behozatalát?
Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.
Kínál HOTEL BIRLA PALACE helyszíni parkolási lehetőséget?
Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.
Mikor van HOTEL BIRLA PALACE bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 13:00 és 2:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00.
Található étterem HOTEL BIRLA PALACE területén vagy környékén?
Igen, étterem rendelkezésre áll a helyszínen.