Teljes nyaraló·Magánszállásadó

Taman Sari Luxury Private Pavilions

Szálláshely besorolása: 3.5
Villák Mapleton területén, ahol kandallók áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Taman Sari Luxury Private Pavilions megfontolásra érdemes szálláslehetőség Mapleton felfedezéséhez. Ingyenes szolgáltatásként wifi és egyéni parkolás is rendelkezésedre áll. A hangulatos villaépületek mindegyike kandalló, egyiptomi pamut ágynemű és kávéfőzők jóvoltából még kellemesebb.

Értékelések

9,6 ennyiből: 10
Kivételes

Népszerű szolgáltatások

  • Állatbarát
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi

Főbb szolgáltatások (5)

  • 2 villa
  • Kert
  • Piknikező hely
  • Grillezési lehetőség
  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció

Az otthon érzése (6)

  • Kert
  • Kávé-/teafőző
  • Kandalló
  • Digitális csatornák
  • Prémium ágynemű
  • Barbecue-sütő(k)

Szobaopciók

Luxus villa, erkély, kilátással a hegyre

  • Kilátás a hegyekre
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Luxus villa, erkély, kilátással a hegyre

  • Kilátás a hegyekre
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
226 Obi Obi Rd, Mapleton, QLD, 4560

A közelben

  • Kondalilla Nemzeti Park - 9 perc gyalog - 0.8 km
  • Mapleton-vízesés Nemzeti Park - 17 perc gyalog - 1.5 km
  • Woompoo Circuit Ösvényfej - 19 perc gyalog - 1.6 km
  • Ausztrália Állatkert - 34 perc autóval - 42.3 km
  • Hastings utca - 47 perc autóval - 62.7 km

Közlekedés

  • Maroochydore, Queensland (MCY-Sunshine Coast) – 34 perc autóval
  • Nambour vasútállomás – 19 perc autóval
  • Yandina vasútállomás – 26 perc autóval
  • Palmwoods vasútállomás – 26 perc autóval

Éttermek

  • ‪The Edge – ‬12 perc autóval
  • ‪Montville Cafe Bar Grill – ‬12 perc autóval
  • ‪Fudgyboombahs – ‬12 perc autóval
  • ‪Poets Cafe – ‬12 perc autóval
  • ‪Witta General Store – ‬31 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

Taman Sari Luxury Private Pavilions

  • Taman Sari Luxury Private Pavilions megfontolásra érdemes szálláslehetőség Mapleton felfedezéséhez. Ingyenes szolgáltatásként wifi és egyéni parkolás is rendelkezésedre áll. A hangulatos villaépületek mindegyike kandalló, egyiptomi pamut ágynemű és kávéfőzők jóvoltából még kellemesebb.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 2 egység

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 14:00, bejelentkezés vége: 20:00
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 10:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepció mindennap 8:30 és 17:00 óra között tart nyitva.
    • A szokásos bejelentkezési időn kívül érkező vendégek az érkezésük előtt 48 órával e-mailben kapják meg a bejelentkezési tudnivalókat és a kulcsfelvétellel kapcsolatos tudnivalókat. A recepción csak korlátozott ideig van személyzet.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül bankkártya szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18

Gyermekek

    • Gyerekágy (kiságy) nem áll rendelkezésre

Kisállatok

    • Házi kedvencek hozhatók
    • Segítőállatok hozhatók

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 50+ Mb/s)

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen

A szálláshely szolgáltatásai

Medence és wellness

  • Masszázs

Internetkapcsolat

  • Ingyenes wifi, sebesség: 50+ Mb/s

Parkolás és közlekedés

  • Ingyenes egyéni parkolás helyben

Étel és ital

  • Kávéfőző
  • Kávé-/teafőző
  • Elektromos vízforraló

Hálószobák

  • Prémium ágynemű
  • Egyiptomi pamut ágynemű
  • Ágynemű

Fürdőszobák

  • Papucs

Nappali lakrész

  • Kandalló

Szórakozás

  • 24 hüvelyk képátmérőjű okostévé digitális csatornákkal
  • Netflix
  • online filmnézési lehetőség
  • DVD-lejátszó
  • CD-lejátszó

Külső területek

  • Grillezési lehetőség
  • Kert
  • Piknikezőhely
  • Grillező/szalonnasütő
  • Tűzifa (ingyenes)

Állatok

  • A díjak a segítőállatokra nem vonatkoznak
  • Állatbarát szálláshely
  • Egyszeri takarítási díj: 75 AUD

Akadálymentesítés, kisegítő lehetőségek

  • Lift nem áll rendelkezésre

Kényelmi szolgáltatások, felszereltség

  • Helyi térképek
  • Útikalauzok/ajánlók
  • Vasaló/vasalódeszka
  • Ingyenes palackozott víz
  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció

Biztonsági felszereltség

  • Nem tudunk szén-monoxid-érzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen; érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni)
  • Nem tudunk füstérzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen)

Általános jellemzők

  • 2 szoba

Díjak és szabályzatok

Kisállatok

  • Segítő állatok után nem kell díjat fizetni

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet privát szállásadó (azaz olyan fél, akinek a szállásadás kívül esik saját szakmája, üzleti tevékenysége vagy foglalkozása körén) kezeli. Az EU-s fogyasztóvédelmi jogok – például az elállás joga – nem vonatkoznak erre a foglalásra. A foglalásra a házigazda által megadott lemondási szabályzat fog vonatkozni.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A szálláshelyen nincs lift.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen, ezért érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni az utazásra.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és betéti kártyák. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Taman Sari Luxury Private Pavilions háziállatok behozatalát?

Igen, kisállatok is szívesen látottak a szálláshelyen.

Kínál Taman Sari Luxury Private Pavilions helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van Taman Sari Luxury Private Pavilions bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 14:00 és 20:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:00.

Mit csinálhatok Taman Sari Luxury Private Pavilions területén és a közelben?

Taman Sari Luxury Private Pavilions a következő kikapcsolódási lehetőségeket kínálja: piknikező hely és kert.

Milyen környéken van Taman Sari Luxury Private Pavilions?

Taman Sari Luxury Private Pavilions elhelyezkedése nagyszerű. Kondalilla Nemzeti Park csupán 6 percnyi sétával elérhető, és Mapleton-vízesés Nemzeti Park is csak 15 perc gyalog.

Értékelések

9,6

Kivételes