Teljes apartman

The Breakers Yamba

Szálláshely besorolása: 4
Apartman Yamba területén, ahol 2 szabadtéri medencék áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

The Breakers Yamba nagyszerű választás Yamba látogatóinak. A vendégek 2 szabadtéri medence vizében mártózhatnak meg, az ingyenes előnyök között pedig szerepel például wifi és egyéni parkolás. A kellemes apartmanok olyan extra szolgáltatásokat is kínálnak, mint például konyha, mosógép és szárító, illetve berendezett erkély és síkképernyős televízió.

Értékelések

10 ennyiből: 10
Kivételes

Népszerű szolgáltatások

  • Medence
  • Konyha
  • Mosoda
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Nemdohányzó

Főbb szolgáltatások (5)

  • 7 dohányfüstmentes apartman
  • Takarítás naponta
  • A strandtól nem messze
  • 2 szabadtéri medence
  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció

Az otthon érzése (6)

  • Konyha
  • Bútorozott erkély
  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Mosógép és szárító
  • Kávé-/teafőző
  • Síkképernyős televízió

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
7 szoba megjelenítése 7 közül

apartman, 1 hálószobával, kilátással az óceánra

  • Óceáni kilátás
  • 65 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

apartman, 3 hálószobával, kilátással az óceánra, földszinti

  • Óceáni kilátás
  • 75 négyzetméter
  • 3 hálószoba
  • 6 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy, 2 egyszemélyes ágy és 2 emeletes ágy (egyszemélyes ágy méret)

apartman, 3 hálószobával, kilátással az óceánra (First Floor)

  • Óceáni kilátás
  • 75 négyzetméter
  • 3 hálószoba
  • 6 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy, 1 kétszemélyes ágy és 2 egyszemélyes ágy

Városi lakás, 2 hálószobával (Large Balcony)

  • 2 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy és 1 kétszemélyes ágy

Standrad városi lakás, 2 hálószobával, erkély

  • 2 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy és 2 egyszemélyes ágy

apartman, 2 hálószobával, kilátással az óceánra, földszinti

  • Óceáni kilátás
  • 60 négyzetméter
  • 2 hálószoba
  • 6 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy, 2 emeletes ágy (egyszemélyes ágy méret) és 2 emeletes ágy (nagyméretű egyszemélyes ágyméret)

apartman, 3 hálószobával, kilátással az óceánra

  • Óceáni kilátás
  • 3 hálószoba
  • 7 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy, 1 queen (nagyméretű) franciaágy és 2 egyszemélyes ágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
18-19 Pacific Parade, Yamba, NSW, 2464

A közelben

  • Dolphin Park Üdülőterület - 1 perc gyalog - 0.1 km
  • Pippi tengerpart - 2 perc gyalog - 0.2 km
  • déli-hegyfoki park - 9 perc gyalog - 0.8 km
  • Convent Beach - 9 perc gyalog - 0.8 km
  • yambai tengerpart - 12 perc gyalog - 1.1 km

Közlekedés

  • Grafton, NSW (GFN-Clarence Valley regionális) – 57 perc autóval
  • Ballina, Új-Dél-Wales (BNK-Ballina - Byron Gateway) – 78 perc autóval

Éttermek

  • ‪Yamba Shores Tavern – ‬8 perc autóval
  • ‪Pacific Hotel – ‬18 perc gyalog
  • ‪Sandbar – ‬18 perc gyalog
  • ‪Wobbly Chook Brewing Co – ‬13 perc gyalog
  • ‪Yamba Marina Cafe – ‬3 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

The Breakers Yamba

  • The Breakers Yamba nagyszerű választás Yamba látogatóinak. A vendégek 2 szabadtéri medence vizében mártózhatnak meg, az ingyenes előnyök között pedig szerepel például wifi és egyéni parkolás. A kellemes apartmanok olyan extra szolgáltatásokat is kínálnak, mint például konyha, mosógép és szárító, illetve berendezett erkély és síkképernyős televízió.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 7 apartman

