GRAND MARIDOS HOTEL
Szálláshely besorolása: 3
Hotel Ibadan területén, ahol szabadtéri medence és étterem áll rendelkezésre
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) GRAND MARIDOS HOTEL képgalériája





GRAND MARIDOS HOTEL a szórakoztató negyedben várja a vendégeket – nagyszerű választás Ibadan látogatóinak. Egy szabadtéri medence és kellemes étterem, valamint egy bár/társalgó is vár rád a helyszínen.
Népszerű szolgáltatások
- Medence
- Ingyenes reggeli
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Bár
Főbb szolgáltatások (5)
Főbb szolgáltatások (5)
- Takarítás naponta
- Étterem és bár/társalgó
- Szabadtéri medence
- 24 órában nyitva tartó recepció
- Mosodai szolgáltatás
Az otthon érzése (6)
Az otthon érzése (6)
- Saját fürdőszoba
- Külön nappalirész
- Napi takarítási szolgáltatás
- Fürdőkád vagy zuhanyzó
- Vegytisztítási/mosodai szolgáltatás
- Ingyenes egyéni parkolás
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
A következő szoba összes képének megtekintése: Standard szoba

Standard szoba
- 22 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 1 kétszemélyes ágy
- Ingyenes wifi
A következő szoba összes képének megtekintése: Executive szoba

Executive szoba
- 28 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 1 kétszemélyes ágy
- Ingyenes wifi
A következő szoba összes képének megtekintése: Stúdió, erkély, kilátással az udvarra

Stúdió, erkély, kilátással az udvarra
- 38 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 1 queen (nagyméretű) franciaágy
- Ingyenes wifi
A következő szoba összes képének megtekintése: Lakosztály, erkély

Lakosztály, erkély
- 29 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 3 férőhely
- 1 king (extra méretű) franciaágy
- Ingyenes wifi
Hasonló szálláshelyek

JOYZY HAVEN LUXURY SERVICE APARTMENT
Ibadan
JOYZY HAVEN LUXURY SERVICE APARTMENT
Ibadan
- Medence
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Állandó recepció
Az ár 19 056 Ft
19 056 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 31. – szept. 1.

Plot1 Suites
Ibadan
Plot1 Suites
Ibadan
- Medence
- Ingyenes reggeli
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
Az ár 6 009 Ft
6 009 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 31. – szept. 1.

Pandin Hotel
Ibadan
Pandin Hotel
Ibadan
- Ingyenes reggeli
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
Az ár 88 827 Ft
88 827 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 31. – szept. 1.

Destanim Hotel & Suite
Ibadan
Destanim Hotel & Suite
Ibadan
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Mosoda

Orisun Resort & Gallery
Ibadan
Orisun Resort & Gallery
Ibadan
- Medence
- Teakonyha
- Mosoda
- Ingyenes parkolás
Az ár 28 055 Ft
28 055 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 31. – szept. 1.

Kbazzapartments
Ibadan
Kbazzapartments
Ibadan
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
Az ár 14 021 Ft
14 021 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 31. – szept. 1.

Cedar Suites
Ibadan
Cedar Suites
Ibadan
- Ingyenes reggeli
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
Az ár 23 291 Ft
23 291 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 29. – szept. 30.

AIY Abundancee Apartment
Ibadan
AIY Abundancee Apartment
Ibadan
- Konyha
- Mosoda
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
Az ár 107 182 Ft
107 182 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 31. – szept. 1.

Kbazzapartments
Ibadan
Kbazzapartments
Ibadan
- Mosoda
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
Az ár 31 923 Ft
31 923 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 31. – szept. 1.

Kbazzapartments
Ibadan
Kbazzapartments
Ibadan
- Mosoda
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

Ire Akari Street, Akala Road, Ibadan, Oyo, 200255
A közelben
- Palms bevásárlóközpont - 8 perc autóval - 4.8 km
- Sunrise Szupermarket Ring Road Ibadan - 8 perc autóval - 5.1 km
- Obafemi Awolowo Stadion - 9 perc autóval - 5.1 km
- Jericho Bevásárlóközpont - 12 perc autóval - 9.5 km
- Adamasingba Stadion - 13 perc autóval - 9.4 km
Közlekedés
- Ibadan (IBA) – 36 perc autóval
Éttermek
- Davis Hotel – 14 perc autóval
- Mozaya Classic – 8 perc autóval
- Shandy's Restaurant – 13 perc autóval
- KFC – 10 perc autóval
- Domino's Pizza – 7 perc autóval
Részletek a szálláshelyről
GRAND MARIDOS HOTEL
- GRAND MARIDOS HOTEL a szórakoztató negyedben várja a vendégeket – nagyszerű választás Ibadan látogatóinak. Egy szabadtéri medence és kellemes étterem, valamint egy bár/társalgó is vár rád a helyszínen.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 50 szoba
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 14:00, bejelentkezés vége: 23:00
- Kései bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
- A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
- Kijelentkezési idő: 12:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
- Kérjük, előzetesen vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, ha érkezését ennél későbbre tervezi: 19:00.
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
- A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
Gyermekek
- Előfordulhat, hogy a gyerekeknek nem jár ingyenes reggeli
Kisállatok
- Sem háziállat, sem segítő állat nem vihető
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
- Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz))
Parkolás
- Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen, őrzött fedett parkolóban
- Akadálymentes helyszíni parkolás kerekesszékes vendégeknek
Egyéb információ
- Dohányzás a kijelölt helyeken
A szálláshely szolgáltatásai
Étkezés és italok
- Ingyenes angol reggeli naponta 7:30 és 9:00 között
- Étterem
- Bár/társalgó
Szolgáltatások
- 24 órában nyitva tartó recepció
- Vegytisztítási/mosodai szolgáltatás
Létesítmények
- Szabadtéri medence
Akadálymentesítés
- Akadálymentes parkoló kerekesszékes használathoz
- 3 akadálymentes parkolóhelyek a helyszínen
- Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített recepcióspult
- Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített recepciós pult magassága (cm) 10
- Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített edzőterem
- Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített étterem
- Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített társalgó
- Akadálymentes transzfer
- A felső szintek csak lépcsőn közelíthetők meg
- Jól megvilágított útvonal a bejáratig
Szobák felszereltsége
A pihenés szolgálatában
- Külön nappalirész
A felfrissülés kellékei
- Privát fürdőszoba
- Fürdőkád vagy zuhanyzó
- Szappan és sampon
- Törölközők
Kapcsolattartás
- Íróasztal
- Ingyenes wifi (100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz))
Étkezés és italok
- Minihűtő
Egyéb szolgáltatások
- Takarítás naponta
Díjak és szabályzatok
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és betéti kártyák. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák
A szálláshely regisztrációs száma: 8558541
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Gyakran ismételt kérdések
Rendelkezik GRAND MARIDOS HOTEL úszómedencével vagy uszodával?
Igen, szabadtéri medence várja a vendégeket.
Engedélyezi GRAND MARIDOS HOTEL háziállatok behozatalát?
Sajnáljuk, sem háziállatok, sem segítő állatok nem engedélyezettek.
Kínál GRAND MARIDOS HOTEL helyszíni parkolási lehetőséget?
Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.
Mikor van GRAND MARIDOS HOTEL bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 14:00 és 23:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 12:00.
Mit csinálhatok GRAND MARIDOS HOTEL területén és a közelben?
GRAND MARIDOS HOTEL kültéri medence segítségével kínál kikapcsolódási lehetőséget.
Található étterem GRAND MARIDOS HOTEL területén vagy környékén?
Igen, étterem rendelkezésre áll a helyszínen.