Magánszállásadó

CRAFT 7th Boutique Nimman

2.5 csillagos szálláshely
Hotel és Nimmanhaemin Út sétatávolságra vannak

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

CRAFT 7th Boutique Nimman vendégeként kihasználhatod a nagyszerű elhelyezkedés előnyeit: MAYA Lifestyle Bevásárlóközpont és Chiang Mai Egyetem is csak 10 percre lesz gyalog. Chiang Mai éjszakai bazár és Central Chiangmai pedig csak egy rövid autóút.

Értékelések

10 ennyiből: 10
Kivételes

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes wifi
  • Légkondicionálás
  • Állandó recepció
  • Nemdohányzó

Főbb szolgáltatások (3)

  • Takarítás naponta
  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Légkondicionálás

Az otthon érzése (6)

  • Saját fürdőszoba
  • Külön nappalirész
  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Minihűtő
  • Ingyenes piperecikkek
  • Hajszárító
A jelenlegi ár 10 549 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 16. – júl. 17.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
3 szoba megjelenítése 3 közül

Deluxe szoba két külön ággyal

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 2 egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Deluxe szoba kétszemélyes ággyal

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Comfort háromágyas szoba

  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy és 1 egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
7 Nimmanahaeminda Road, Su Thep, Nimmanhemin, Chiang Mai, Chiang Mai, 50200

A közelben

  • Nimmanhaemin Út - 1 perc gyalog - 0.1 km
  • One Nimman bevásárlóközpont - 2 perc gyalog - 0.2 km
  • MAYA Lifestyle Bevásárlóközpont - 3 perc gyalog - 0.3 km
  • Chiang Mai Egyetem - 7 perc gyalog - 0.6 km
  • Wat Chet Yot - 15 perc gyalog - 1.3 km

Közlekedés

  • Chiang Mai (CNX-Chiang Mai nemzetközi repülőtér) – 19 perc autóval
  • Csiangmaji főpályaudvar – 16 perc autóval
  • Szaraphi vasútállomás – 21 perc autóval
  • Pa Sao megállóhely (Lamphun) – 27 perc autóval

Éttermek

  • ‪GRAPH Café – ‬1 perc gyalog
  • ‪Ristr8to² – ‬1 perc gyalog
  • ‪Ginger Farm Kitchen (จินเจอร์ ฟาร์ม คิทเช่น) – ‬1 perc gyalog
  • ‪ห้องแถว (Hong Tauw Inn) – ‬1 perc gyalog
  • ‪กู โรตี และ ชาชัก (Guu Fusion Roti & Tea) – ‬1 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

CRAFT 7th Boutique Nimman

  • CRAFT 7th Boutique Nimman vendégeként kihasználhatod a nagyszerű elhelyezkedés előnyeit: MAYA Lifestyle Bevásárlóközpont és Chiang Mai Egyetem is csak 10 percre lesz gyalog. Chiang Mai éjszakai bazár és Central Chiangmai pedig csak egy rövid autóút.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 10 szoba
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 14:00, bejelentkezés vége: 18:00
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 12:00
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
DONE

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz))
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • A helyszínen nincs parkolási lehetőség
DONE

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció

Szobák felszereltsége

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás
  • Papucs

A pihenés szolgálatában

  • Külön nappalirész

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Zuhanyzó
  • Ingyenes piperecikkek
  • Hajszárító
  • Törölközők
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Ingyenes wifi (100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz))

Étkezés és italok

  • Minihűtő

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta
  • Széf a szobában

Díjak és szabályzatok

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet privát szállásadó (azaz olyan fél, akinek a szállásadás kívül esik saját szakmája, üzleti tevékenysége vagy foglalkozása körén) kezeli. Az EU-s fogyasztóvédelmi jogok – például az elállás joga – nem vonatkoznak erre a foglalásra. A foglalásra a házigazda által megadott lemondási szabályzat fog vonatkozni.
A szálláshelyen nincs lift.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és betéti kártyák. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi CRAFT 7th Boutique Nimman háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál CRAFT 7th Boutique Nimman helyszíni parkolási lehetőséget?

Sajnos CRAFT 7th Boutique Nimman nem rendelkezik saját parkolóval.

Mikor van CRAFT 7th Boutique Nimman bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 14:00 és 18:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 12:00.

Milyen környéken van CRAFT 7th Boutique Nimman?

CRAFT 7th Boutique Nimman elhelyezkedése nagyszerű. MAYA Lifestyle Bevásárlóközpont csupán 4 percnyi sétával elérhető, és Chiang Mai Egyetem is csak 9 perc gyalog.

Értékelések

A(z) CRAFT 7th Boutique Nimman értékelései

10

Kivételes

8,0

Tisztaság

10

Szolgáltatások

10

Személyzet és kiszolgálás

8,0

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített

10/10 Kivételes

ต้องเดินขึ้นบันไดอย่างเดียว ไม่มีลิฟต์ ห้องสามารถสะอาดได้มากกว่านี้ ทำเลดีมาก
Varakorn, 2 éjszakás utazás