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: tetszőleges időpont
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 21 év
    • Kijelentkezési idő: 10:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepció mindennap 9:00 és 17:00 óra között tart nyitva.
    • A recepción csak korlátozott ideig van személyzet.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 21

Gyermekek

    • Gyerekágy (kiságy) nem áll rendelkezésre

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 50+ Mb/s)

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen, őrzött nyitott parkolóban

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Vízpart

  • A vízpart közelében

Medence és wellness

  • 2 szabadtéri medence

Internetkapcsolat

  • Ingyenes wifi, sebesség: 50+ Mb/s

Parkolás és közlekedés

  • Ingyenes egyéni parkolás helyben, őrzött, nyitott parkolóban

Családbarát

  • Etetőszék

Konyha

  • Nagy méretű hűtőszekrény
  • Főzőlap
  • Mikrohullámú sütő
  • Sütő
  • Mosogatógép
  • Kávéfőző
  • Kenyérpirító
  • Főzőedények/tányérok/evőeszközök
  • Fagyasztó

Hálószobák

  • Ágynemű
  • Összecsukható ágy/pótágy: 25.0 AUDnaponta

Fürdőszobák

  • Zuhanyzó/kád kombinációja
  • Sampon
  • Törölköző
  • Toalettpapír
  • Szappan
  • Hajszárító

Szórakozás

  • 32 hüvelyk képátmérőjű síkképernyős tévé műholdas csatornákkal
  • Netflix
  • online filmnézési lehetőség

Külső területek

  • Kerti bútorokkal berendezett erkélyre

Ruhatisztítás

  • Mosógép/szárító
  • Mosószer

Kényelem

  • Mennyezeti ventilátor

Állatok

  • Háziállat nem engedélyezett

Akadálymentesítés, kisegítő lehetőségek

  • Lift nem áll rendelkezésre
  • Dohányfüstmentes szállás

Kényelmi szolgáltatások, felszereltség

  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Helyi térképek
  • Külső textil árnyékolók
  • Útikalauzok/ajánlók
  • Éttermi ajánlók
  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció

Biztonsági felszereltség

  • Nem tudunk szén-monoxid-érzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen; érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni)
  • Nem tudunk füstérzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen)

Általános jellemzők

  • 7 szoba
  • Egyedi dekoráció
  • Egyedi berendezés

Díjak és szabályzatok

Gyermekek és pótágyak

  • Pótágy naponta 25.0 AUD díj ellenében kérhető
  • Etetőszékek tartózkodásonként 25 AUD felár ellenében állnak rendelkezésre

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A szálláshelyen nincs lift.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen, ezért érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni az utazásra.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen.
A szálláshelyen hitelkártyával lehet fizetni. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák
A szálláshely regisztrációs száma: 54943579484
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Rendelkezik The Breakers Yamba úszómedencével vagy uszodával?

Igen, 2 szabadtéri medence rendelkezésre áll.

Engedélyezi The Breakers Yamba háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál The Breakers Yamba helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van The Breakers Yamba bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és tetszőleges időpont között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:00.

Mit csinálhatok The Breakers Yamba területén és a közelben?

The Breakers Yamba 2 kültéri medence segítségével kínál kikapcsolódási lehetőséget.

The Breakers Yamba kínál konyhát vagy teakonyhát?

Igen, a szálláshoz tartozik egy konyha a következő felszereltséggel: eszpresszó kávéfőző, kávé-/teafőző, kenyérpirító.

The Breakers Yamba kínál privát kültéri helyeket?

Igen, mindegyik apartman kerti bútorokkal berendezett erkély is tartozik.

Milyen környéken van The Breakers Yamba?

The Breakers Yamba Pippi tengerpart közelében várja vendégeit. Dolphin Park Üdülőterület egy 1 perces rövid sétával elérhető, és Yambai Golf és Country Klub is csupán 9 perc gyalog.

Értékelések

A(z) The Breakers Yamba értékelései

10

Kivételes

10

Tisztaság

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Great location, fantastic apartment, would definitely stay again
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Spacious apartment with all amenities included. Close to beach and 15 minute walk to town. We enjoyed our stay and would certainly stay again. Thanks